Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
XXI Puchar Żubra
19 - 20 June 2021
Stary Dwór, Tarnopol, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
OPP B
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
2
Jakub Podziewski
2009
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
3
Paweł Rusak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
4
Kornelia Urzędowska
2010
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
5
Dominik łuczak
2011
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
6
Piotr Dudziński
2009
UKŻ Siódemka Białystok
06/06/2021, 12:00 AM
7
Kajetan Bujalski
2012
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:40 PM
8
Marta Piesik
2009
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:41 PM
9
Paweł Julian Zabielski
2011
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:43 PM
10
Maja Wiszniewska
2009
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:46 PM
11
Marysia Felska
2012
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:47 PM
12
Ryszard Krawczyk
2011
Nauticus YC Olsztyn
06/07/2021, 12:49 PM
13
Szymon Gryczan
2009
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
14
Filip Nowak
2008
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
15
Jakub Dąbrowski
2010
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
16
Franciszek Fiertek
2010
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
17
Arkadiusz Szumowski
2011
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
18
Lena Nesterowicz
2009
PMOS Pisz
06/08/2021, 12:00 AM
19
Wiktoria Poskrobko
2012
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
20
Natasza Poskrobko
2012
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
21
Zuzanna Ostaszewska
2011
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
22
Natalia Ostaszewska
2011
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
23
Łukasz Sakowicz
2012
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
24
Julia Gryko
2011
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
25
Patrycja Zarzecka
2011
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
26
Dagmara Gobiec
2010
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
27
Miłosz Dworakowski
2011
UKŻ Michałowo
06/08/2021, 12:00 AM
28
Jakub Pawlikowski
2010
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:25 AM
29
Mikołaj Paderewski
2013
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:28 AM
30
Szymon Ciechanowski
2012
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:29 AM
31
Maciej Paderewski
2010
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:30 AM
32
Barbara Pilarska
2010
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:32 AM
33
Radosław Grześ
2010
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:33 AM
34
Anna Kaplarna
2010
TKŻ Toruń
06/09/2021, 10:34 AM
35
Franciszek Jan Płoński
2012
UKŻ Siódemka Białystok
06/09/2021, 10:36 AM
36
Aleksandra Skura
2009
OKŻ Olsztyn
06/14/2021, 12:00 AM
37
Jędrzej Kuleszo
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/14/2021, 6:48 PM
38
Ignacy Lemecha
2010
OKŻ Olsztyn
06/15/2021, 12:00 AM
39
Adam Pakulski
2010
Nauticus YC Olsztyn
06/15/2021, 12:00 AM
40
Jekaterina Bianki
2009
UKS MOS Ełk
06/15/2021, 6:11 PM
41
Maja Niedźwiecka
2009
UKS MOS Ełk
06/15/2021, 6:11 PM
42
Michał Sójka
UKS MOS Ełk
06/15/2021, 6:11 PM
43
Kajetan Maksimowski
2012
UKS MOS Ełk
06/15/2021, 6:11 PM
44
Michał Musielak
2009
Nauticus YC Olsztyn
06/16/2021, 12:00 AM
45
Mateusz Walczak
2009
Nauticus YC Olsztyn
06/16/2021, 12:00 AM
46
Filip Leśniewski
2012
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
47
Maja Leśniewska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
48
Franciszek Fuk
2011
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
49
Miłosz Ciechanowicz
2010
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
50
Helena Fursewicz
2012
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
51
Krzysztof Szkudlarek
2010
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
52
Zofia Kuszewska
2010
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
53
Antonina Dziekańska
2011
Giżycka Grupa Regatowa
06/16/2021, 12:00 AM
54
Maurycy Prażmo
2012
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
55
Lidia Jastrzębska
2009
OKŻ Olsztyn
06/16/2021, 12:00 AM
56
Nina Starzyńska
2009
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
57
Szymon Wrzosek
2009
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
58
Brunon Kożuchowski
2009
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
59
Aleksander Kożuchowski
2011
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
60
Vincent Drożdż
2009
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
61
Hubert Głowala
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
62
Nina Bułtowicz
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
63
Ada Bułtowicz
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
64
Adam Aljabali
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
65
Bartosz Miszczuk
2009
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
66
Mikołaj Łukasik
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
67
Maciej Misiuk
2010
UKS Żegluj Lublin
06/16/2021, 12:00 AM
68
Maksymilian Jurkowski
2008
OKŻ Olsztyn
06/17/2021, 12:00 AM
69
Paweł Sitko
2012
KN Lider Kraków
06/17/2021, 12:00 AM
70
Jerzy Toliński
2009
KN Lider Kraków
06/17/2021, 12:00 AM
71
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
06/17/2021, 12:00 AM
72
Ignacy Kusy
2010
KN Lider Kraków
06/17/2021, 12:00 AM
73
Antoni Wyroba
2011
KN Lider Kraków
06/17/2021, 12:00 AM
74
Marek Nesterowicz
2009
OKŻ Olsztyn
06/17/2021, 12:00 AM
75
Antoni Kordaszewski
2010
UKŻ Grot Suwałki
06/18/2021, 12:00 AM
76
Wiktor Nowak
2008
UKŻ Grot Suwałki
06/18/2021, 12:00 AM
77
Stanisław Nowak
2010
UKŻ Grot Suwałki
06/18/2021, 12:00 AM
78
Witold Rakowski
2012
UKS Żegluj Lublin
06/18/2021, 8:04 PM
79
Gustaw Rakowski
2010
UKS Żegluj Lublin
06/18/2021, 8:04 PM