Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Lotos Nord Cup Gdańsk
25 czerwca - 11 lipca 2021
Gorki Zachodnie, Gdańsk, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Orvaldi B8 Race (ORC)
Szukaj
#
Nazwa
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Czarodziejka
Tomasz Konnak
Andrzej Jankowski
Anna Kozłowska
1968
1992
1982
JKM GRYF
28.05.2021, 21:01
2
s/y IRS CHALLENGER
ROBERT MAREK STUDZIŃSKI
PRZEMYSŁAW KNAP
MIROSŁAW RULEWSKI
KRZYSZTOF DZIEWIATOWSKI
MARIUSZ OLEMAŃCZUK
WALDEMAR SZARMACH
1971
1975
1965
1970
1978
1972
IRS Sailing Team
28.05.2021, 23:55
3
VATAHA 2
PAWEŁ WILKOWSKI
ROBERT KRESŁO
1966
1969
YKP Gdynia
07.06.2021, 18:08
4
SMOKE
Jacek Roszyk
Szymon Roszyk
1975
2002
ŻLKS Poznań
C7 archisailing
09.06.2021, 23:25
5
OCEANNA
Zenon Jankowski
Krzysztof Nowakowski
1960
1969
JKM GRYF
KKW FALA Kalisz
10.06.2021, 23:24
6
happy hour
Robert Gwóźdź
1970
PRYWATNY
11.06.2021, 17:03
7
Double Scotch
Robert Wilkowski
Tomasz Ankiewicz
1974
1984
PRYWATNY
11.06.2021, 22:14
8
Opole
Andrzej Kopytko
1975
Opole Sailing Team
15.06.2021, 06:53
9
A'Polonia
Artur Skrzyszowski
Ewa Fijołek
1989
1978
Selma Mixed Offshore
16.06.2021, 14:11
10
BLUE HORIZON
JACEK CHABOWSKI
MACIEJ NOWAK
TOMASZ ŁEPKOWSKI
ANDRZEJ CIEŚLIK
DANIEL MACIEJEWSKI
TOMASZ MAJ
DARIUSZ MADLEWSKI
MARIA KRUSZYŃSKA
MICHAŁ SOŁTYSIAK
MARCIN PAWŁOWSKI
2016
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
2021
SAILING FACTORY
16.06.2021, 22:52
11
Quanta
Andrzej Zieliński
Mirosław Zemke
Robert Madziński
Jarosław Wieciech
Wojciech Chudewniak
Piotr Szydłowski
Wojciech Baranowski
1958
1959
1966
1967
1967
1969
1969
Niezrzeszony
17.06.2021, 11:06
12
Bigger Johnka
Konrad Smoleń
Grzegorz Madej
Krzysztof Glebow
Mateusz Reński
2012
2021
2021
2021
YKP Gdynia
21.06.2021, 13:34
13
HEDAA
Rafał Sosnowski
Małgorzata Sosnowska
Marek Sosnowski
Dawid Sosnowski
krzysztof duchnowski
1968
1968
1995
1994
1965
Yacht Club Sopot
jacht klub sopot
21.06.2021, 21:07
14
Ocean Team
Adam Dobroch
1992
Ocean TEAM
22.06.2021, 19:14
15
ZOLTAR
Irek Siwek
Marcin Zastawny
Przemysław Sierota
Maciej Żuk
Paweł Nadolny
Jacek Perczyński
1975
1975
1974
1973
1975
1976
YKP Gdynia
Niezrzeszony
22.06.2021, 22:12
16
SEA BEE
JAN KOZARZEWSKI
1999
AZS GALION GDAŃSK
03.07.2021, 08:39