Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Puchar Pucka
3 - 5 June 2022
Puck, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
ILCA 4 (Laser 4.7)
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Michał Kuczmarski
2006
MKS Dwójka Warszawa
05/17/2022, 9:50 AM
2
Weronika Folmer
1999
KST Elektryk Grudziądz
05/17/2022, 11:41 AM
3
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
05/17/2022, 11:55 AM
4
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
05/17/2022, 11:55 AM
5
Aleksandra Jędryka
2005
Stowarzyszenie Marina Poraj
05/17/2022, 11:55 AM
6
Angelina Zubel
2006
CHKŻ Chojnice
05/17/2022, 12:43 PM
7
Jędrzej Anioła
2007
JKW Poznań
05/17/2022, 10:47 PM
8
PATRYCJA JAŁOSZYŃSKA
2010
KŻ Nysa
05/18/2022, 9:05 AM
9
MICHAŁ KACZMAREK
2007
KŻ Nysa
05/18/2022, 9:07 AM
10
Kacper Michalski
2008
KŻ Nysa
05/18/2022, 9:09 AM
11
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/18/2022, 7:18 PM
12
Oskar Szpręglewski
2007
KST Elektryk Grudziądz
05/18/2022, 9:49 PM
13
Stanisław Osiński
2009
KST Elektryk Grudziądz
05/18/2022, 9:53 PM
14
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
05/20/2022, 11:07 AM
15
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
05/21/2022, 11:38 AM
16
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
05/21/2022, 11:48 AM
17
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
05/21/2022, 11:48 AM
18
Maksymilian Luto
2008
Nauticus YC Olsztyn
05/21/2022, 11:48 AM
19
Szymon Kroczek
2007
Nauticus YC Olsztyn
05/21/2022, 11:48 AM
20
Konrad Kunc
2006
MKŻ Arka Gdynia
05/22/2022, 8:58 PM
21
Hanna Rogowska
2008
CHKŻ Chojnice
05/23/2022, 9:04 AM
22
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
05/23/2022, 12:03 PM
23
Ryszard Grochowski
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/23/2022, 12:58 PM
24
Karol Gaj
2007
TS Kuźnia Rybnik
05/23/2022, 1:11 PM
25
Mikołaj Madejak
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05/23/2022, 4:02 PM
26
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
05/23/2022, 4:47 PM
27
Piotr Grzesiek
2009
PKM LOK Poznań
05/23/2022, 4:47 PM
28
Krzysztof Knasiecki
2009
PKM LOK Poznań
05/23/2022, 4:47 PM
29
Nina Mirowska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05/23/2022, 4:50 PM
30
Zuzanna Bukowska
2008
YKP Gdynia
05/23/2022, 6:03 PM
31
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
05/24/2022, 9:37 AM
32
Jan Sawicki
2008
JKW Poznań
05/24/2022, 11:49 AM
33
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
05/24/2022, 4:52 PM
34
Maksymilian Kleszcz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
05/24/2022, 4:52 PM
35
JAKUB JAWORSKI
2007
UKS Silesia Opty
05/24/2022, 5:17 PM
36
KACPER KOSTARZ
2007
UKS Silesia Opty
05/24/2022, 5:17 PM
37
KORNELIA KLIMAS
2007
UKS Silesia Opty
05/24/2022, 5:17 PM
38
Kacper Stęplowski
2009
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
39
Kacper Niewiadomski
2007
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
40
Michał Godlewski
2008
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
41
Kacper Kadłubowski
2007
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
42
Karol Rusin
2006
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
43
Mateusz Kajanek
2008
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
44
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
45
Kinga Szlachetka
2008
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
46
Julia Maziarz
2006
LOK Garland Gliwice
05/24/2022, 5:38 PM
47
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
05/24/2022, 7:07 PM
48
Mateusz Biały
2009
TKŻ Toruń
05/24/2022, 7:13 PM
49
Konrad Marlewski
2008
TKŻ Toruń
05/24/2022, 7:18 PM
50
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad
05/24/2022, 8:26 PM
51
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
05/24/2022, 9:05 PM
52
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
05/24/2022, 9:48 PM
53
Martyna Seroka
2008
ŻLKS Poznań
05/24/2022, 9:48 PM
