Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
17 - 19 September 2021
Bojerowców, Krynica Morska, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Cadet
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
09/12/2021, 11:13 PM
2
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
09/12/2021, 11:13 PM
3
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
09/12/2021, 11:13 PM
4
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
09/12/2021, 11:13 PM
5
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
6
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
7
Jędrzej Majewski
Michał Ptaszkiewicz
2006
2009
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
8
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
9
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
10
Weronika Wiadro
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
09/13/2021, 9:12 AM
11
Amelia Leszczyńska
Bartosz Lorenc
2006
2011
MKŻ Mikołajki
09/13/2021, 1:57 PM
12
Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki
09/13/2021, 2:03 PM
13
Natalia Pieńkowska
Kornel Gajkowski
2009
2010
MKŻ Mikołajki
09/13/2021, 2:30 PM
14
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
09/13/2021, 2:44 PM
15
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
16
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
17
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
18
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
19
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
20
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
21
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
22
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
23
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
24
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
25
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
09/14/2021, 5:18 PM
26
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
09/14/2021, 5:39 PM
27
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
09/14/2021, 5:39 PM
28
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
09/14/2021, 5:39 PM
29
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
09/14/2021, 5:39 PM
30
Laura Szymborska
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz
09/14/2021, 5:39 PM
31
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Garczyn
09/15/2021, 2:57 PM
32
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Garczyn
09/15/2021, 3:00 PM
33
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Garczyn
09/15/2021, 3:02 PM
34
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS Wodniacy Garczyn
09/15/2021, 3:06 PM
35
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KST Włókniarz Chełmża
09/15/2021, 7:25 PM
36
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
09/16/2021, 6:01 PM
37
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
09/16/2021, 6:01 PM
38
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
09/16/2021, 6:01 PM
39
Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09/17/2021, 9:39 AM
40
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
09/17/2021, 9:48 AM
41
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09/17/2021, 9:57 AM
42
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
09/17/2021, 10:03 AM