Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
16 - 18 July 2020
Puck, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Laser Standard
Search
#
No
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
10
Kuba Rodziewicz
1998
SEJK Pogoń Szczecin
06/29/2020, 10:11 PM
2
21
Piotr Malinowski
2001
SSW MOS Iława
07/03/2020, 8:57 AM
3
22
Kacper Stanisławski
2000
YKP Gdynia
07/03/2020, 12:16 PM
4
30
Tomasz Misiak
2001
JKW Poznań
07/05/2020, 10:52 AM
5
41
Wojciech Klimaszewski
2001
Giżycka Grupa Regatowa
07/05/2020, 5:06 PM
6
43
Mateusz Siedlecki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
07/05/2020, 5:35 PM
7
47
Tymoteusz Walicki
2003
UKŻ Siódemka Białystok
07/05/2020, 8:46 PM
8
48
Kacper Ludwiński
2000
UKŻ Wiking Toruń
07/05/2020, 9:29 PM
9
51
Maciej Jarosz
2002
Stowarzyszenie Marina Poraj
07/05/2020, 9:47 PM
10
53
Bartłomiej Mierzwa
2003
TS Kuźnia Rybnik
07/05/2020, 11:44 PM
11
60
Kacper Błaszczyk
2000
TS Kuźnia Rybnik
07/06/2020, 2:58 PM
12
77
Michał Krasodomski
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
07/06/2020, 10:13 PM
13
83
Kostanty Sawicki
2002
Giżycka Grupa Regatowa
07/07/2020, 12:03 PM
14
84
Hubert Lipiński
2002
TKŻ Toruń
07/07/2020, 1:04 PM
15
93
Gabriel Małecki
2004
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07/07/2020, 6:45 PM
16
95
Jędrzej Bering
2001
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07/07/2020, 7:27 PM
17
99
Stanisław Klimaszewski
1992
Giżycka Grupa Regatowa
07/07/2020, 8:50 PM
18
123
Luca Mayer
2000
German Sailing Team
07/08/2020, 6:26 PM
19
124
Justin Barth
2001
German Sailing Team
07/08/2020, 6:30 PM
20
125
Nico Naujock
2001
German Sailing Team
07/08/2020, 6:36 PM
21
127
Philip Walkenbach
2001
German Sailing Team
07/08/2020, 6:44 PM
22
129
Julian Hoffmann
2002
German Sailing Team
07/08/2020, 6:47 PM
23
131
Linus Klasen
2000
German Sailing Team
07/08/2020, 6:51 PM
24
132
Leonard Stock
2001
German Sailing Team
07/08/2020, 6:56 PM
25
140
Michał Maciaszczyk
1997
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
07/08/2020, 9:32 PM
26
141
Hubert Polaczyk
2001
KŻ Mewa Poznań
07/08/2020, 9:57 PM
27
143
Mikołaj Warot
2005
JKW Poznań
07/08/2020, 10:10 PM
28
193
Tadeusz Kubiak
1994
SEJK Pogoń Szczecin
07/10/2020, 11:13 AM
29
194
Mikołaj Silny
2002
SEJK Pogoń Szczecin
07/10/2020, 11:19 AM
30
195
Kajetan Gliniecki
2002
UKS FIR Warszawa
07/10/2020, 1:16 PM
31
200
Krzysztof Harnasz
1979
TS Kuźnia Rybnik
07/10/2020, 5:22 PM
32
202
Krzysztof Dobrowolski
1970
UKS FIR Warszawa
07/10/2020, 6:25 PM
33
204
Grzegorz Wionczek
1971
KŻ FALA Brzeg
07/10/2020, 7:01 PM
34
207
Jakub Halouzka
1997
Moravský Yacht Klub
07/10/2020, 10:39 PM