Puchar MKŻ Arka Gdynia

9th-11th Jun 2017 Władysławowo, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
POL 207574
Magdalena Kwaśna
CHKŻ Chojnice
1
6*
1
2
3
1
1
3
12.00
2
POL 203117
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
7*
3
6
1
2
2
6
1
21.00
3
POL 208652
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
2
2
2
4
4
3
5
6*
22.00
4
POL 20311
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
8
5
UFD*
3
1
4
4
5
30.00
5
POL 186233
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
6
4
3
6
7*
7
2
4
32.00
6
POL 207570
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
17*
7
5
12
9
8
11
7
59.00
7
POL 202433
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
4
11
7
16*
15
13
3
10
63.00
8
LTU 210952
Radvilas Janulionis
BANGPUTYS
13*
8
8
13
11
12
9
8
69.00
9
POL 190826
Artur Keller
UKŻ 7 Białystok
9
17
14
7
8
5
13
29*
73.00
10
LTU 202750
Airidas Rutkauskas
BANGPUTYS
14
22*
11
8
10
10
8
13
74.00
11
POL 200986
Jakub Marciniak
JK KOSZALIN
25
27
12
5
5
11
7
38*
92.00
12
POL 182208
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
28*
14
28
11
6
6
14
17
96.00
13
POL 210947
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
3
1
4
9
DNC*
DSQ
10
2
103.00
14
POL 207572
Jakub Błaszczyszyn
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO
11
10
9
23
17
17
22
35*
109.00
15
POL 180728
Krzysztof Racz
RKS "Lasery" Zegrze
10
13
15
38*
13
23
23
12
109.00
16
POL 210244
Maksymilian Michalik
UKS FIR Warszawa
16
12
17
14
14
18
19
DSQ*
110.00
17
POL 208733
Wiktoria Lehmann
AZS Poznań
45*
15
26
25
16
16
15
22
135.00
18
POL 207855
Natalia Stawiarska
AZS UW Warszawa
49*
42
29
10
12
9
17
20
139.00
19
POL 212510
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
26
21
16
30*
18
24
20
14
139.00
20
HKG 197832
Marian Williams
J ASIA
5
23
18
33
45
DNC*
24
23
171.00
21
POL 198206
Monika Kłopotowska
KNS
32
20
10
44*
33
37
18
25
175.00
22
POL 203178
Anna Bak
SEJK "Pogoń" Szczecin
27
9
22
50*
41
30
12
36
177.00
23
POL 201122
Jakub Cymerman
UKS Barnim Goleniów
20
37
38*
24
34
25
29
9
178.00
24
POL 17
Przemysław Pietruszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
40
47*
31
19
21
19
16
33
179.00
25
POL 204343
Hubert Polaczyk
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
19
26
21
37
43*
29
21
27
180.00
26
POL 201561
Anna Michalska
AZS Poznań
23
19
20
46
24
DNC*
34
15
181.00
27
POL 209834
Wojciech Chodakowski
KŻ "Horn" Kraków
21
24
25
43*
26
28
37
21
182.00
28
POL 19183
Piotr Dąbrowski
Giżycka Grupa Regatowa
36*
29
19
18
32
31
36
18
183.00
29
HKG 201678
Molly Highfield
J ASIA
33
36
37*
27
28
34
25
16
199.00
30
RUS 162581
Daniil Fenko
Giżycka Grupa Regatowa
30
41
32
34
30
15
45*
24
206.00
31
POL 207349
Magdalena Daniszewska
Giżycka Grupa Regatowa
22
38
47*
36
22
36
33
28
215.00
32
POL 204205
Marta Weiss
Giżycka Grupa Regatowa
15
35
30
42
51*
42
43
11
218.00
33
POL 200522
Agata Kalinowska
UKS Żeglarz Wrocław
46*
43
13
41
31
32
32
26
218.00
34
POL 197729
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
31
33
40
22
37
27
44*
30
220.00
35
POL 191834
Piotr Jóźwiak
AZS Poznań
37
44
33
28
23
26
48*
40
231.00
36
POL 20434
Maciej Jachymski
TS "Kuźnia" Rybnik
47*
25
45
47
38
21
40
19
235.00
37
