Puchar Trzech Ryb

15th-17th Jun 2018

Giżycko, Polska

Regatta entries list
OPP A
# Sail Crew Dob Sailing club Confirmed Paid Entry date
1 POL 1106 Franciszek Massalski 2008 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:15 PM
2 POL 1851 Patrycja Kurpiewska 2005 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:15 PM
3 POL 1788 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:15 PM
4 POL 1448 Hanna Korsak 2006 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:15 PM
5 POL 1988 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:15 PM
6 POL 2206 Szymon Rozum 2005 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
5/21/18, 4:24 PM
7 POL 1763 Julek Podwalski 2005 SSW MOS Iława
Yes
Yes
5/23/18, 8:15 PM
8 POL 1978 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława
Yes
Yes
5/23/18, 8:23 PM
9 POL 1923 Jakub Dąbek 2004 SSW MOS Iława
Yes
Yes
5/23/18, 9:08 PM
10 POL 2025 Mikołaj Łangowski 2005 BRE MANAGEMENT sp. z o.o. - Klub Żeglarski
No
No
5/23/18, 11:12 PM
11 POL 1614 Iga Wielczyk 2005 SSW MOS Iława
Yes
Yes
5/24/18, 10:11 AM
12 POL 1803 Zofia Czerniawska 2004 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:38 PM
13 POL 2110 Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
No
No
6/4/18, 4:12 PM
14 POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
No
No
6/4/18, 4:14 PM
15 POL 1619 Szymon Gąsiorowski 2005 Yacht Klub Stal Gdynia
No
Yes
6/4/18, 4:27 PM
16 POL 1114 Szymon Szczech 2003 SSW MOS Iława
No
No
6/5/18, 2:25 PM
17 POL 1576 Antoni Sopata 2003 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
18 POL 1427 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
19 POL 920 Maksymilian Kruczyński 2006 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
20 POL 1390 Kacper Młodzianowski 2005 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
21 POL 2125 Michał Koczorowski OŚ AZS Poznań
No
No
6/5/18, 8:05 PM
22 POL 212 Karolina Gajdzińska 2005 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
23 POL 1140 Aleksandra Borucka 2006 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
24 POL 1151 Alicja Przybyłek 2005 OŚ AZS Poznań
Yes
Yes
6/5/18, 8:05 PM
25 POL 203 Małgorzata Figel 2006 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
26 POL 1660 Zuzanna Figel 2003 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
27 POL 2033 Julia Schmidt 2003 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
28 POL 2403 Pola Schmidt 2005 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
29 POL 1827 Ewa Lewandowska 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/6/18, 10:37 AM
30 RUS 2005 Artem Krupachev 2005 Amber Sail Kaliningrad
Yes
Yes
6/6/18, 7:42 PM
31 POL 2605 Magdalena Skórnóg 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
32 POL 2166 Dominika Grala 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
33 POL 1924 Jakub Kamiński 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
34 POL 2177 Patryk Chełkowski 2006 Giżycka Grupa Regatowa
No
No
6/6/18, 8:13 PM
35 POL 2168 Joanna Fabisiak 2003 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
36 POL 2164 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
37 POL 2006 Amelia Potejko 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
38 POL 2162 Mateusz Gigielewicz 2005 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
39 POL 2160 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/6/18, 8:13 PM
40 POL 2017 Krystyna Szpor 2006 UKS Silesia Opty
Yes
Yes
6/6/18, 8:18 PM
41 POL 2019 Danuta Grudzień 2006 UKS Silesia Opty
Yes
Yes
6/6/18, 8:18 PM
42 POL 1723 Julia Walus 2005 UKS Silesia Opty
No
No
6/6/18, 8:18 PM
43 POL 1825 Michał Gonciarz 2004 UKS Silesia Opty
No
No
6/6/18, 8:18 PM
44 POL 2044 Wiktor Robaczewski 2003 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/6/18, 9:17 PM
45 POL 2072 Gracjan Grzech 2003 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/8/18, 9:08 PM
46 POL 1667 Marcel Bisewski 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/9/18, 8:49 AM
47 RUS 1577 Elizaveta Zvereva 2003 sailing club Kenigsberg
Yes
Yes
6/9/18, 7:18 PM
48 POL 1522 Tymoteusz Wysocki 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/9/18, 10:43 PM
49 LTU 817 Nojus Volungevičius 2004 NBA-Poseidonas-essc
Yes
Yes
6/9/18, 10:52 PM
50 LTU 3161 Titas Linkus 2005 NBA-Poseidonas-essc
Yes
Yes
6/9/18, 10:52 PM
51 LTU 8 Rokas Mockevičius 2006 NBA-Poseidonas-essc
No
No
6/9/18, 10:52 PM
52 POL 2058 Piotr Grabski 2005 SYC Zefir Drakkar Poraj
Yes
Yes
6/10/18, 10:39 AM
53 POL 1982 Jan Witkowiak 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 11:51 AM
54 POL 2112 Jerzy Sukow 2004 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 8:55 PM
55 POL 1817 Maria Konarzewska 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
56 POL 1757 Rafał Górski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
57 POL 2080 Karolina Jałoszyńska 2006 KŻ Nysa
Yes
Yes
