Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

11th-13th Sep 2020 Krynica Morska, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Dob
Gender
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
1
1
1
4*
1
2
4
1
11.00
2
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2
2
3
6
10*
5
8
8
34.00
3
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
8
OCS*
5
3
5
9
5
2
37.00
4
POL 9809
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
18*
5
12
9
4
1
3
4
38.00
5
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
3
6
2
19
3
UFD*
1
11
45.00
6
POL 9514
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
6
3
6
10
13
UFD*
7
13
58.00
7
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
RET*
4
10
1
2
UFD
2
5
65.00
8
POL 9972
Weromika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
F
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
9
9
4
RET*
11
11
15
6
65.00
9
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
F
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
14*
11
7
12
14
10
9
10
73.00
10
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
M
UKŻ Ostróda
5
8
15
8
16
6
21*
17
75.00
11
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
17
7
9
7
18*
15
14
14
83.00
12
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
11
13
17
5
UFD*
8
10
20
84.00
13
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
F
M
MKS "Dwójka" Warszawa
16
14
8
2
6
UFD*
18
21
85.00
14
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
F
MKS "Dwójka" Warszawa
10
20
16
24*
7
14
17
3
87.00
15
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
4
10
21
22*
19
16
6
12
88.00
16
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
15
19*
13
18
12
7
12
16
93.00
17
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
13
17
20
11
9
12
11
24*
93.00
18
POL 9903
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
F
ŻUKS Stężyca
20
18
19
13
15
4
13
23*
102.00
19
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
M
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
19
21
11
14
17
3
20
DNC*
105.00
20
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
7
12
23
17
22
18
25*
19
118.00
21
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
28*
16
14
21
20
17
16
15
119.00
22
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2008
F
UKŻ Ostróda
12
15
30*
26
21
19
27
9
129.00
23
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
M
F
MKŻ Mikołajki
25
DNF*
24
20
23
13
28
25
158.00
24
POL 9755
Julia Kundzicz
Klara Tyczkowska
2005
2007
F
UKŻ Grot OSiR Suwałki
DNF*
DNF
18
23
8
UFD
22
18
171.00
25
POL 9512
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
22
23
25
15
25
UFD*
23
UFD
174.00
26
POL 10071
Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
M
F
UKŻ Ostróda
24
24
34*
27
24
23
24
29
175.00
27
POL 9254
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
F
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
31*
25
26
25
26
20
26
31
179.00
28
POL 9463
AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
F
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
21
DNF*
27
32
28
21
30
33
192.00
29
POL 9857
Mikołaj Marek
Mateusz Dudziński
2004
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
34
DNF*
33
28
34
UFD
19
7
196.00
30
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M
KS Włókniarz Chełmża
27
DNF*
29
29
33
22
34
26
200.00
31
POL 9097
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
M
KS Włókniarz Chełmża
30
DNF*
28
30
29
24
31
34
206.00
32
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Kajetan Chmielewski
2006
2012
M
UKŻ Ostróda
32
22
37
38*
35
27
36
27
216.00
33
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
29
DNF*
32
35
32
25
UFD
30
224.00
34
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
23
DNF*
22
16
RET
UFD
UFD
UFD
225.00
35
POL 9849
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
M
UKS Żeglarz Wrocław
35
DNF*
36
33
27
26
33
UFD
231.00
36
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
F
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
26
DNF*
35
34
36
UFD
32
28
232.00
37
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
F
MKŻ Mikołajki
33
DNF*
RET
31
UFD
DNC
29
22
238.00
38
POL 9999
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
F
UKŻ Ostróda
38
DNF*
31
36
31
DNF
35
32
244.00
39
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
36
DNF*
38
37
30
UFD
UFD
35
258.00
40
POL 9134
KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
F
UKS WODNIACY GARCZYN
37
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
283.00