UKR 156889
Yaroslaw Libenko
AZS Poznań
24
40
35
DNF*
36
35
26
39
235.00
38
POL 18252
Daniel Halicki
UKŻ 7 Białystok
59
62*
51
17
20
14
28
51
240.00
39
POL 197815
Maciej Jedliński
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
18
16
23
52
60*
54
50
37
250.00
40
POL 195782
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
48*
39
27
31
42
44
35
32
250.00
41
POL 210946
Mateusz Szymczak
SEJK "Pogoń" Szczecin
41
28
41
35
39
46
31
DSQ*
261.00
42
POL 211227
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
55*
52
50
21
29
22
38
54
266.00
43
POL 9
Szymon Pasiut
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
12
18
34
59*
58
51
52
43
268.00
44
POL 203114
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
61
63*
39
20
19
20
54
60
273.00
45
POL 161696
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
43
32
36
45
50*
38
49
31
274.00
46
POL 194842
Mateusz Leszko
RKS "Lasery" Zegrze
65*
45
42
32
40
40
42
34
275.00
47
POL 190984
Karol Zienkiewicz
UKŻ 7 Białystok
63*
59
44
15
25
33
46
62
284.00
48
POL 2
Aleksander Unruh
AZS Poznań
54
49
57*
26
46
39
27
44
285.00
49
POL 205296
Mateusz Budzisz
MKŻ Arka Gdynia
39
34
24
29
27
DNC*
60
DNC
287.00
50
POL 190828
Maksymilian Jezierski
AZS Poznań
53
30
43
56
49
49
41
61*
321.00
51
POL 8
Anna Kozińska
RKS "Lasery" Zegrze
52*
51
52
40
44
52
39
47
325.00
52
POL 209465
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
29
46
48
64
DNC*
47
61
42
337.00
53
POL 170199
Wiktor Grocholewski
AZS Poznań
34
50
53
53
47
48
55*
52
337.00
54
POL 184592
Karolina Błaszak
MKŻ Arka Gdynia
42
31
54
51
DNC*
DNC
47
45
344.00
55
POL 210943
Daniel Smoliński
SEJK "Pogoń" Szczecin
57
65*
59
49
54
58
30
41
348.00
56
POL 186834
Jędrzej Bering
Centrum Żeglarskie Szczecin
70*
66
56
39
35
43
57
64
360.00
57
POL 205651
Magdalena Smagowicz
KS OMEGA
50
DNC*
65
62
57
50
53
49
386.00
58
POL 207579
Julia Sieczkowska
AZS Poznań
51
48
49
57
DNC*
DNC
58
53
390.00
59
POL 206817
Piotr Śledziński
UKŻ "Wiking" Toruń
35
56
58
65
DNC*
DNC
59
46
393.00
60
POL 186228
Tomasz Dąbrowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
DNC
48
48
41
51
59
395.00
61
POL 197726
Przemysław Baranowski
UKŻ 7 Białystok
67*
55
61
55
53
53
63
66
406.00
62
POL 191842
Bartosz Guz
Giżycka Grupa Regatowa
68*
68
55
58
52
45
64
67
409.00
63
POL 174566
Mateusz Słowik
KŻ "Horn" Kraków
66
69*
60
60
56
55
62
50
409.00
64
POL 95304
Julia Tomaszewska
AZS Poznań
64
54
46
DNC*
DNC
DNC
56
55
423.00
65
POL 189349
Agata Dróżyńska
TKŻ Toruń
38
53
66
DNC*
DNC
DNC
71
48
424.00
66
POL 1
Maurycy Robakowski
AZS Poznań
62
57
63
61
59
59
65*
63
424.00
67
POL 189534
Maciej Dziewit
KS AZS AWFiS Gdańsk
60
67
67
54
55
56
69
DNF*
428.00
68
POL 160731
Piotr Dorywała
UKS Żeglarz Wrocław
58
58
64
63
DNC*
60
68
58
429.00
69
POL 61
Anna Trędowska
KŻ "Horn" Kraków
71
61
62
DNF*
61
57
66
56
434.00
70
POL 178298
Natalia Szczepańska
UKS FIR Warszawa
56
64
70
DNC*
DNC
DNC
67
57
462.00
71
POL 194843
Kaja Hanys
UKŻ "Wiking" Toruń
44
60
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
474.00
72
POL 192980
Jakub Szymanowicz
UKŻ 7 Białystok
72
71
68
DNF*
62
61
72
68
474.00
73
POL 203096
Natalia Palikowska
UKŻ "Wiking" Toruń
69
70
69
DNC*
DNC
DNC
70
65
491.00