6/10/18, 9:45 PM
58 POL 1221 Maciej Sudnik 2006 UKS Nord Augustów
No
No
6/10/18, 11:12 PM
59 POL 1661 Jan Gierzyński 2004 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
60 POL 1791 Dominika Fajdasz 2005 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
61 POL 2100 Bianka Śledzińska 2005 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
62 POL 2020 Emilia Roszkowska 2004 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
63 POL 2074 Karolina Gała 2005 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
64 POL 1879 Ludwik Grzelak 2003 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
65 POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
66 POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
67 POL 20721 Filip Olszewski 2006 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
68 POL 1906 Gustaw Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/11/18, 11:35 AM
69 POL 1546 Borys Jarnot Bałuszek 2005 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Yes
Yes
6/11/18, 1:56 PM
70 POL 1764 Dominika Olowiak 2004 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/11/18, 6:42 PM
71 POL 1452 Antonina Olowiak 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/11/18, 6:45 PM
72 POL 2121 Joanna Cymerman 2004 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/11/18, 9:30 PM
73 POL 18681 Maciej Cymerman 2006 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/11/18, 9:32 PM
74 POL 1915 Filip Fajfer 2003 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
75 POL 16 Katarzyna Wajdowska 2004 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
76 POL 2068 Kacper Bąk 2005 KŻ Horn Kraków
Yes
No
6/11/18, 9:50 PM
77 POL 2061 Maksymilian Kowalczyk 2005 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
78 POL 1889 Jeremi Dąbrowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/11/18, 10:24 PM
79 POL 1922 Krzysztof Olejnik 2005 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/11/18, 10:28 PM
80 POL 2071 Mateusz Gwozdz 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/11/18, 10:56 PM
81 POL 1950 Jeremi Szczukowski 2006 CHKŻ Chojnice
No
No
6/11/18, 11:47 PM
82 POL 1971 Aleksandra Bobula 2004 JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:51 PM
83 POL 1973 Aleksandra Mac 2004 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:58 PM
84 POL 2888 Wiktor Arian 2004
No
No
6/11/18, 11:58 PM
85 POL 1974 Hanna Michałeczko 2005 JK "Kotwica" Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/12/18, 5:33 AM
86 POL 2023 Jakub Marciniak 2005 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
87 POL 1807 Zuzanna Dominikowska 2003 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
88 POL 2036 Filip Lenart 2005 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
89 POL 2152 Wiktoria Hałabaty 2005 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
90 POL 2024 Michał Jaroszek 2006 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
91 POL 2154 Hanna Burdziej 2004 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
92 POL 2101 Mikołaj Bazyli 2005 KSW Baltic Dziwnów
Yes
Yes
6/12/18, 7:05 AM
93 POL 1159 Zuzanna Ołowiak 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 8:38 PM
94 POL 130 Jan Suchocki 2007 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:17 PM
95 POL 1776 Michał Maziara 2005 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:18 PM
96 POL 1939 Igor Rudek 2005 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:19 PM
97 POL 2119 Aleksander Bury 2005 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:20 PM
98 POL 2041 Filip Jarosiewicz 2006 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:20 PM
99 POL 110 Janina Dmochowska 2006 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:21 PM
100 POL 120 Maria Suchocka 2006 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:22 PM
101 POL 1878 Mateusz Narloch 2005 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:23 PM
102 POL 2082 Piotr Flieger 2005 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:24 PM
103 POL 1292 Jakub Pietrzak 2004 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:26 PM
OPP B
# Sail Crew Dob Sailing club Confirmed Paid Entry date
1 POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
2 POL 1833 Szymon Małachowski 2006 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
3 POL 1456 Igor Góralczuk 2007 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
4 POL 1029 Hubert Baranowski 2004 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
5 POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
6 POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ Siódemka Białystok
Yes
Yes
5/22/18, 1:02 PM
7 POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo
Yes
Yes
5/22/18, 6:16 PM
8 POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo
Yes
Yes
5/22/18, 6:16 PM
9 POL 113 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo
Yes
Yes
5/22/18, 6:16 PM
10 POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo
Yes
Yes
5/22/18, 6:16 PM
11 POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo
Yes
Yes
5/24/18, 2:24 AM
12 POL 2005 MICHAŁ KUCZMARSKI 2006 MKS Dwójka Warszawa
No
No
5/29/18, 10:31 AM
13 POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław
Yes
Yes
6/1/18, 7:38 PM
14 POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław
Yes
Yes
6/1/18, 7:38 PM
15 LTU 455 Rokas Germanavičius 2008 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 12:32 PM
16 LTU 453 Tadas Lukoševičius 2008 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 12:42 PM
17 LTU 451 Asta Aperavičiūtė 2007 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 12:45 PM
18 LTU 450 Rokas Golubovas 2007 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 1:14 PM
19 LTU 1378 Jokūbas Piekis 2008 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 1:20 PM
20 LTU 401 Tadas Ažukas 2009 Bangputys
Yes
Yes
6/3/18, 1:22 PM
21 RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 AM
22 RUS 1110 Artem Kornalevskij 2007 UKS PIONERSKIY
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 AM
23 POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
24 POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
25 POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
26 POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
27 POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
28 POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
29 POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa
Yes
Yes
6/4/18, 10:58 AM
30 POL 12971 Maciej Szawkowski 2008 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
31 POL 71 Daniel Łachacz 2008 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
32 POL 1296 Antoni Kuźmiński 2006 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
33 POL 1 Dorota Wierzbicka 2006 KS BAZA Mrągowo
No
No
6/4/18, 2:44 PM
34 POL 17 Zuzanna Maliniewicz 2007 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
35 POL 1718 Karol Cesarski 2007 KS BAZA Mrągowo
No
No
6/4/18, 2:44 PM
36 POL 18 Filip Szloński 2007 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
37 POL 243 Zofia Gołębiowska 2006 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
38 POL 11 Tomasz Rataj 2007 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
39 POL 13 Adam Ciołek 2006 KS BAZA Mrągowo
Yes
Yes
6/4/18, 2:44 PM
40 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:43 PM
41 POL 2117 Alicja Tutkowska 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:49 PM
42 POL 2124 Agata Koropecka 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:52 PM
43 POL 1523 Olga Wietek 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:55 PM
44 POL 1940 Filip Bil 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:57 PM
45 POL 585 Michał Trafalski 2007 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 3:59 PM
46 POL 1187 Maja Filipska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:03 PM
47 POL 1904 Norbert Herba 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:05 PM
48 POL 2089 Małgorzata Wyrębska 2009 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:08 PM
49 POL 2057 Natalia Kilar 2005 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:10 PM
50 POL 21 Antonina Puchowska 2008 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:16 PM
51 POL 2110 Konrad Kunc 2006 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:32 PM
52 POL 2116 Alicja Saj 2010 Yacht Klub Stal Gdynia
Yes
Yes
6/4/18, 4:36 PM
53 LTU 939 Jokūbas Čėpla 2008 MBK.Marijampoles s.m.
Yes
Yes
6/4/18, 10:02 PM
54 LTU 1 Matas Tamulevičius 2008 MBK.Marijampoles s.m.
Yes
Yes
6/4/18, 10:02 PM
55 LTU 12762 Augustas Žaliauskas 2006 MBK.Marijampoles s.m.
Yes
Yes
6/4/18, 10:02 PM
56 LTU 11484 Adomas Dumbliauskas 2007 MBK.Marijampoles s.m.
Yes
Yes
6/4/18, 10:02 PM
57 POL 3333 Maja Komorowska 2009 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
58 POL 1472 Igor Kawałko 2007 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
59 POL 1221 Julia Padzik 2009 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
60 POL 1288 Piotr Muchlado 2008 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
61 POL 1541 Jakub Porębski 2009 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
62 POL 1586 Maksymilian Malec 2008 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
63 POL 1594 Szymon Janiak 2005 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
64 POL 1595 Jakub Targowski 2006 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
65 POL 1943 Wiktor Łasak 2006 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
66 POL 1961 Agata Targowska 2008 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
67 POL 2003 Hubert Bruggemann 2007 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
68 POL 2031 Fabian Kocięda 2007 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
