Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Dzierżno Cup
XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz
Puchar WOZŻ
Puchar Lata
Ustka Charlotta Sailing Days
XX Puchar Żubra
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Laser Europa Cup Poland
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
2005
397.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
1 (100)
2 (97.87)
-
1 (150)
2
Janina Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2006
390.71
-
-
-
-
4 (20.83)
-
-
-
-
-
6 (30.77)
-
4 (44.83)
4 (91.67)
5 (91.49)
5 (76.47)
3 (141.89)
3
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
382.59
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.53)
-
1 (50)
-
-
-
10 (75)
9 (82.98)
3 (88.24)
4 (137.84)
4
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
373.41
1 (25)
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
6 (38.1)
-
5 (88.89)
3 (95.74)
-
7 (125.68)
5
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
2005
358.34
-
-
-
-
6 (18.06)
-
-
-
5 (31.82)
-
-
-
3 (46.55)
24 (36.11)
6 (89.36)
6 (70.59)
5 (133.78)
6
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
358.31
2 (23.91)
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (39.66)
9 (77.78)
7 (87.23)
8 (58.82)
6 (129.73)
7
NATALIA Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
2005
356.25
-
-
-
4 (18.75)
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.28)
13 (66.67)
12 (76.6)
-
2 (145.95)
8
Karolina Gała
KS Spójnia Warszawa
2005
355.88
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (33.33)
10 (34.48)
3 (94.44)
1 (100)
-
11 (109.46)
9
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
2006
332.96
-
-
-
-
9 (13.89)
-
-
-
-
-
4 (38.46)
-
6 (41.38)
7 (83.33)
10 (80.85)
9 (52.94)
10 (113.51)
10
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
328.61
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (45.24)
8 (37.93)
8 (80.56)
4 (93.62)
-
16 (89.19)
11
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia
2006
322.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (36.21)
6 (86.11)
13 (74.47)
4 (82.35)
9 (117.57)
12
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
297.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (41.07)
-
-
12 (31.03)
11 (72.22)
11 (78.72)
7 (64.71)
12 (105.41)
13
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
2006
276.75
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.35)
-
13 (28.57)
-
-
26 (6.9)
14 (63.89)
22 (55.32)
12 (35.29)
8 (121.62)
14
Gita Van Der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2007
248.93
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (24.14)
12 (69.44)
15 (70.21)
-
17 (85.14)
15
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
247.25
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (27.59)
16 (58.33)
16 (68.09)
10 (47.06)
15 (93.24)
16
Karolina Skwarek
Nauticus YC Olsztyn
2005
204.80
-
-
-
8 (10.42)
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
14 (72.34)
-
13 (101.35)
17
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
203.25
-
-
-
3 (20.83)
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
13 (29.31)
15 (61.11)
20 (59.57)
-
30 (32.43)
18
Matylda Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
2007
178.05
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (15.52)
18 (52.78)
25 (48.94)
-
23 (60.81)
19
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
176.37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (50)
21 (57.45)
-
21 (68.92)
20
Zuzanna Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
173.96
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (9.09)
-
-
-
-
20 (47.22)
27 (44.68)
-
20 (72.97)
21
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
2006
150.54
-
-
-
6 (14.58)
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
19 (18.97)
36 (2.78)
19 (61.7)
-
27 (44.59)
22
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
147.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (19.05)
23 (12.07)
33 (11.11)
31 (36.17)
17 (5.88)
18 (81.08)
23
Hanna Michałeczko
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2005
144.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (8.62)
-
30 (38.3)
-
14 (97.3)
24
Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
142.05
-
-
-
-
-
-
-
10 (11.76)
-
23 (10.71)
-
-
-
-
28 (42.55)
-
19 (77.03)
25
Aleksandra Mańkowska
TKŻ Toruń
2005
135.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
17 (55.56)
17 (65.96)
-
-
26
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
2005
116.12
-
-
-
-
-
-
-
9 (13.24)
-
29 (0)
-
-
17 (22.41)
-
24 (51.06)
13 (29.41)
-
27
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
2008
112.68
-
-
-
12 (2.08)
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
24 (10.34)
22 (41.67)
34 (29.79)
-
31 (28.38)
28
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2006
109.41
13 (11.96)
-
-
-
-
-
10 (10)
-
-
-
-
-
-
28 (25)
33 (31.91)
-
28 (40.54)
29
Zofia Wójcik
AZS UW Warszawa
2005
96.07
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (17.24)
-
18 (63.83)
-
-
30
Alicja Wróblewska
YKP Gdynia
2007
81.00
-
-
-
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
15 (25.86)
-
26 (46.81)
-
-
31
Zosia Jachymska
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
67.49
23 (1.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (27.78)
47 (2.13)
-
29 (36.49)
32
Blanka Bobula
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2007
64.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (64.86)
33
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław
2006
62.21
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (30.56)
39 (19.15)
-
-
34
Hanna Słyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
56.76
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (56.76)
35
Zofia Michałeczko
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2007
52.70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (52.7)
36
MARTA CHOMIK
Giżycka Grupa Regatowa
2005
48.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (48.65)
37
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
2006
47.66
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (27.66)
-
-
38
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
2008
43.88
-
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (9.52)
-
-
43 (10.64)
-
34 (16.22)
39
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
2007
40.10
-
-
-
-
-
-
-
18 (0)
-
26 (5.36)
-
-
-
35 (5.56)
40 (17.02)
-
35 (12.16)
40
Weronika Kocieniewska
KST "Elektryk" Grudziądz
2006
39.71
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (19.44)
-
-
33 (20.27)
41
Alicja Maciąg
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
39.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (1.72)
32 (13.89)
37 (23.4)
16 (11.76)
-
42
Oliwia SIEDLECKA
Giżycka Grupa Regatowa
2007
38.15
-
-
-
11 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (3.45)
29 (22.22)
46 (4.26)
-
37 (4.05)
43
Emilia Maziarz
KS Energetyk
2008
34.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (34.04)
-
-
44
Martyna Twarogowska
KST "Elektryk" Grudziądz
2006
32.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (8.33)
-
-
32 (24.32)
45
Julia Maziarz
KS Energetyk
2006
25.53
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (25.53)
-
-
46
Zofia Pospieszna
AZS OŚ Poznań
2007
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (25)
-
-
-
-
-
-
-
47
Kornelia Klimas
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2007
23.38
-
-
-
-
-
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
35 (5.56)
45 (6.38)
-
36 (8.11)
48
Klara Matysik
YKP Kraków
2005
16.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (16.67)
-
-
-
49
Aleksandra Zastawna
YKP Gdynia
2006
16.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (3.85)
-
-
-
42 (12.77)
-
-
50
Zofia Prędki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
13.51
-
-
-
-
-
-
13 (5)
-
-
-
-
-
-
-
44 (8.51)
-
-
51
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
12.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
52
Róża Stolarska
UKS FIR Warszawa
2005
9.76
-
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (4.76)
-
-
-
-
-
53
Natasza Idkowiak
UKŻ Pirat Bolesławiec
2007
5.00
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-