Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
16 - 18 lipca 2020
Puck, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Laser 4.7
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
1
Wojciech Stefaniak
2006
PKM LOK Poznań
22.06.2020, 20:21
2
1
Josh Kurzawa
2006
PKM LOK Poznań
22.06.2020, 20:21
3
1
Amelia Kałużyńska
2007
PKM LOK Poznań
22.06.2020, 20:21
4
2
MIŁOSZ MICHALAK
2005
YKP Gdynia
23.06.2020, 07:33
5
3
Matylda Ferenc
2007
TS Kuźnia Rybnik
23.06.2020, 10:05
6
4
Natalia Nadrzewia
2005
UKS Zalew Kielce
28.06.2020, 21:05
7
6
Alicja Sobota
2006
Stowarzyszenie Marina Poraj
29.06.2020, 08:02
8
8
Maksymilian Kabat
2006
CHKŻ Chojnice
29.06.2020, 09:37
9
9
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
29.06.2020, 17:35
10
11
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
30.06.2020, 20:44
11
13
Tymoteusz Wysocki
2005
Nauticus YC Olsztyn
01.07.2020, 19:40
12
13
Karolina Skwarek
2005
Nauticus YC Olsztyn
01.07.2020, 19:40
13
13
Jakub Rusiniak
2007
Nauticus YC Olsztyn
01.07.2020, 19:40
14
13
Szymon Maruszczak
2005
Nauticus YC Olsztyn
01.07.2020, 19:40
15
13
Maciej Dudek
2008
Nauticus YC Olsztyn
01.07.2020, 19:40
16
16
Marcel Skubański
2005
KŻ Nysa
02.07.2020, 18:32
17
18
Karolina Jałoszyńska
2006
KŻ Nysa
02.07.2020, 18:42
18
19
Zofia Prędki
2006
KŻ Nysa
02.07.2020, 18:49
19
20
NATALIA Burczyńska
2005
Giżycka Grupa Regatowa
02.07.2020, 22:15
20
24
Natalia Malinowska
2006
JKW Poznań
03.07.2020, 17:30
21
26
Karolina Gała
2005
KS Spójnia Warszawa
04.07.2020, 18:37
22
35
Julia Wróblewska
2006
YKP Gdynia
05.07.2020, 15:23
23
37
Alicja Wróblewska
2007
YKP Gdynia
05.07.2020, 15:30
24
38
Zofia Wójcik
2005
AZS Uniwersytet Warszawski
05.07.2020, 16:20
25
42
Oliwia Siedlecka
2007
Giżycka Grupa Regatowa
05.07.2020, 17:29
26
45
Sarah Goetz
2005
OŚ AZS Poznań
05.07.2020, 20:10
27
46
Antoni Nazimek
2005
JKW Poznań
05.07.2020, 20:23
28
52
Aleksandra Zastawna
2006
YKP Gdynia
05.07.2020, 22:41
29
54
Julia Wawrzyniak
2007
JKW Poznań
06.07.2020, 09:07
30
64
Wiktor Borkowski
2006
OŚ AZS Poznań
06.07.2020, 16:31
31
65
Szymon Małachowski
2006
UKŻ Siódemka Białystok
06.07.2020, 16:36
32
66
Aleksander Kosowski
2006
CHKŻ Chojnice
06.07.2020, 16:43
33
68
Wojciech Juszczak
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
06.07.2020, 17:51
34
69
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
06.07.2020, 18:26
35
71
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ Siódemka Białystok
06.07.2020, 19:54
36
73
Maksymilian Kruczyński
2006
OŚ AZS Poznań
06.07.2020, 21:27
37
74
Aleksandra Borucka
2006
OŚ AZS Poznań
06.07.2020, 21:28
38
75
Jakub Kluk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
06.07.2020, 21:32
39
76
Kacper Młodzianowski
2005
OŚ AZS Poznań
06.07.2020, 21:49
40
80
Aleksandra Mac
2004
JK Kotwica Tarnobrzeg
07.07.2020, 11:09
41
86
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
07.07.2020, 13:15
42
87
Aleksandra Mańkowska
2005
TKŻ Toruń
07.07.2020, 13:18
43
88
Emil Rutkowski
2006
TKŻ Toruń
07.07.2020, 13:21
44
89
Maks Siwczyński
2006
TKŻ Toruń
07.07.2020, 13:24
45
96
Piotr Grabski
2005
SYC Zefir Drakkar Poraj
07.07.2020, 19:38
46
97
Filip Olszewski
2006
KS Spójnia Warszawa
07.07.2020, 19:43
47
98
Patryk Staluszka
2006
YKP Gdynia
07.07.2020, 20:14
48
102
Szymon Pytlowany
2006
UKS Silesia Opty
08.07.2020, 08:37
49
103
Kornelia Klimas
2007
UKS Silesia Opty
08.07.2020, 08:43
50
111
Maciej Cymerman
2006
UKS Barnim Goleniów
08.07.2020, 10:21
51
113
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2020, 12:52
52
115
Szymon Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
08.07.2020, 13:49
53
118
Piotr Flieger
2005
MKŻ Arka Gdynia
08.07.2020, 14:45
54
119
Kacper Dybiec
2005
KS Spójnia Warszawa
08.07.2020, 17:07
55
120
Maksymilian Wróbel
2007
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
08.07.2020, 17:27
56
121
Michał Bortkiewicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
57
121
Przemysław Żukowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
58
121
Mikołaj Dąbrowski
2005
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
59
121
Emilia Bałdych
2006
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
60
121
Maciej Chybiński
2005
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
61
122
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
08.07.2020, 18:10
62
126
Szymon Janiak
2005
MKŻ Arka Gdynia
08.07.2020, 18:44
63
128
Igor Rudek
2006
YKP Gdynia
08.07.2020, 18:46
64
133
Kamil Stemplewski
2005
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2020, 18:59