69 POL 2034 Natasha Anolik 2006 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
70 POL 2037 Paweł Łoboda 2008 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/5/18, 11:14 PM
71 POL 2083 Natasza Tarnawska 2008 Opti CWM Gdynia
No
No
6/5/18, 11:14 PM
72 POL 1880 Mikołaj Bujalski 2006 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
73 POL 932 Jakub Rusiniak 2007 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
74 POL 1041 Jakub Częczek 2006 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
75 POL 941 Maciej Dudek 2008 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
76 POL 1891 Kacper Warywoda 2005 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
77 POL 2104 Maksymilian Luto 2008 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
78 POL 1227 Mikołaj Głąb 2008 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
79 POL 1941 Eliza Kołtak 2005 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
80 POL 921 Marta Chomik 2005 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
81 POL 2120 Michał Karnacewicz 2007 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
82 POL 11943 Filip Rostek 2006 Nauticus YC Olsztyn
Yes
Yes
6/6/18, 9:46 AM
83 POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków
Yes
Yes
6/6/18, 12:57 PM
84 POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków
Yes
Yes
6/6/18, 1:02 PM
85 POL 1669 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
86 POL 2008 Maciej Kasprzak 2008 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
87 POL 1853 Kinga Furmanek 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
88 POL 2007 Alicja Michalewska 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
89 POL 985 Jakub Darkowski 2008 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
90 POL 969 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
91 POL 1319 Nikodem Różański 2008 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
92 POL 2151 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława
No
No
6/7/18, 9:13 AM
93 POL 1001 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
94 POL 1867 Jan Klinicki 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
95 POL 1482 Roch Dmuchowski 2006 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:13 AM
96 POL 1801 Oskar Wielczyk 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/7/18, 9:21 AM
97 POL 1599 Anastazja Pastuszka 2006 PMOS Pisz
Yes
Yes
6/7/18, 6:29 PM
98 POL 1630 Bolesław Nesterowicz 2006 PMOS Pisz
Yes
Yes
6/7/18, 6:29 PM
99 POL 1598 Maksymilian Pastuszka 2007 PMOS Pisz
Yes
Yes
6/7/18, 6:29 PM
100 POL 1597 Adrian Nowak 2006 PMOS Pisz
Yes
Yes
6/7/18, 6:29 PM
101 POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
102 POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
103 POL 1750 Filip Nosol 2007 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
104 POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
105 POL 1751 Antoni Gabryszewski 2009 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
106 POL 397 Ida Kozło 2006 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
107 POL 1370 Masymilian Kleszcz 2008 UKS Żeglarz Wrocław
Yes
Yes
6/8/18, 1:43 PM
108 RUS 1310 Evgeniia Bylkova 2007 sailing club Kenigsberg
Yes
Yes
6/9/18, 12:49 PM
109 RUS 1574 Stepan Kuzmin 2007 sailing club Kenigsberg
No
No
6/9/18, 12:52 PM
110 RUS 1654 Stepan Kuzmin 2007 sailing club Kenigsberg
Yes
Yes
6/9/18, 7:43 PM
111 POL 52 Jakub Borkowski 2007 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
112 POL 125 Hubert Brozio 2008 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
113 POL 1255 Szymon Warecha 2009 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
114 POL 449 Mateusz Niebrzydowski 2006 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
115 POL 1258 Jakub Kleban 2006 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
116 POL 1449 Łucja Gorzoch 2007 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
117 POL 1524 Daria Kukiełko 2006 UKS MOS Ełk
Yes
Yes
6/10/18, 8:16 AM
118 POL 964 Maciej Malitowski 2008 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
119 POL 120 Kacper Stęplowski 2009 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
120 POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
121 POL 1408 Michał Godlewski 2008 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
122 POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
123 POL 1964 Piotr Hofman 2003 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
124 POL 1965 Karol Rusin 2006 LOK Garland Gliwice
Yes
Yes
6/10/18, 11:30 AM
125 POL 2052 Magdalena Otto 2005 LOK Garland Gliwice
No
No
6/10/18, 11:30 AM
126 POL 2138 Max Berliński 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
127 POL 1818 Nadia Burghard 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
128 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 2008 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
