Puchar Polski Cadet (2021)

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Puchar PMOS Pisz
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Puchar UKŻ Ostróda
50 Międzynarodowe Regaty im. Leonida Teligi, Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC)
Puchar Jeziora Raduńskiego Górnego
Puchar Gminy Kościerzyna
Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
222.75
3 (31.75)
2 (40)
1 (63)
-
-
-
2 (61.5)
2 (88)
2
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2004
2008
221.50
2 (34.5)
3 (37)
4 (52.5)
-
1 (24)
-
1 (66)
3 (84)
3
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2010
212.25
1 (38.25)
1 (44)
3 (55)
-
-
-
5 (53)
6 (75)
4
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2009
177.25
5 (28.25)
-
7 (45)
-
2 (20.25)
1 (36)
-
9 (68)
5
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
176.50
4 (30)
5 (33)
8 (43.5)
-
3 (17.5)
-
23 (24)
8 (70)
6
Maciej Cesarz
Piotr Buch
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
2008
166.50
10 (22.5)
9 (27)
13 (36)
-
-
-
15 (36)
4 (81)
7
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2011
166.00
14 (19.5)
14 (22)
-
-
-
-
8 (46.5)
5 (78)
8
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2010
165.25
13 (20.25)
7 (29)
5 (50)
-
-
-
9 (45)
10 (66)
9
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2005
2008
164.75
9 (23.25)
10 (26)
10 (40.5)
-
4 (15.75)
-
4 (55.5)
13 (60)
10
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
158.75
7 (24.75)
12 (24)
9 (42)
-
-
-
7 (48)
12 (62)
11
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
153.75
17 (17.25)
6 (31)
6 (47.5)
-
-
-
10 (43.5)
14 (58)
12
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
2005
2010
148.50
38 (1.5)
35 (1)
12 (37.5)
-
20 (0.75)
5 (25)
3 (58)
11 (64)
13
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2007
145.25
11 (21.75)
13 (23)
18 (28.5)
-
-
-
-
7 (72)
14
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
145.00
8 (24)
8 (28)
-
-
-
-
-
1 (93)
15
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2013
140.50
12 (21)
16 (20)
-
-
-
3 (29)
16 (34.5)
15 (56)
16
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
2006
135.00
16 (18)
15 (21)
15 (33)
-
-
-
11 (42)
16 (54)
17
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2008
120.00
6 (26.5)
4 (35)
2 (58.5)
-
-
-
-
-
18
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
MKŻ Mikołajki
2006
2008
117.00
20 (15)
11 (25)
21 (24)
-
-
6 (23)
21 (27)
18 (50)
19
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2010
112.75
25 (11.25)
18 (18)
-
-
-
14 (14)
14 (37.5)
20 (46)
20
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
107.50
18 (16.5)
-
19 (27)
-
-
-
13 (39)
17 (52)
21
Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
104.25
19 (15.75)
-
22 (22.5)
-
-
2 (32)
-
26 (34)
22
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2005
2008
100.75
-
-
17 (30)
-
8 (9.75)
15 (13)
20 (28.5)
19 (48)
23
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
100.00
24 (12)
23 (13)
16 (31.5)
-
-
-
17 (33)
22 (42)
24
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
UKŻ Ostróda
2008
2008
97.50
-
28 (8)
30 (10.5)
-
7 (10.5)
9 (19)
19 (30)
24 (38)
25
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
ŻUKS Stężyca
2006
2008
91.00
-
-
26 (16.5)
-
11 (7.5)
8 (20)
18 (31.5)
27 (32)
26
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
UKS Żeglarz Wrocław
2005
2013
88.75
23 (12.75)
24 (12)
-
-
-
13 (15)
25 (21)
23 (40)
27
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
UKŻ Ostróda
2006
2012
88.50
22 (13.5)
21 (15)
23 (21)
-
6 (12.25)
10 (18)
38 (1.5)
25 (36)
28
Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2006
2009
83.75
21 (14.25)
17 (19)
-
-
-
-
6 (50.5)
-
29
Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca
2004
2011
81.50
-
-
14 (34.5)
-
5 (14)
4 (27)
12 (40.5)
-
30
Jakub Adamski
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki
2006
2013
74.75
15 (18.75)
-
11 (39)
-
-
11 (17)
-
-
31
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca
2005
2009
67.75
-
-
33 (6)
-
10 (8.25)
18 (10)
22 (25.5)
31 (24)
32
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2010
66.75
31 (6.75)
20 (16)
-
-
-
20 (8)
-
21 (44)
33
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2010
63.00
-
-
24 (19.5)
-
15 (4.5)
7 (21)
27 (18)
34 (18)
34
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
UKS WODNIACY GARCZYN
2004
2007
60.50
-
-
-
-
13 (6)
12 (16)
24 (22.5)
35 (16)
35
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2008
2012
57.25
34 (4.5)
27 (9)
28 (13.5)
-
12 (6.75)
17 (11)
31 (12)
30 (26)
36
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2007
2008
52.00
26 (10.5)
-
32 (7.5)
-
-
24 (4)
-
28 (30)
37
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
49.75
29 (8.25)
-
25 (18)
-
-
-
26 (19.5)
32 (22)
38
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda
2006
2010
41.25
-
-
31 (9)
-
14 (5.25)
21 (7)
-
33 (20)
39
Julia Mielewczyk
Zofia Sieńkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
38.75
27 (9.75)
22 (14)
-
-
-
-
29 (15)
-
40
Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
37.75
37 (2.25)
26 (10)
-
-
-
19 (9)
30 (13.5)
37 (12)
41
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2006
2010
35.50
30 (7.5)
-
-
-
-
-
-
29 (28)
42
Katarzyna Tymińska
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki
2006
2012
35.00
32 (6)
19 (17)
29 (12)
-
-
-
-
-
43
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki
2006
2013
30.50
-
30 (6)
-
-
-
25 (3)
32 (10.5)
36 (14)
44
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2008
26.50
-
-
-
-
17 (3)
22 (6)
34 (7.5)
38 (10)
45
Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
MKŻ Mikołajki
2006
2013
25.50
-
-
20 (25.5)
-
-
-
-
-
46
Zofia Schutz
Oliwia Martwicka
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2009
24.50
-
-
34 (4.5)
-
-
16 (12)
-
39 (8)
47
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2008
24.25
33 (5.25)
-
27 (15)
-
-
-
-
41 (4)
48
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2011
23.00
28 (9)
31 (5)
-
-
-
-
33 (9)
-
49
Julia Gref
Hania Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2008
2010
19.50
-
33 (3)
-
-
-
-
28 (16.5)
-
50
Oliwia Michalewicz
Filip Sawicki
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2013
16.50
-
-
-
2 (16.5)
-
-
-
-
51
Łucja Falęcik
Maia Manuse
MKŻ Mikołajki
2009
2010
15.25
39 (0.75)
29 (7)
36 (1.5)
-
-
23 (5)
-
40 (6)
52
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2014
2008
11.00
-
25 (11)
-
-
-
-
-
-
53
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
UKŻ Ostróda
2006
2009
10.75
-
-
35 (3)
-
16 (3.75)
26 (2)
-
42 (2)
54
Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2005
2010
9.00
36 (3)
-
-
-
9 (9)
-
-
-
55
Stanisław Wołoszyn
Filip Buczkowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2009
8.50
-
-
-
6 (8.5)
-
-
-
-
56
Zuzanna Kamińska
Zofia Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2009
7.75
35 (3.75)
32 (4)
-
-
-
-
-
-
57
Natasza Dobroń
Olek Szpit
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2012
6.75
-
-
-
7 (6.75)
-
-
-
-
58
Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
MKŻ Mikołajki
2010
2012
4.50
-
-
-
-
-
-
36 (4.5)
-
59
Wiktoria Sawicka
Karol Dzedzej
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2008
2009
3.75
-
-
-
11 (3.75)
-
-
-
-
60
Karola Markowska
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
3.25
-
-
-
-
18 (2.25)
27 (1)
-
-
61
Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
PMOS PISZ
UKŻ Żeglarz Wrocław
2006
2010
3.00
-
-
-
-
-
-
37 (3)
-
62
Daria Jabłońska
Adam Lis
UKŻ Grot OSiR Suwałki
2007
2013
2.00
-
34 (2)
-
-
-
-
-
-
63
Mikołaj Smoleński
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda
2007
2009
1.50
-
-
-
-
19 (1.5)
-
-
-
64
Krzysztof Bartnicki
Stanisław Wala
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2009
2013
1.50
-
-
-
14 (1.5)
-
-
-
-
65
Michalina Krępeć
Patryk Fijałkowski
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
2006
2013
0.75
-
-
-
15 (0.75)
-
-
-
-