Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Regaty Zakończenia Sezonu - Błękitna wstęga Jeziora Zegrzyńskiego
25 - 26 października 2020
Nieporęt, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Open
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
2
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
3
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
4
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
5
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
6
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
7
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
8
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
9
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
10
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
11
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
12
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
13
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
14
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
23.10.2020, 14:01
15
Zofia Zarzecka
2008
YKP Warszawa
24.10.2020, 08:45
16
Bartłomiej Zarzecki
1978
PSW
24.10.2020, 08:45
17
Hugo Campistro
2006
YKP Warszawa
24.10.2020, 09:31
18
Aleksandra Campistro
2008
YKP Warszawa
24.10.2020, 09:34
19
Maja Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
20
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
21
Stanisław Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
22
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
23
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
24
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
25
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
26
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
27
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 20:52
28
Iga Stępczyńska
2004
YKP Warszawa
24.10.2020, 21:02
29
Iga Dębecka-Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 22:25
30
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 22:35
31
IGOR MIROWSKI
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 22:36
32
Nina Mirowska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
24.10.2020, 22:37
33
Wiktoria Giec
2006
YKP Warszawa
25.10.2020, 04:57
34
Karol Chudyba
2003
YKP Warszawa
25.10.2020, 04:57
35
Iga Stępczyńska
2004
YKP Warszawa
25.10.2020, 04:59
36
Maksymilian Kajdy
2020
UKS FIR Warszawa
25.10.2020, 06:17
37
Karol Chudyba
YKP Warszawa
25.10.2020, 07:36
38
Iwo Baranski
2006
AZS Uniwersytet Warszawski
25.10.2020, 08:11