Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
OPEN SUPER CUP II Eliminacje do MP w Sprincie
5 - 6 czerwca 2021
Bitwy pod Płowcami 61, Sopot, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Open Skiff
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Kacper Płoszaj
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
27.05.2021, 13:01
2
Aleksander Siwiec
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
27.05.2021, 13:57
3
Nicol Lietzau
2007
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
4
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
5
Maciej Barć
2009
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
6
Kornelia Soćko
2007
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
7
Ksawery Soćko
2009
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
8
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
9
Wojciech Wilczyński
2010
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
10
Franciszek Kucharski
2010
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
11
Kacper Sprengler
2008
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:14
12
Franciszek Imielski
2008
SKŻ Sopot
27.05.2021, 17:40
13
Fryderyk Julke
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
27.05.2021, 18:02
14
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
15
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
16
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
17
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
18
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
19
Piotr Trella
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
20
Nikodem Gibała
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
21
Tymoteusz Siutkowski
2009
Opti CWM Gdynia
28.05.2021, 07:04
22
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
23
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
24
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
25
Pola Sobolew
2010
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
26
Magdalena Łysik
2011
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
27
Mila Faust
2011
MKŻ Arka Gdynia
28.05.2021, 07:04
28
Katarzyna Białek
2009
SKŻ Sopot
28.05.2021, 20:07
29
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
28.05.2021, 23:41
30
Daria Pedowska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
29.05.2021, 03:53
31
Martyna Paszkiewicz
2008
Wałecka Akademia Żeglarska
31.05.2021, 16:45
32
Małgosia Zielińska
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
31.05.2021, 17:24
33
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
01.06.2021, 19:59
34
Wojciech Henryk Komenda
2008
Sailing Legia
02.06.2021, 09:04
35
Dominika Godlewska
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
02.06.2021, 12:09
36
Jagna Smolińska
2009
OKŻ Olsztyn
02.06.2021, 12:09
37
Hanna Smolińska
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
02.06.2021, 12:13
38
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
02.06.2021, 14:16
39
Józef Krasowski
2009
Sail & Ski Klub Warszawa
03.06.2021, 08:13
40
Aleks Kowalewski
2010
Akademia Żeglarstwa Prestige
03.06.2021, 17:17
41
Hanna Kusztejko
2008
KŻ Horn Kraków
03.06.2021, 23:14
42
Antonina Liro
2008
KŻ Horn Kraków
03.06.2021, 23:14
43
Julia Jędrzejczyk
2008
KŻ Horn Kraków
03.06.2021, 23:14
44
Teresa Milbałer
2007
KŻ Horn Kraków
03.06.2021, 23:14
45
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
03.06.2021, 23:14