Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Dzierżno Cup
Puchar WOZŻ
Jesienny Puchar Warszawy
Ustka Charlotta Sailing Days
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Nauticus Cup Oraz Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Laser Europa Cup Poland
Mistrzostwa Polski
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
2002
505.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (43.18)
8 (74.07)
6 (83.33)
3 (92.86)
5 (135.71)
1 (150)
2
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
485.78
-
-
8 (17.05)
-
-
-
-
2 (48.15)
-
5 (40.91)
5 (85.19)
9 (73.33)
9 (71.43)
9 (121.43)
2 (140.63)
3
Marcelina Korszon
MKS "Dwójka" Warszawa
2002
460.70
-
-
-
-
-
-
-
13 (27.78)
-
11 (27.27)
1 (100)
8 (76.67)
8 (75)
8 (125)
3 (131.25)
4
Laura Szulc
Chojnicki Klub Żeglarski
2004
445.82
-
-
-
5 (19.44)
-
-
-
-
-
8 (34.09)
2 (96.3)
5 (86.67)
4 (89.29)
14 (103.57)
6 (103.13)
5
Lilly May Niezabitowska
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
426.47
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (38.64)
19 (33.33)
3 (93.33)
-
4 (139.29)
4 (121.88)
6
Magdalena Kwaśna
CHKŻ Chojnice
1998
393.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
2 (96.67)
2 (96.43)
1 (150)
-
7
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
2004
388.48
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
3 (92.59)
10 (70)
18 (39.29)
13 (107.14)
7 (93.75)
8
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
2002
376.20
-
3 (22.83)
-
-
-
-
-
10 (33.33)
-
-
16 (44.44)
11 (66.67)
-
16 (96.43)
5 (112.5)
9
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
2000
336.16
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (45.45)
-
7 (80)
7 (78.57)
6 (132.14)
-
10
Maria Prus-Głowacka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2004
328.57
-
-
-
-
4 (18.75)
-
-
-
1 (50)
-
15 (48.15)
20 (36.67)
19 (35.71)
15 (100)
9 (75)
11
Kinga Brzóska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2002
314.85
-
-
-
-
-
-
3 (40.91)
-
-
7 (36.36)
9 (70.37)
12 (63.33)
5 (85.71)
10 (117.86)
-
12
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
314.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (31.82)
6 (81.48)
4 (90)
-
12 (110.71)
-
13
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
305.41
-
10 (15.22)
2 (23.86)
-
-
-
-
6 (40.74)
-
12 (25)
18 (37.04)
13 (60)
17 (42.86)
28 (53.57)
8 (84.38)
14
Alicja Spruch
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
278.57
-
-
17 (6.82)
-
-
-
-
4 (44.44)
-
-
7 (77.78)
14 (56.67)
-
17 (92.86)
-
15
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
2003
261.96
-
6 (19.57)
9 (15.91)
-
-
-
-
5 (42.59)
-
13 (22.73)
21 (25.93)
15 (53.33)
25 (14.29)
25 (64.29)
11 (56.25)
16
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
252.94
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (18.18)
17 (40.74)
19 (40)
-
20 (82.14)
12 (46.88)
17
Agata Barwinska
MOS SSW IŁAWA
1995
247.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.73)
-
1 (100)
1 (100)
-
-
18
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
1999
238.38
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (20.45)
4 (88.89)
18 (43.33)
-
19 (85.71)
-
19
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
2003
224.63
-
-
-
-
-
7 (34.21)
-
-
-
16 (15.91)
20 (29.63)
17 (46.67)
15 (50)
22 (75)
15 (18.75)
20
Aleksandra Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
213.08
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (29.55)
13 (55.56)
21 (33.33)
-
27 (57.14)
13 (37.5)
21
Anna Brzozowska
Centrum Żeglarskie Szczecin
1993
189.28
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (0)
12 (60.71)
7 (128.57)
-
22
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
2002
154.20
-
11 (14.13)
-
-
-
-
-
-
-
17 (13.64)
23 (18.52)
22 (30)
21 (28.57)
24 (67.86)
-
23
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
146.30
-
-
-
-
10 (6.25)
-
-
-
8 (18.18)
18 (11.36)
24 (14.81)
25 (20)
27 (7.14)
37 (21.43)
10 (65.63)
24
Anna Trędowska
Klub Żeglarski Horn Kraków
2002
143.17
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (9.09)
10 (66.67)
-
28 (3.57)
33 (35.71)
14 (28.13)
25
Julia Tomaszewska
