Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet
3 - 5 September 2021
aleja Turystów 22, Pisz, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Cadet
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
08/26/2021, 1:51 PM
2
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
08/26/2021, 1:51 PM
3
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
08/26/2021, 1:51 PM
4
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
5
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
6
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
7
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
8
Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
9
Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
2006
2010
PMOS Pisz
UKS Żeglarz Wrocław
08/27/2021, 7:43 PM
10
Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
2007
2009
PMOS Pisz
08/27/2021, 7:43 PM
11
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
08/30/2021, 12:39 PM
12
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
08/30/2021, 12:39 PM
13
Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
08/30/2021, 12:39 PM
14
Zuzanna Markowska
Kajetan Chmielewski
2008
2012
UKŻ Ostróda
08/30/2021, 12:39 PM
15
Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
08/31/2021, 1:52 PM
16
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki
08/31/2021, 2:00 PM
17
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
08/31/2021, 2:17 PM
18
Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
2010
2012
MKŻ Mikołajki
08/31/2021, 2:25 PM
19
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
20
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
21
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
22
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
23
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
24
Jan Kopyra
Maciej Karpiński
2006
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
25
Jagoda Glinecka
Aleksander Łabanowski
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
26
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
27
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/01/2021, 9:54 AM
28
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Garczyn
09/01/2021, 10:35 AM
29
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Garczyn
09/01/2021, 10:38 AM
30
Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
UKS Wodniacy Garczyn
09/01/2021, 10:41 AM
31
Julia Mielewczyk
Jekaterina Bianki
2006
2009
PMOS Pisz
UKS MOS Ełk
09/01/2021, 7:56 PM
32
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca
09/01/2021, 8:53 PM
33
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
09/01/2021, 8:53 PM
34
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
09/01/2021, 8:53 PM
35
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
09/01/2021, 8:53 PM
36
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot Suwałki
09/01/2021, 10:48 PM
37
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot Suwałki
09/01/2021, 10:48 PM
38
Julia Gref
Hania Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot Suwałki
09/01/2021, 10:48 PM