II Dzierżno Cup

10th-11th Oct 2020 Rzeczyce, Polska

Regatta entries list

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
2
POL 1532
Mateusz Kajanek
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
3
POL 1241
Michał Johan
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
4
POL 244
Julia Włodarska
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
5
POL 1964
Paweł Kornke
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
6
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
7
POL 1967
Michał Godlewski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
8
POL 1862
Michał Trzpis
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
9
POL 120
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
10
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
11
POL 1693
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
12
POL 1750
Marysia Sajewicz
2008
UKS Żeglarz Wrocław
13
POL 1504
Julia Turniak
2008
UKS Żeglarz Wrocław
14
POL 1751
Antoni Gabryszewski
2009
UKS Żeglarz Wrocław
15
POL 1370
Pola Czerwińska
2008
UKS Żeglarz Wrocław
16
POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
17
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
18
POL 1998
Julia Nosal
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
19
POL 1249
Alessandro DiBugno
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
20
POL 1420
Wincenty Sanecki
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
21
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
22
POL 2147
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
23
POL 1865
Kamila Maziarz
2009
KS ENERGETYK Jaworzno
24
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
25
POL 1267
Magdalena Psiuk
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
26
POL 131
Piotrek Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
27
POL 208
Grzegorz Górecki
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
28
POL 2119
Karol Gaj
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
29
POL 603
Amelia Ferenc
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
30
POL 1336
Aleksander Łukanowski
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
31
POL 1284
Jan Psiuk
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
32
POL 1852
Piotrek Harnasz
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
33
POL 1853
Anastasiia Semenchenko
2010
UKS Żeglarz Wrocław
34
POL 1593
Filip Dudziński
2010
UKS Żeglarz Wrocław
35
POL 1529
Wojciech Bortkiewicz
2010
UKS Żeglarz Wrocław
36
POL 493
Maja Kowalska
2010
UKS Żeglarz Wrocław
37
POL 12341
Miłosz Orszulak
2008
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
38
POL 1234
Karol Popko
2009
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
39
POL 1062
Hubert Kajmowicz
2007
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
40
POL 1250
Kinga Szlachetka
2008
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
41
POL 2019
Zofia Matyszkiewicz
2008
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
42
POL 1907
Antoni Syrek
2008
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
43
POL 3624
Wiktoria Sajdak
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
44
POL 1
Marta Wójciak
2009
TS "Kuźnia" Rybnik