Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (PDL-W-M)
26 - 27 września 2020
Zalew Siemianówka, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Stanisław Kot
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
2
Robert Martyn
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
3
Mikołaj Zmitrowicz
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
4
Marcel Masiewicz
2008
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
5
Lidia Jastrzębska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
6
Aleksandra Skura
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
7
Lena Rybicka
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
8
Jakub Nakonieczny
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
18.09.2020, 12:17
9
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
10
Milena Górna
2008
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
11
Jakub Podziewski
2009
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
12
Kornelia Urzędowska
2009
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
13
Piotr Małachowski
2008
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
14
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
15
Dominik Łuczak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
21.09.2020, 15:03
16
Szymon Kroczek
2007
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
17
Aleksander Kolman
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
18
Tomasz Pakulski
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
19
Julia Stawicka
2010
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
20
Michał Musielak
2009
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
21
Adam Pakulski
2010
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
22
Pascal Kuźmicki
2010
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
23
Gabriela Kiewisz
2010
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
24
Wojciech Markwart
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
25
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
26
Mateusz Walczak
2009
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 17:46
27
Łukasz Zaleski
2008
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 20:21
28
Ryszard Krawczyk
2011
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 20:21
29
Julian Zabielski
2011
Nauticus YC Olsztyn
21.09.2020, 20:21
30
Szymon Warecha
2009
UKS MOS Ełk
22.09.2020, 18:35
31
Jekaterina Bianki
2009
UKS MOS Ełk
22.09.2020, 18:35
32
Maja Niedźwiecka
2009
UKS MOS Ełk
22.09.2020, 18:35
33
Lena Dawidowicz
2009
UKS MOS Ełk
22.09.2020, 18:35
34
Maciej Szawkowski
2008
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
35
Daniel Łachacz
2008
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
36
Eryk Majewski
2008
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
37
Oliwia Kaczyńska
2008
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
38
Julia Płocharczyk
2009
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
39
Matylda Rodziewicz
2009
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
40
Tomasz Terlecki
2008
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:25
41
Zofia Dembowska
2009
KS BAZA Mrągowo
24.09.2020, 18:34
42
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
43
Jan Wilk
2010
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
44
Hubert Szulczewski
2008
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
45
Stanisław Nadolski
2009
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
46
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
47
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
48
Natan Dziedziak
2010
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
49
Konrad Nawrot
2008
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
50
Adrianna Komosińska
2009
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
51
Aleksander Nadolski
2011
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
52
Katarzyna Liedtke
2012
SSW MOS Iława
24.09.2020, 20:04
53
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
54
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
55
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
56
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
57
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
58
Adam Szalewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:49
59
Aleksander Zajączkowski
2009
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:52
60
Maja Horoszkewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
25.09.2020, 19:52