Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Zimowym
22 - 24 February 2021
Krynica Morska, Polska
View regatta results
Information
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Windsurfing zimowy
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Wiktoria Giec
2006
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
2
Zofia Zarzecka
2008
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
3
Hugo Campistro
2006
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
4
Aleksandra Campistro
2008
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
5
Iga Stępczyńska
2004
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
6
Zuzanna Żmuda
2004
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
7
Bartłomiej Zarzecki
1978
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
8
Karol Chudyba
2003
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
9
Maja Kubaszewska
2009
YKP Warszawa
02/18/2021, 5:19 PM
10
Hanna Cejko
2007
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 11:06 AM
11
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 11:46 AM
12
Ida Wojtas
2010
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 1:33 PM
13
Michał Warzocha
1999
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 3:21 PM
14
Oliwia Maciejska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 3:35 PM
15
Jan Suliński
1989
SKŻ Sopot
02/19/2021, 5:36 PM
16
Maja Pomierska
2007
SKŻ Sopot
02/19/2021, 5:47 PM
17
Gustaw Trybek
2008
SKŻ Sopot
02/19/2021, 5:50 PM
18
Olaf Podbielski
2008
SKŻ Sopot
02/19/2021, 5:53 PM
19
Nemi Anusiewicz
2008
SKŻ Sopot
02/19/2021, 5:55 PM
20
Kajetan Wygnańczuk
2007
02/19/2021, 5:58 PM
21
KACPER SOKOŁOWSKI
2006
KS Świt Skolwin
02/19/2021, 7:21 PM
22
Ryszard Zemfler
2007
KŻ Gdańsk
02/19/2021, 8:05 PM
23
Maria Gushchina
2007
KŻ Gdańsk
02/19/2021, 8:07 PM
24
Julia Dawicka
2006
KŻ Gdańsk
02/19/2021, 8:42 PM
25
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
02/19/2021, 9:05 PM
26
Paweł Gusmann
2005
KŻ Gdańsk
02/19/2021, 9:18 PM
27
Antoni Przybylski
2007
OŚ AZS Poznań
02/19/2021, 9:44 PM
28
Łukasz Buderaski
1993
SKŻ Sopot
02/19/2021, 9:46 PM
29
Mikołaj Kopczacki
2006
KS Świt Skolwin
02/19/2021, 9:52 PM
30
Jakub Guźlecki
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
02/19/2021, 10:47 PM
31
Leonard Krzemień
2008
OŚ AZS Poznań
02/19/2021, 11:38 PM
32
Jeremi Wojtas
2007
Giżycka Grupa Regatowa
02/20/2021, 12:47 AM
33
Diana Kucher
2006
KS Świt Skolwin
02/20/2021, 1:09 AM
34
Tomasz FRANCZAK
1969
UKS Osiemnastka Szczecin
02/20/2021, 7:00 AM
35
Kamil Endler-Kozlowski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
02/20/2021, 9:16 AM
36
MACIEJ DĄBEK
2007
OŚ AZS Poznań
02/20/2021, 10:27 AM
37
ŁUKASZ Sadowinski
1984
YKP Warszawa
02/20/2021, 10:44 AM
38
Krzysztof Czuryło
2010
KŻ Gdańsk
02/20/2021, 10:55 AM
39
Filip Damięcki
2005
KŻ Gdańsk
02/20/2021, 10:57 AM
40
Tomasz Damięcki
2009
KŻ Gdańsk
02/20/2021, 11:00 AM
41
Jędrzej Cituk
2001
AZS WAT Warszawa
02/20/2021, 11:08 AM
42
Maja Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
02/20/2021, 11:17 AM
43
Kalina Szostek
2010
KŻ Gdańsk
02/20/2021, 11:19 AM
44
Filip Antoniewski
2008
KŻ Gdańsk
02/20/2021, 2:03 PM
45
Leon Jankowski
2008
OŚ AZS Poznań
02/21/2021, 10:46 AM
46
ALAN KURZAWA
2008
OŚ AZS Poznań
02/21/2021, 10:46 AM
47
Amadeusz Stobinski
2006
OŚ AZS Poznań
02/21/2021, 5:47 PM