Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Dometic Puchar Trzech Ryb
16 - 18 czerwca 2022
Giżycko, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP A
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Radosław Dudkiewicz
2009
LKS Charzykowy
18.05.2022, 00:00
2
Nikodem Banilewicz
2009
Nauticus YC Olsztyn
23.05.2022, 00:00
3
Jakub Parchimowicz
2009
UKS Sindbad
24.05.2022, 00:00
4
Marcelina Drescher
2009
UKS Sindbad
24.05.2022, 00:00
5
łukasz Zaleski
2008
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
6
Tomasz Pakulski
2008
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
7
Michał Musielak
2009
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
8
Marcin Krawczyk
2007
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
9
Mikołaj Głąb
2008
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
10
Jakub Dębiński
2009
Nauticus YC Olsztyn
26.05.2022, 00:00
11
Krzysztof Zawadzki
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
01.06.2022, 00:00
12
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
04.06.2022, 00:00
13
Piotr Szklarski
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
04.06.2022, 00:00
14
Gabriel Kowalik
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
04.06.2022, 00:00
15
Grzegorz Karpiński
2008
UKS Nad Jeziorkiem
04.06.2022, 00:00
16
Igor Kanik
2009
UKS Nad Jeziorkiem
04.06.2022, 00:00
17
Maciej Szawkowski
2008
KS BAZA Mrągowo
06.06.2022, 00:00
18
Matylda Rodziewicz
2009
KS BAZA Mrągowo
06.06.2022, 00:00
19
Eryk Majewski
2008
KS BAZA Mrągowo
06.06.2022, 00:00
20
Oliwia Kaczyńska
2008
KS BAZA Mrągowo
06.06.2022, 00:00
21
Małgorzata Wyrębska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
06.06.2022, 00:00
22
Alicja Saj
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
06.06.2022, 00:00
23
Norbert Herba
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
06.06.2022, 00:00
24
Maja Filipska
2009
Yacht Klub Stal Gdynia
06.06.2022, 00:00
25
Michał Trzpis
2008
LOK Garland Gliwice
07.06.2022, 00:00
26
Zuzanna Siergiej
2009
LOK Garland Gliwice
07.06.2022, 00:00
27
Miłosz Rubinkowski
2009
LOK Garland Gliwice
07.06.2022, 00:00
28
Kamila Maziarz
2009
LOK Garland Gliwice
07.06.2022, 00:00
29
Michał Johan
2009
LOK Garland Gliwice
07.06.2022, 00:00
30
Mikołaj Waszkiewicz
2009
Jacht Klub Nisko
07.06.2022, 00:00
31
Emilia Brdulak
2011
Sailing Legia
07.06.2022, 00:00
32
Zofia Brdulak
2009
Sailing Legia
07.06.2022, 00:00
33
Aleksander Szczepara
2009
UKS AKŻ Leszcz
07.06.2022, 00:00
34
Jan Dąbrowski
2009
Jacht Klub Nisko
07.06.2022, 00:00
35
Bartosz Janusek
2008
MKS Dwójka Warszawa
07.06.2022, 00:00
36
Tomasz Biedrzycki
2010
MKS Dwójka Warszawa
07.06.2022, 00:00
37
Piotr Słomka
2009
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
38
Zofia Matyszkiewicz
2008
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
39
Gustaw Kowalski
2009
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
40
Piotr Harnasz
2009
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
41
Piotr Grendziak
2008
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
42
Tymoteusz Breitkopf
2009
TS Kuźnia Rybnik
08.06.2022, 00:00
43
Remigiusz Kużel
2009
KS Zatoka Puck
08.06.2022, 00:00
44
Paweł Friedrich
2009
KS Zatoka Puck
08.06.2022, 00:00
45
Ida Młynarczyk
2009
UKS AKŻ Leszcz
09.06.2022, 00:00
46
Julia Agnieszczak
2010
SSW MOS Iława
09.06.2022, 00:00
47
Mateusz Graczyk
2008
CHKŻ Chojnice
10.06.2022, 00:00
48
Jan Wilk
2010
SSW MOS Iława
10.06.2022, 00:00
49
Aleksander Zajączkowski
2009
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
50
Adam Szalewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
51
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
52
Karol Kostrzewa
2008
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
53
Maja Horoszkiewicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
54
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
55
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
56
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
10.06.2022, 00:00
57
Stanisław Wróblewski
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
58
Michał Tobijański
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
59
Kalina Sójkowska
2011
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
60
Blanka Sójkowska
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
61
Joanna Roman
2008
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
62
Emilia Paszek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
63
Franciszek Marszałek
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
64
Jan Marjański
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
65
Antek Malicki
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
66
Marian Kozdryk
2010
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
67
Maurycy Kosmowski
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
68
Jędrzej Głuszyk
2009
KS AZS AWFiS Gdańsk
10.06.2022, 00:00
69
Igor Mazurkiewicz
2008
UKS AKŻ Leszcz
11.06.2022, 00:00
70
Kacper Musialski
2009
UKS AKŻ Leszcz
12.06.2022, 00:00
71
Olivier Kuźma
2008
MKŻR Marina Szczecin
12.06.2022, 00:00
72
Daria Drabik
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
13.06.2022, 00:00
73
Maria śnieżek
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
13.06.2022, 00:00
74
Mikołaj Tutak
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
13.06.2022, 00:00
75
Miłosz ślączka
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
13.06.2022, 00:00
76
Jan Bobula
2009
JK Kotwica Tarnobrzeg
13.06.2022, 00:00
77
Mateusz Bogdziewicz
2009
Port Mechelinki
13.06.2022, 00:00
78
Krzysztof Rysz
2008
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
79
Jan Pawłowicz
2009
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
80
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
81
Karolina Mendyk
2009
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
82
Filip Mendyk
2007
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
83
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
84
Janka Gawor
2009
KN Lider Kraków
13.06.2022, 00:00
85
Paulina Szczepa
2010
KŻ Horn Kraków
13.06.2022, 00:00
86
Hubert Staroń
2008
KŻ Horn Kraków
13.06.2022, 00:00
87
Mikołaj łukasik
2010
UKS Żegluj Lublin
13.06.2022, 00:00
88
Tomasz Zadora
2007
UKS Żegluj Lublin
13.06.2022, 00:00
89
Tymon Szkołut
2009
UKS Żegluj Lublin
13.06.2022, 00:00
90
Mikołaj Cieślak
2008
UKS Żegluj Lublin
13.06.2022, 00:00
91
Franciszek Zając
2008
KŻ Gdańsk
13.06.2022, 00:00
92
Ignacy Rzeźnik
2008
KŻ Gdańsk
13.06.2022, 00:00
93
Michał Roman
2009
KŻ Gdańsk
13.06.2022, 00:00
94
Leopold Perczyński
2009
KŻ Gdańsk
13.06.2022, 00:00
95
Patrick Stafa
2005
Giżycka Grupa Regatowa
15.06.2022, 18:10
96
Szymon Mocarski
2010
Yacht Klub Stal Gdynia
15.06.2022, 18:55
97
Bartosz Pawlik
2009
UKS Żegluj Lublin
16.06.2022, 08:44
98
Antonina Dołoszycka
2008
KN Lider Kraków
16.06.2022, 10:09