129 POL 2022 Iwo Dudek 2009 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
130 POL 1665 Mateusz Kluczka 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
131 POL 1780 Szymon Kolka 2008 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
132 POL 2135 Tymon Kosobucki 2007 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
133 POL 1970 Aleksander Kosowski 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
134 POL 4 Piotr Kosowski 2008 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
135 POL 2040 Zofia Kucharska 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
136 POL 2118 Maciej Maćkowiak 2007 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
137 POL 2139 Paweł Piankowski 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
138 POL 1932 Konrad Wlazłowski 2005 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
139 POL 1925 Alicja Wróblewska 2007 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
140 POL 2108 Julia Wróblewska 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
141 POL 9 Aleksandra Zastawna 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
142 POL 1862 Zuzanna Zielińska 2006 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
143 POL 2141 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 4:27 PM
144 POL 1883 Aleksandra Bobrowska 2007 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:28 PM
145 POL 884 Anna Chomont 2005 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:39 PM
146 POL 188 Filip Oleszczyk 2005 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:42 PM
147 POL 708 Stanisław Maik 2006 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:46 PM
148 POL 1745 Marek Szczepankowski 2005 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:48 PM
149 POL 664 Oskar Sawicki 2006 UKS Barnim Goleniów
Yes
Yes
6/10/18, 8:49 PM
150 POL 1644 Nina Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
151 POL 1917 Filip Marjański 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
152 POL 2042 Tymon Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
153 POL 2043 Lila Sochaj 2007 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
154 POL 1351 Lena Murach 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
155 POL 910 Wojciech Jankowski 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
156 POL 1356 Wiktor Weselak 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
157 POL 1817 Emilia Paszek 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
158 POL 2144 Wiktor Radziej 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
159 POL 1923 Kacper Janowicz 2006 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
160 POL 1753 Michał Jankowski 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk
Yes
Yes
6/10/18, 9:32 PM
161 POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KŻ Nysa
Yes
Yes
6/10/18, 9:50 PM
162 POL 1420 Kacper Michalski 2008 KŻ Nysa
Yes
Yes
6/10/18, 9:52 PM
163 POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KŻ Nysa
Yes
Yes
6/10/18, 9:55 PM
164 POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
165 POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
166 POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
167 POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
168 POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
169 POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
170 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
171 POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
172 POL 333 Michał Kornik Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
173 POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa
Yes
Yes
6/10/18, 11:24 PM
174 POL 1656 Lidia Jakubowska 2005 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
175 POL 1554 Tymon Przyjemczak 2008 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
176 POL 1625 Sebastian Schmidt 2007 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
177 POL 1659 Oliwier Kużel 2004 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
178 POL 1269 Zuzanna Zasada 2006 KS Zatoka Puck
Yes
Yes
6/10/18, 11:46 PM
179 POL 51 Zofia Glaza 2008 Opti CWM Gdynia
Yes
Yes
6/10/18, 11:55 PM
180 POL 1084 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk Jaworzno
Yes
Yes
6/11/18, 9:46 AM
181 POL 1087 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk Jaworzno
Yes
Yes
6/11/18, 9:46 AM
182 POL 1085 Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk Jaworzno
Yes
Yes
6/11/18, 9:46 AM
183 POL 1086 Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk Jaworzno
Yes
Yes
6/11/18, 9:46 AM
184 LTU 85 Ramunė Lukšytė 2007 Bangputys
Yes
Yes
6/11/18, 12:31 PM
185 POL 1706 Michał Sudnik 2009 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 1:24 PM
186 POL 1122 Maciej Sudnik 2006 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 1:39 PM