65
135
Maria Suchocka
2006
MKŻ Arka Gdynia
08.07.2020, 20:49
66
139
Nikodem Górski
2006
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2020, 21:31
67
141
Kajetan Linow
2007
KŻ Mewa Poznań
08.07.2020, 21:57
68
141
Jeremi Ślusarski
2006
KŻ Mewa Poznań
08.07.2020, 21:57
69
142
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
08.07.2020, 21:58
70
144
Wanda Szylińska
2005
KS Centrum Żeglarskie Szczecin
08.07.2020, 22:59
71
145
Michał Grzesiek
2005
ŻMKS Poznań
09.07.2020, 00:12
72
145
Agnieszka Jankowiak
2005
ŻMKS Poznań
09.07.2020, 00:12
73
145
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS Poznań
09.07.2020, 00:12
74
146
IGOR MIROWSKI
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
09.07.2020, 09:53
75
148
Zuzanna Szymanowicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
09.07.2020, 11:46
76
149
Oskar Ponto
2004
YKP Gdynia
09.07.2020, 11:53
77
153
Aleksander Ponto
2004
YKP Gdynia
09.07.2020, 12:55
78
154
Zofia Jachymska
2006
TS Kuźnia Rybnik
09.07.2020, 14:09
79
155
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk Jaworzno
09.07.2020, 14:48
80
155
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk Jaworzno
09.07.2020, 14:48
81
156
Agnieszka Klingiert
2000
MKŻ Arka Gdynia
09.07.2020, 16:24
82
157
Adelina Wietki
2006
MKS Dwójka Warszawa
09.07.2020, 16:59
83
161
Maciej Gomulski
2004
MKS Dwójka Warszawa
09.07.2020, 18:00
84
163
Janina Dmochowska
2006
MKŻ Arka Gdynia
09.07.2020, 18:20
85
164
Nina Łypaczewska
2003
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
86
164
Maciej Malitowski
2008
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
87
164
Piotr Hofman
2003
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
88
164
Maciej Kowalski
2007
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
89
164
Mateusz Śledzik
2005
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
90
164
Konstantyn Podwojski
2005
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
91
164
Oliwier Rubinkowski
2004
LOK Garland Gliwice
09.07.2020, 18:21
92
165
Tymon Gajdziński
2005
MKŻ Arka Gdynia
09.07.2020, 18:31
93
167
Marek Sokołowski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
09.07.2020, 19:39
94
168
Malwina Kowalczyk
2003
JK Pogoria Dąbrowa Górnicza
09.07.2020, 19:45
95
171
Michał Skubisz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
09.07.2020, 21:07
96
173
Kacper Rodziewicz
2005
Kołobrzeska Grupa Regatowa
09.07.2020, 21:20
97
176
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
09.07.2020, 22:56
98
179
Jakub Kuczyński
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
09.07.2020, 23:08
99
184
Alicja Akulicz
2006
ŻLKS Poznań
10.07.2020, 07:47
100
188
Mikołaj Majchrzycki
2007
ŻLKS Poznań
10.07.2020, 07:53
101
189
Michalina Pawelczyk
2006
MKS Dwójka Warszawa
10.07.2020, 09:07
102
191
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
10.07.2020, 09:13
103
196
Jakub Oblonk
2006
TS Kuźnia Rybnik
10.07.2020, 14:33
104
197
Mateusz Narloch
2005
MKŻ Arka Gdynia
10.07.2020, 14:41
105
201
Jakub Pietrzak
2005
MKŻ Arka Gdynia
10.07.2020, 17:39
106
206
Andrzej Pochopień
2006
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
107
206
Tymoteusz Mika
2006
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
108
206
Konrad Ciernia
2006
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
109
206
Alicja Maciąg
2007
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
110
206
Bartłomiej Wrzosek
2007
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
111
206
Jan Pacheco-Śledź
2006
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
112
206
Gita Van Der Voort
2007
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
113
206
Ernest Radziwon
2006
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
114
206
Jakub Trojnar
2005
KŻ Horn Kraków
10.07.2020, 22:01
115
210
Wiktoria Grima
2005
TS Kuźnia Rybnik
10.07.2020, 23:03
116
213
Krzysztof Olejnik
2005
UKS Barnim Goleniów
11.07.2020, 10:17
117
214
Szymon Franecki
2003
SEJK Pogoń Szczecin
11.07.2020, 10:53
118
217
Filip Oleszczyk
2005
UKS Barnim Goleniów
12.07.2020, 10:52
119
221
Oskar Sawicki
2006
UKS Barnim Goleniów
13.07.2020, 10:38
120
227
Jakub Marciniak
2005
KSW Baltic Dziwnów
13.07.2020, 20:44
121
229
Franciszek Kolikow
2006
Kołobrzeska Grupa Regatowa
14.07.2020, 16:25
122
233
Zuzanna Rodzeń
2004
MKŻ Arka Gdynia
15.07.2020, 15:57
123
234
Hanna Michałeczko
2020
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
15.07.2020, 17:06
124
235
Aleksander Chojnowski
2006
MKS Dwójka Warszawa
15.07.2020, 17:52