Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PDL-W-M)

26th-27th Sep 2020 Zalew Siemianówka, Polska

Regatta entries list

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
POL 2096
Stanisław Kot
2008
OKŻ Junga Olsztyn
2
POL 2099
Mikołaj Zmitrowicz
2008
OKŻ Junga Olsztyn
3
POL 447
Marcel Masiewicz
2008
OKŻ Junga Olsztyn
4
POL 1922
Lidia Jastrzębska
2009
OKŻ Junga Olsztyn
5
POL 443
Aleksandra Skura
2009
OKŻ Junga Olsztyn
6
POL 441
Lena Rybicka
2010
OKŻ Junga Olsztyn
7
POL 1577
Jakub Nakonieczny
2009
OKŻ Junga Olsztyn
8
POL 2092
Robert Martyn
2010
OKŻ Junga Olsztyn
9
POL 1831
Piotr Małachowski
2008
UKŻ 7 Białystok
10
POL 028
Dominik Łuczak
2011
UKŻ 7 Białystok
11
POL 186
Paweł Rusak
2011
UKŻ 7 Białystok
12
POL 1270
Jakub Podziewski
2009
UKŻ 7 Białystok
13
POL 54
Kornelia Urzędowska
2009
UKŻ 7 Białystok
14
POL 029
Milena Górna
2008
UKŻ 7 Białystok
15
POL 1833
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
16
POL 1780
Pascal Kuźmicki
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
17
POL 2210
Mateusz Walczak
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
POL 2205
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
19
POL 2104
Wojciech Markwart
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
20
POL 1989
Gabriela Kiewisz
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
21
POL 2207
Szymon Kroczek
2007
Nauticus Yacht Club Olsztyn
22
POL 3436
Adam Pakulski
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
23
POL 1941
Michał Musielak
2009
Nauticus Yacht Club Olsztyn
24
POL 1942
Julia Stawicka
2010
Nauticus Yacht Club Olsztyn
25
POL 1924
Tomasz Pakulski
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
26
POL 3443
Aleksander Kolman
2008
Nauticus Yacht Club Olsztyn
27
POL 2201
Łukasz Zaleski
2008
Nauticus YC Olsztyn
28
POL 1
Ryszard Krawczyk
2011
Nauticus YC Olsztyn
29
POL 2002
Julian Zabielski
2011
Nauticus YC Olsztyn
30
POL 1449
Lena Dawidowicz
2009
UKS MOS EŁK
31
POL 449
Jekaterina Bianki
2009
UKS MOS EŁK
32
POL 1255
Szymon Warecha
2009
UKS MOS EŁK
33
POL 1258
Maja Niedźwiecka
2009
UKS MOS EŁK
34
POL 1937
Maciej Szawkowski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
35
POL 747
Daniel Łachacz
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
36
POL 1936
Eryk Majewski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
37
POL 1747
Oliwia Kaczyńska
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
38
POL 129
Julia Płocharczyk
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
39
POL 1467
Matylda Rodziewicz
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
40
POL 24
Tomasz Terlecki
2008
Klub Sportowy "BAZA Mrągowo"
41
POL 937
Zofia Dembowska
2009
Baza Mrągowo
42
POL 3476
Natan Dziedziak
2010
SSW MOS Iława
43
POL 763
Katarzyna Liedtke
2012
SSW MOS Iława
44
POL 3429
Aleksander Nadolski
2011
SSW MOS Iława
45
POL 3442
Adrianna Komosińska
2009
SSW MOS Iława
46
POL 23
Konrad Nawrot
2008
SSW MOS Iława
47
POL 3524
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
48
POL 2709
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
49
POL 2072
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
50
POL 1969
Hubert Szulczewski
2008
SSW MOS Iława
51
POL 2155
Jan Wilk
2010
SSW MOS Iława
52
POL 1867
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
53
POL 2168
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
54
POL 1608
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
55
POL 1712
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
56
POL 2184
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
57
POL 2173
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
58
POL 2006
Adam Szalewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
59
POL 167
Aleksander Zajączkowski
2009
Giżycka Grupa Regatowa
60
POL 2176
Maja Horoszkewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa