Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
17 - 19 września 2021
Bojerowców, Krynica Morska, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław
12.09.2021, 23:13
2
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
UKS Żeglarz Wrocław
12.09.2021, 23:13
3
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław
12.09.2021, 23:13
4
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław
12.09.2021, 23:13
5
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
6
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
7
Jędrzej Majewski
Michał Ptaszkiewicz
2006
2009
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
8
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
9
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
10
Weronika Wiadro
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
13.09.2021, 09:12
11
Amelia Leszczyńska
Bartosz Lorenc
2006
2011
MKŻ Mikołajki
13.09.2021, 13:57
12
Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki
13.09.2021, 14:03
13
Natalia Pieńkowska
Kornel Gajkowski
2009
2010
MKŻ Mikołajki
13.09.2021, 14:30
14
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki
13.09.2021, 14:44
15
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
16
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
17
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
18
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
19
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
20
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
21
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
22
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
23
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
24
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
25
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
14.09.2021, 17:18
26
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
14.09.2021, 17:39
27
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
14.09.2021, 17:39
28
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
14.09.2021, 17:39
29
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
14.09.2021, 17:39
30
Laura Szymborska
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz
14.09.2021, 17:39
31
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Garczyn
15.09.2021, 14:57
32
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Garczyn
15.09.2021, 15:00
33
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Garczyn
15.09.2021, 15:02
34
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
UKS Wodniacy Garczyn
15.09.2021, 15:06
35
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KST Włókniarz Chełmża
15.09.2021, 19:25
36
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
16.09.2021, 18:01
37
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
16.09.2021, 18:01
38
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
16.09.2021, 18:01
39
Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2021, 09:39
40
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2021, 09:48
41
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2021, 09:57
42
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
17.09.2021, 10:03