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2000
141.44
-
-
-
-
7 (12.5)
-
-
-
6 (27.27)
-
-
23 (26.67)
22 (25)
29 (50)
-
26
Anna Michalska
UKŻ 7 Białystok
1999
138.21
-
-
-
-
-
9 (28.95)
-
-
-
-
12 (59.26)
16 (50)
-
-
-
27
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
131.74
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (45.45)
-
11 (62.96)
24 (23.33)
24 (17.86)
-
-
28
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
124.93
5 (15.91)
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (4.55)
14 (51.85)
27 (13.33)
-
32 (39.29)
-
29
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
107.79
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (36.36)
-
-
-
-
23 (71.43)
-
30
Natalia Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
2005
104.89
-
-
-
-
-
10 (26.32)
-
-
-
-
-
-
-
21 (78.57)
-
31
Magdalena Placzke
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2001
89.29
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (89.29)
-
32
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
74.68
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (31.82)
-
-
-
-
31 (42.86)
-
33
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
69.48
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (40.91)
-
-
-
-
35 (28.57)
-
34
Janka Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2006
60.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (60.71)
-
35
Hanna Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
56.82
-
-
-
11 (11.11)
-
-
-
-
-
20 (6.82)
22 (22.22)
26 (16.67)
-
-
-
36
Maria Suchocka
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2006
46.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (46.43)
-
37
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
2004
34.34
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (2.27)
25 (11.11)
29 (6.67)
-
39 (14.29)
-
38
Agnieszka Klingiert
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2000
34.09
-
-
-
-
-
-
10 (9.09)
-
-
-
-
-
-
36 (25)
-
39
Aleksandra Mac
STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
2004
32.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (32.14)
-
40
Wiktoria Harnasz
Ts Kuźnia Rybnik
2005
26.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (7.41)
28 (10)
-
-
16 (9.38)
41
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
2006
22.73
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (22.73)
-
-
-
-
-
-
42
Karolina Skwarek
Nauticus YC Olsztyn
2005
22.30
-
-
-
-
-
17 (7.89)
-
-
-
-
27 (3.7)
-
26 (10.71)
-
-
43
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
2005
13.64
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
-
-
44
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
11.36
-
-
13 (11.36)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
45
Aleksandra Mańkowska
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2005
10.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (10.71)
-
46
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
10.23
-
-
14 (10.23)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47
Aleksandra Jakubowska
PKM LOK Poznań
2004
9.09
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (9.09)
-
-
-
-
-
-
48
Róża Stolarska
UKS FIR Warszawa
2005
7.83
-
-
21 (2.27)
-
-
-
-
25 (5.56)
-
-
-
-
-
-
-
49
Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE
2005
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (7.14)
-
50
Liwia Tomikowska
ŻLKS Poznań
2003
4.55
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
-
-
-
-
51
Natalia Krysta
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY WIKING
2004
3.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (3.57)
-
52
Maria Kmin
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2008
3.41
-
-
20 (3.41)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53
Oliwia Osadcow
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
3.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (3.33)
-
-
-
54
Olga Mijakowska
RKS Lasery Zegrze
1997
1.85
-
-
-
-
-
-
-
27 (1.85)
-
-
-
-
-
-
-
55
Katarzyna Kula- Chacińska
RKS Lasery Zegrze
1981
0.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (0)
-
-
-
-