187 POL 221 Tymoteusz Rowiński 2006 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 1:42 PM
188 POL 1525 Aleksandra Siedlecka 2006 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 1:46 PM
189 POL 112 Weronika Haraburda 2006 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 1:53 PM
190 POL 1233 Jan Pawlak 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
No
No
6/11/18, 1:57 PM
191 POL 1062 Igor Fałowski 2006 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
Yes
Yes
6/11/18, 1:57 PM
192 POL 1234 Igor Wierzbowski 2007 KS Omega Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 1:57 PM
193 POL 948 Amelia Zawadzka 2006 UKS Nord Augustów
Yes
Yes
6/11/18, 2:06 PM
194 POL 1235 Franek Ostrowski 2004 KS OMEGA
Yes
Yes
6/11/18, 4:54 PM
195 POL 1233 Miłosz Orszulak 2008 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
No
No
6/11/18, 4:54 PM
196 POL 1912 Jakub Kuraś 2007 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
197 POL 1709 Hanna Kusztejko 2008 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
198 POL 1914 Antonina Liro 2008 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
199 POL 1997 Tymoteusz Mika 2006 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
200 POL 1913 Bernard Narecki 2007 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
201 POL 191 Hubert Staroń 2008 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
202 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 KŻ Horn Kraków
Yes
Yes
6/11/18, 9:50 PM
203 POL 127 Franciszek Kolikov 2006 UKŻ Błękitni Grzybowo
Yes
Yes
6/11/18, 10:32 PM
204 POL 1758 January Szczukowski 2008 CHKŻ Chojnice
No
No
6/11/18, 11:47 PM
205 POL 1555 Blanka Bobula 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:51 PM
206 POL 1873 Michał Mac 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:51 PM
207 POL 1666 Katarzyna Płaza 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:51 PM
208 POL 1971 Jan Bobula 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/11/18, 11:51 PM
209 POL 1972 Zofia Michałeczko 2007 JK Kotwica Tarnobrzeg
Yes
Yes
6/12/18, 5:33 AM
210 POL 1974 Oskar Niezabitowski 2009 JK Kotwica Tarnobrzeg
No
No
6/12/18, 5:40 AM
211 POL 1873 Wiktoria Komada 2006 JK Kotwica Tarnobrzeg
No
No
6/12/18, 5:43 AM
212 POL 966 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
213 POL 1365 Kacper Karbownik 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
214 POL 1364 Jan Fuk 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
215 POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
216 POL 1363 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
217 POL 1887 Mikołaj Strupiński 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
218 POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
219 POL 1167 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
220 POL 1361 Weronika Grala 2010 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
221 POL 291 Ewa Fabisiak 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
222 RUS 3399 Ivan Mikhalev 2007 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
223 POL 91 Miłosz Ciechanowicz 2010 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
224 POL 1447 Zofia Kuszewska 2010 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
225 POL 1362 Miłosz Wyszyński 2006 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
226 POL 167 Piotr Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
227 POL 17081 Karol Kostrzewa 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
228 POL 1131 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa
Yes
Yes
6/13/18, 9:48 AM
229 POL 2036 Lidia Łukasik 2007 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 10:35 AM
230 POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 10:47 AM
231 POL 1655 Mikołaj Cieślak 2008 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:10 AM
232 POL 1700 Dante Luciani 2006 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:12 AM
233 POL 1601 Milena Siczek 2005 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:14 AM
234 POL 11444 Mikołaj Grudzień 2006 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:16 AM
235 POL 306 Tymon Szkołut 2009 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:30 AM
236 POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:32 AM
237 POL 1265 Aleksandra Czajkowska 2006 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:34 AM
238 POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:35 AM
239 POL 1749 Marcel Cichosz 2007 UKS Żegluj Lublin
Yes
Yes
6/13/18, 11:37 AM
240 POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS Dwójka Warszawa
Yes
Yes
6/14/18, 9:11 PM
241 POL 943 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława
Yes
Yes
6/14/18, 9:11 PM
242 POL 1802 Piotr Trella 2008 MKŻ Arka Gdynia
Yes
Yes
6/14/18, 9:25 PM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2024 Upwind24. All rights reserved.