54
Krzysztof Dzilne
2006
ŻLKS Poznań
05/24/2022, 9:48 PM
55
FRANCISZEK MIŁOSZ
2009
YKP Gdynia
05/24/2022, 10:13 PM
56
Mateusz Kayser
2009
PKM LOK Poznań
05/24/2022, 10:46 PM
57
Mateusz Kundzier
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 8:58 AM
58
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
05/25/2022, 9:22 AM
59
Jan Psiuk
2008
TS Kuźnia Rybnik
05/25/2022, 12:56 PM
60
Maksymilian Wróbel
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/25/2022, 1:27 PM
61
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
05/25/2022, 2:56 PM
62
Hieronim Hendler
2008
CHKŻ Chojnice
05/25/2022, 4:05 PM
63
Antoni Kramer
2009
JKW Poznań
05/25/2022, 7:12 PM
64
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05/25/2022, 7:14 PM
65
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
05/25/2022, 7:43 PM
66
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
05/25/2022, 7:43 PM
67
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
05/25/2022, 7:43 PM
68
Tetiana Fedorenko
2009
KŻ Horn Kraków
05/25/2022, 7:43 PM
69
Matylda Kowalik
2009
UKS Szkwał Złocieniec
05/25/2022, 8:03 PM
70
Hanna Kusztejko
2008
KN Lider Kraków
05/25/2022, 8:20 PM
71
Natalia Ziółkowska
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 8:54 PM
72
Piotr Radziej
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 8:57 PM
73
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
05/25/2022, 9:28 PM
74
Julianna Ponto
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 9:57 PM
75
Kornelia Soćko
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 9:58 PM
76
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
05/25/2022, 10:08 PM
77
Ksawery Soćko
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/25/2022, 10:36 PM
78
Laura Kowalska
2009
KN Lider Kraków
05/26/2022, 12:09 PM
79
Piotr Małachowski
2008
UKŻ Siódemka Białystok
05/26/2022, 4:34 PM
80
Jan Konkol
2008
YKP Gdynia
05/26/2022, 8:53 PM
81
Michał Kornik Skawiński
2007
UKŻ Wiking Toruń
05/26/2022, 9:43 PM
82
Olgierd Staszkiewicz
2009
UKŻ Siódemka Białystok
05/26/2022, 11:51 PM
83
Jakub Kuźmiński
2009
YKP Gdynia
05/27/2022, 12:03 PM
84
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
05/27/2022, 10:07 PM
85
Jakub Podziewski
2009
UKŻ Siódemka Białystok
05/27/2022, 10:21 PM
86
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
05/28/2022, 9:12 AM
87
Jan Wiśniewski
2007
MKS Dwójka Warszawa
05/28/2022, 6:37 PM
88
Alicja Dawidowska
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/29/2022, 12:48 PM
89
Hubert Nowicki
2007
KS AZS AWFiS Gdańsk
05/29/2022, 3:23 PM
90
Filip Szczepankowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
05/29/2022, 3:35 PM
91
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/29/2022, 7:13 PM
92
Zofia Michałeczko
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
05/29/2022, 9:30 PM
93
Wiktor Gajda
2008
Stowarzyszenie Marina Poraj
05/30/2022, 1:10 PM
94
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad
05/30/2022, 5:49 PM
95
Eliza Dudas
2008
KS Wiaterni Nowy Targ
05/30/2022, 9:53 PM
96
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
05/31/2022, 12:15 AM
97
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
05/31/2022, 6:32 AM
98
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
05/31/2022, 6:32 AM
99
Aleksander Ossowski
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
05/31/2022, 10:26 PM
100
Jakub Rajmer
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06/01/2022, 4:09 PM
101
Ignacy Jabłkowski
2009
MKS Dwójka Warszawa
06/01/2022, 6:48 PM
102
Igor Kinasz
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06/01/2022, 8:55 PM
103
Blanka Bobula
2007
JK Kotwica Tarnobrzeg
06/01/2022, 11:53 PM
104
Tobiasz Zabiegałowski
2008
MKŻ Arka Gdynia
06/02/2022, 12:46 PM
105
Adam Werner
2008
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
06/02/2022, 3:35 PM
106
Jerzy Gałęza
2007
JKW Poznań
06/02/2022, 4:23 PM