Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Dzierżno Cup
XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz
Puchar WOZŻ
Puchar Lata
Ustka Charlotta Sailing Days
XX Puchar Żubra
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Laser Europa Cup Poland
1
Oskar Ponto
YKP Gdynia
2004
271.21
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.84)
1 (100)
3 (97.37)
7 (83.78)
2
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
2006
271.05
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
4 (46.51)
17 (75.38)
4 (96.05)
1 (100)
3
Oskar Sawicki
UKS Barnim Goleniów
2006
263.81
-
-
-
-
7 (16.67)
-
-
-
1 (50)
-
-
-
9 (40.7)
2 (98.46)
2 (98.68)
2 (97.3)
4
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
259.19
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
7 (90.77)
6 (93.42)
-
5
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
258.70
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
3 (46.43)
-
-
-
4 (95.38)
8 (90.79)
4 (91.89)
6
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
2005
242.89
-
-
-
-
11 (11.11)
-
-
-
-
-
1 (50)
-
5 (45.35)
6 (92.31)
9 (89.47)
13 (67.57)
7
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
2006
235.70
-
-
-
-
5 (19.44)
-
-
-
2 (45.45)
-
-
-
3 (47.67)
18 (73.85)
5 (94.74)
11 (72.97)
8
Filip Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
2005
231.44
-
-
-
-
8 (15.28)
-
-
-
4 (36.36)
-
-
-
-
9 (87.69)
7 (92.11)
-
9
Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2005
224.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (35.71)
-
-
-
8 (89.23)
1 (100)
6 (86.49)
10
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2005
224.72
-
-
-
2 (22.92)
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (44.19)
20 (70.77)
11 (86.84)
22 (43.24)
11
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
222.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (47.62)
11 (38.37)
5 (93.85)
16 (80.26)
8 (81.08)
12
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
2005
219.84
-
-
-
-
-
-
-
3 (22.06)
-
-
-
-
7 (43.02)
21 (69.23)
12 (85.53)
16 (59.46)
13
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
2004
218.74
-
-
-
-
12 (9.72)
-
-
-
-
-
-
-
15 (33.72)
3 (96.92)
18 (77.63)
9 (78.38)
14
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
2007
211.70
-
-
-
-
2 (23.61)
-
-
-
-
2 (48.21)
-
-
-
11 (84.62)
35 (55.26)
20 (48.65)
15
Igor Rudek
YKP Gdynia
2006
194.23
-
-
-
-
10 (12.5)
-
-
-
-
-
5 (34.62)
-
-
14 (80)
26 (67.11)
-
16
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
2005
187.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (46.15)
-
10 (39.53)
30 (55.38)
17 (78.95)
15 (62.16)
17
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
186.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (34.88)
25 (63.08)
10 (88.16)
-
18
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
2006
184.89
-
-
-
-
3 (22.22)
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (78.46)
13 (84.21)
28 (27.03)
19
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
177.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (83.08)
21 (73.68)
3 (94.59)
20
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2007
174.41
-
-
-
5 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (37.21)
27 (60)
31 (60.53)
21 (45.95)
21
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
173.54
-
-
-
-
-
-
-
8 (14.71)
-
10 (33.93)
-
-
27 (19.77)
31 (53.85)
23 (71.05)
32 (16.22)
22
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
2006
169.82
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (22.09)
23 (66.15)
15 (81.58)
-
23
Jakub Pietrzak
MKŻ Arka Gdynia
2005
166.70
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (23.08)
-
13 (36.05)
39 (41.54)
27 (65.79)
14 (64.86)
24
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
2005
166.06
-
-
-
-
-
-
2 (23.33)
-
-
-
-
-
-
10 (86.15)
34 (56.58)
-
25
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
2005
166.03
-
-
-
-
-
-
-
7 (16.18)
-
8 (37.5)
-
-
8 (41.86)
36 (46.15)
30 (61.84)
23 (40.54)
26
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
163.79
4 (21.74)
-
-
-
-
-
5 (18.33)
-
-
-
-
-
-
19 (72.31)
24 (69.74)
-
27
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
162.83
-
-
-
-
-
-
-
15 (4.41)
-
11 (32.14)
-
-
-
13 (81.54)
43 (44.74)
-
28
Kacper Młodzianowski
AZS Poznań
2005
154.77
-
-
-
-
-
-
-
11 (10.29)
-
28 (1.79)
-
-
-
22 (67.69)
20 (75)
-
29
Michał Skubisz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
153.17
-
-
-
-
18 (1.39)
-
-
-
3 (40.91)
-
-
-
41 (3.49)
29 (56.92)
36 (53.95)
-
30
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
2007
149.66
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (30.23)
26 (61.54)
33 (57.89)
-
31
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2005
137.11
-
-
-
-
-
11 (0)
-
-
-
-
-
-
19 (29.07)
24 (64.62)
44 (43.42)
-
32
Tymon Gajdziński
MKŻ Arka Gdynia
2005
132.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (26.92)
-
23 (24.42)
51 (23.08)
14 (82.89)
-
33
Paweł Trella
2004
131.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 (42.31)
-
-
-
-
5 (89.19)
34
Franciszek Kolikow
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2006
129.45
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (4.55)
-
-
-
28 (18.6)
35 (47.69)
29 (63.16)
-
35
Wiktor Borkowski
AZS Poznań
2006
127.34
-
-
-
-
-
-
-
6 (17.65)
-
16 (23.21)
-
-
-
44 (33.85)
37 (52.63)
-
36
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2005
