Mistrzostwa Polski Juniorów młodszych

6th-8th Jul 2022

Puck, Polska

Regatta entries list
Cadet
# Crew Dob Sailing club Entry date
1 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
2 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
3 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
4 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
5 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
2007
2010
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
6 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
2006
2012
UKŻ Ostróda 6/28/22, 10:20 AM
7 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 6/28/22, 10:48 AM
8 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław 6/28/22, 1:00 PM
9 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 6/28/22, 1:00 PM
10 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 6/28/22, 1:00 PM
11 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław 6/28/22, 1:00 PM
12 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
2008
2008
UKS Żeglarz Wrocław 6/28/22, 1:00 PM
13 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 6/29/22, 3:16 PM
14 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
MKŻ Mikołajki 6/29/22, 3:21 PM
15 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki 6/29/22, 3:25 PM
16 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 6/29/22, 3:31 PM
17 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 6/30/22, 2:50 PM
18 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 7/1/22, 10:08 AM
19 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 7/1/22, 10:08 AM
20 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 7/1/22, 10:08 AM
21 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
2009
2009
PMOS Pisz 7/1/22, 10:08 AM
22 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
2009
2008
PMOS Pisz 7/1/22, 10:08 AM
23 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
KST Włókniarz Chełmża 7/2/22, 7:15 PM
24 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
KST Włókniarz Chełmża 7/2/22, 7:21 PM
25 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
2009
2011
KST Włókniarz Chełmża 7/2/22, 7:36 PM
26 Antoni Chojnowski
Stefan Chojnowski
2007
2012
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
27 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
28 Ryszard Ruban
Patryk Bartnicki
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
29 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
30 Maciej Karpiński
Xawery Kasprzak
2006
2014
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
31 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
32 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
2007
2010
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
33 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
34 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
35 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
36 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
37 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
38 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
39 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
40 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 7/2/22, 10:03 PM
41 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
2005
2011
ŻUKS Stężyca 7/3/22, 3:47 PM
42 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 7/3/22, 3:47 PM
43 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 7/3/22, 3:47 PM
44 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7/3/22, 9:59 PM
45 Klara Tyczkowska
Miłosz Lachowski
2007
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7/3/22, 10:04 PM
46 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7/3/22, 10:10 PM
47 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
2007
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7/3/22, 10:17 PM
48 Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
2007
2008
UKŻ Grot OSiR Suwałki 7/3/22, 10:23 PM
49 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 7/4/22, 3:49 PM
50 Paulina Schütz
Alicja Węsierska
2007
2010
UKS Wodniacy Graczyn 7/4/22, 3:49 PM
51 Karola Markowska
Oliwia Martwicka
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 7/4/22, 3:49 PM
52 Zofia Przybyła
Aleksander Hinc
2008
2009
UKS Wodniacy Graczyn 7/4/22, 3:49 PM
53 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 7/5/22, 2:10 PM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.