Puchar Jeziora Roś

4th-6th Sep 2020 Aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Dob
Gender
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M
UKŻ Ostróda
4
5*
1
1
2
1
5
2
16.00
2
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
8
6
4
3
1
2
9*
1
25.00
3
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
6
OCS*
9
2
8
3
2
4
34.00
4
POL 9514
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
9
1
13
4
5
4
7
UFD*
43.00
5
POL 9809
Krystian Krysiak
Klaudia Stępień
2004
2008
M
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2
2
8
9
DSQ*
12
6
5
44.00
6
POL 9903
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
F
ŻUKS Stężyca
10
3
11
11
6
5
12
16*
58.00
7
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
3
7
7
20
3
15
4
UFD*
59.00
8
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
M
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
21*
12
20
10
10
8
3
3
66.00
9
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
17
14
15
16
4
23*
1
7
74.00
10
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
1
8
2
19
16
24*
20
9
75.00
11
POL 9972
Weronika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
F
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
16
16
3
21*
13
10
11
12
81.00
12
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
5
20
6
7
7
21
15
22*
81.00
13
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
F
UKŻ Ostróda
24*
11
17
15
11
9
14
10
87.00
14
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
F
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
11
13
23
18
27*
7
18
6
96.00
15
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
22*
10
19
14
19
18
10
8
98.00
16
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
F
M
MKS "Dwójka" Warszawa
13
17
24
5
28*
20
8
21
108.00
17
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
14
22
5
22
12
16
27*
18
109.00
18
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
18
15
29
6
17
13
32*
11
109.00
19
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
15
21
34
8
9
11
13
UFD*
111.00
20
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
7
24
14
13
33*
19
22
14
113.00
21
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
25
4
18
28*
18
6
25
24
120.00
22
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
F
MKS "Dwójka" Warszawa
12
19
30*
23
15
22
16
13
120.00
23
POL 9755
Julia Kundzicz
Julia Gref
2005
2008
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
DNF*
18
10
26
14
14
21
19
122.00
24
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
19
9
16
12
26
26
29*
15
123.00
25
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Natalia Pieńkowska
2006
2009
F
MKŻ Mikołajki
28
28
26
38*
21
17
17
20
157.00
26
POL 10071
Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
M
F
UKŻ Ostróda
26
23
28
17
24
27
31*
23
168.00
27
POL 9752
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
27
29
12
25
36*
25
24
30
172.00
28
POL 9959
Jakub Adamski
Konrad Kubicki
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
20
30
25
24
30
34*
30
17
176.00
29
POL 9970
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
23
27
21
32
29
30
26
UFD*
188.00
30
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
29
26
27
31
20
31
34*
25
189.00
31
POL 9606
Jakub Klasa
Wojciech Dmochowski
2006
2011
M
ŻUKS Stężyca
34
38*
35
30
23
28
23
27
200.00
32
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
F
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
32
34
38*
33
32
36
19
26
212.00
33
POL 9097
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M
KS Włókniarz Chełmża
31
32
32
37
22
35
39*
32
221.00
34
POL 10082
Julia Mielewczyk
Alicja Filipowicz
2006
2006
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
36*
33
31
35
25
33
33
34
224.00
35
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
33
25
33
39*
38
29
37
33
228.00
36
POL 9603
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
38
37
22
34
31
39
28
UFD*
229.00
37
POL 9958
Jakub Śliwiński
Kornel Gajkowski
2006
2010
M
MKŻ Mikołajki
37*
36
36
27
35
32
35
29
230.00
38
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Anna Tymińska
2006
2008
F
MKŻ Mikołajki
30
35
39*
29
34
37
38
28
231.00
39
POL 9758
Kacper Gajkowski
Nina Gulajew
2006
2006
M
F
MKŻ Mikołajki
35
31
37
36
37
38*
36
31
243.00