126.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (72.37)
18 (54.05)
37
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
2005
121.72
-
-
-
-
16 (4.17)
-
-
-
-
18 (19.64)
-
-
-
34 (49.23)
40 (48.68)
36 (5.41)
38
Jakub Marciniak
KSW Baltic Dziwnów
2005
118.44
-
-
-
-
15 (5.56)
-
-
-
7 (22.73)
-
-
-
-
32 (52.31)
52 (32.89)
24 (37.84)
39
Aleksander Kosowski
CHKŻ Chojnice
2006
116.05
-
-
-
-
14 (6.94)
-
-
-
-
20 (16.07)
-
-
-
50 (24.62)
25 (68.42)
29 (24.32)
40
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2005
113.23
16 (8.7)
-
-
-
-
-
3 (21.67)
-
-
-
-
-
-
33 (50.77)
46 (40.79)
-
41
Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
112.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (17.86)
-
-
-
43 (35.38)
32 (59.21)
-
42
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2005
112.03
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (35.71)
-
-
19 (76.32)
-
43
Teodor Kasprzyk
ŻMKS-Poznań
2005
110.28
-
-
-
-
-
-
-
5 (19.12)
-
17 (21.43)
-
-
34 (11.63)
40 (40)
-
27 (29.73)
44
Wojciech Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
105.26
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (18.18)
-
-
-
22 (25.58)
45 (32.31)
41 (47.37)
-
45
Szymon Franecki
Pogoń Szczecin
2003
100.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (58.46)
45 (42.11)
33 (13.51)
46
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2006
92.29
-
-
-
7 (12.5)
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
29 (17.44)
46 (30.77)
53 (31.58)
-
47
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
91.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (26.74)
-
28 (64.47)
-
48
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
88.92
21 (3.26)
-
-
-
-
-
6 (16.67)
-
-
-
-
-
-
37 (44.62)
56 (27.63)
-
49
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
2004
86.48
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (30.95)
-
53 (20)
50 (35.53)
31 (18.92)
50
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
85.99
-
-
-
-
17 (2.78)
-
-
-
6 (27.27)
-
-
-
31 (15.12)
63 (4.62)
38 (51.32)
-
51
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
83.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (16.28)
38 (43.08)
59 (23.68)
-
52
Kuba Matysik
YKP Kraków
2005
76.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (76.92)
-
-
53
Szymon Janiak
MKŻ Arka Gdynia
2005
76.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (15.38)
-
35 (10.47)
-
39 (50)
34 (10.81)
54
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
75.43
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54 (18.46)
47 (39.47)
-
55
Szymon Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
73.15
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (13.64)
-
-
-
-
41 (38.46)
61 (21.05)
-
56
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
73.15
-
-
-
-
-
-
-
17 (1.47)
-
27 (3.57)
-
-
39 (5.81)
42 (36.92)
55 (28.95)
-
57
Konrad Wlazlowski
2005
70.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (19.23)
-
-
-
-
19 (51.35)
58
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
68.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (14.29)
-
-
32 (13.95)
48 (27.69)
57 (26.32)
-
59
Konrad Ciernia
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
67.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26 (20.93)
-
48 (38.16)
35 (8.11)
60
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
2006
65.83
-
-
-
-
-
-
-
16 (2.94)
-
25 (7.14)
-
-
-
52 (21.54)
51 (34.21)
-
61
Oliwier Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
65.73
11 (14.13)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
47 (29.23)
60 (22.37)
-
62
Maciej Placzke
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2006
56.05
-
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (0)
-
-
42 (46.05)
-
63
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
2005
55.19
-
2 (22.5)
-
-
-
-
9 (11.67)
-
-
-
-
-
-
61 (7.69)
58 (25)
-
64
Antoni Kasprzyk
KN Lider Kraków
2003
53.21
5 (20.65)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (32.56)
-
-
-
65
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2006
53.04
15 (9.78)
-
-
-
-
-
12 (6.67)
-
-
-
-
-
-
49 (26.15)
64 (17.11)
-
66
Jakub Trojnar
Klub Żeglarski Horn Kraków
2005
49.55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (6.98)
58 (12.31)
54 (30.26)
-
67
Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
48.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (26.79)
-
-
-
-
-
30 (21.62)
68
Bartłomiej Heksel
KN Lider Kraków
2004
47.48
6 (19.57)
-
-
-
-
-
8 (13.33)
-
-
-
-
-
20 (27.91)
-
-
-
69
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
2006
44.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (44.64)
-
-
-
-
-
-
70
Andrzej Nowakowski
YKP Gdynia
2004
42.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (42.86)
-
-
-
-
71
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
2004
42.86
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (42.86)
-
-
-
-
-
-
72
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
37.97
-
-
-
-
-
-
11 (8.33)
-
-
-
-
-
-
57 (13.85)
65 (15.79)
-
73
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
2005
36.84
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
49 (36.84)
-
74
Patryk Furmanek
SSW MOS Iława
2005
31.40
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (31.4)
-
-
-
75
Antoni Lipiński
Chojnicki Klub Żeglarski
2006
30.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (30.36)
-
-
-
-
-
-
76
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
30.10
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37 (8.14)
56 (15.38)
72 (6.58)
-
77
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
28.97
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
60 (9.23)
62 (19.74)
-
78
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
28.57
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (28.57)
-
-
-
-
79
Maciej Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
2005
28.16
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
67 (13.16)
-
80
Franek Kotlarek
UKS FIR Warszawa
2005
26.19
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (26.19)
-
-
-
-
81
Michał Kuchtyn
UKS BRYG Wrocław
2007
25.00
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
82
Marek Sokołowski
AZS UW Warszawa
2006
23.82
-
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (14.29)
-
64 (3.08)
74 (3.95)
-
83
Mikołaj Kmin
UKS FIR Warszawa
2005
23.81
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (23.81)
-
-
-
-
84
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
2006
23.51
-
-
-
9 (8.33)
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
40 (4.65)
66 (0)
69 (10.53)
-
85
MICHAŁ SITKO
YKP Kraków
2004
23.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (23.26)
-
-
-
86
Przemysław Żukowski
UKS Żeglarz Wrocław
2005
22.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (10.77)
68 (11.84)
-
87
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
2003
21.43
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (21.43)
-
-
-
-
88
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
20.78
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (1.16)
55 (16.92)
76 (1.32)
37 (2.7)
89
Michał Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
2004
18.48
7 (18.48)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
90
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
18.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
63 (18.42)
-
91
Maciej Małachowski
UKŻ 7 Białystok
2003
17.50
-
-
-
-
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
92
Maciej Maciejczyk
UKS Pogoria
2004
17.39
8 (17.39)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
93
Szymon Oleksiuk
K.S. Spojnia - Warszawa
2004
16.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (16.67)
-
-
-
-
94
Jakub Oblonk
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
16.64
22 (2.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (14.47)
-
95
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
15.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (7.14)
-
62 (6.15)
75 (2.63)
-
96
Patryk Staluszka
YKP Gdynia
2006
15.58
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (7.69)
-
-
-
71 (7.89)
-
97
Bartosz Dąbrowski
UKŻ 7 Białystok
2004
15.00
-
-
-
-
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
98
Maksymilian Papucki
UKS Zalew Kielce
2006
14.83
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
42 (2.33)
-
-
-
99
Dominik Masłoń
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
2005
13.04
12 (13.04)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
100
Tymoteusz Walicki
Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok
2003
12.50
-
-
-
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Filip Jarosiewicz
11.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (11.54)
-
-
-
-
-
102
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
10.87
14 (10.87)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103
Maximilian Sitek
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
10.00
-
7 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
104
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
2007
9.30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (9.3)
-
-
-
105
Emil Rutkowski
TKŻ Toruń
2006
9.21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
70 (9.21)
-
106
Mikołaj Mataczyński
AZS Poznań
2008
8.93
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (8.93)
-
-
-
-
-
-
107
Cezary Popielski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
8.82
-
-
-
-
-
-
-
12 (8.82)
-
-
-
-
-
-
-
-
108
Dominik Szymaszek
UKS Pogoria
2005
7.61
17 (7.61)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
109
Hubert Baranowski
UKŻ 7 Białystok
2004
7.50
-
-
-
10 (6.25)
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
110
Noah Hugeth
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
7.50
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
111
Igor Tomczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
5.43
19 (5.43)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
112
Jakub Kuczyński
AZS UW Warszawa
2006
5.26
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
73 (5.26)
-
113
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
2009
3.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (2.38)
-
65 (1.54)
-
-
114
Jakub Ulczycki
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
2.50
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
115
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
2005
1.67
-
-
-
-
-
-
15 (1.67)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
116
Jakub Modzelewski
AZS Poznań
2004
0.00
-
-
-
-
-
-
-
18 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
117
Patryk Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
2004
0.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (0)
-
-