XI regaty o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

7th-8th Aug 2021

Wdzydze Kiszewskie, Polska

Regatta entries list
Cadet
# Crew Dob Sailing club Entry date
1 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca 8/1/21, 11:47 AM
2 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 8/1/21, 11:47 AM
3 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 8/1/21, 11:47 AM
4 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 8/1/21, 11:47 AM
5 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 8/3/21, 12:48 PM
6 Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
UKS Wodniacy Graczyn 8/3/21, 12:50 PM
7 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 8/3/21, 12:52 PM
8 Karola Markowska
Blanka Barełkowska
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 8/3/21, 12:54 PM
9 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2021
2008
UKS Wodniacy Graczyn 8/3/21, 12:57 PM
10 Filip Nowak
Olaf Plichta
2021
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 8/6/21, 10:18 PM
11 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy 8/6/21, 10:28 PM
12 Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 8/6/21, 10:37 PM
13 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 8/6/21, 10:47 PM
Optimist
# Crew Dob Sailing club Entry date
1 Joanna Roman 2008 KS AZS AWFiS Gdańsk 7/28/21, 12:36 PM
2 Hanna Fałat 2007 KŻ Perkoz Zarzecze 7/30/21, 9:22 AM
3 Jerzy Fałat 2009 KŻ Perkoz Zarzecze 7/30/21, 9:22 AM
4 ALICJA STRĄCZYŃSKA KS AZS AWFiS Gdańsk 7/31/21, 3:04 PM
5 Paweł Głuszyk 2011 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
6 Martyna Rozalewska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
7 Zuzanna Zawiślak 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
8 Piotr Malec 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
9 Nina Dźwigoń 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
10 Anna Chełchowska 2010 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
11 Małgorzata Głowacka 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
12 Weronika Dembowska 2009 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
13 Olga Dźwigoń 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
14 Aleksandra Zawadowicz 2012 KS AZS AWFiS Gdańsk 8/4/21, 8:59 PM
15 Franciszek Ebertowski UKS Tolkmicko 8/6/21, 8:09 AM
16 Ignacy Świątecki UKS Tolkmicko 8/6/21, 8:09 AM
17 Sebastian Jaworski UKS Tolkmicko 8/6/21, 8:09 AM
18 Mikołaj Kacprzak 2009 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 8/6/21, 6:56 PM
19 Patrycja Kaszuba 2009 8/6/21, 6:58 PM
20 Marta Kaszuba 2008 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 8/6/21, 7:00 PM
21 Jan Browarczyk 2009 UKS WIKING KAMIENICA KRÓLEWSKA 8/6/21, 7:02 PM
22 Zofia Seredyńska GKM Cedrus 8/6/21, 9:37 PM
23 Kinga Tomaszewska GKM Cedrus 8/6/21, 9:43 PM
24 Agata Wasąg GKM Cedrus 8/6/21, 9:46 PM
25 Bruno Wasąg GKM Cedrus 8/6/21, 9:48 PM
26 Maksymilian Lewandowski Opti CWM Gdynia 8/6/21, 9:52 PM
27 Iga Chylińska Opti CWM Gdynia 8/6/21, 9:55 PM
28 Larysa Królasik 8/6/21, 9:58 PM
29 Zosia Hucińska Opti CWM Gdynia 8/6/21, 9:59 PM
30 Natalia Jasicka Opti CWM Gdynia 8/6/21, 10:03 PM
31 Aleksandra Kosowska Opti CWM Gdynia 8/6/21, 10:08 PM
32 Maja Janus Opti CWM Gdynia 8/6/21, 10:10 PM
33 Kuba Świtalski UKS Wodniacy Graczyn 8/6/21, 11:36 PM
34 Tomasz Stoltmann 2009 UKS Wodniacy Graczyn 8/6/21, 11:36 PM
35 Aleksander Hinc 2009 UKS Wodniacy Graczyn 8/6/21, 11:36 PM
36 Nina Kucharska 2011 UKS Wodniacy Graczyn 8/6/21, 11:36 PM
37 Gracjan Chabowski KS DAMROKA Chmielno 8/7/21, 8:19 AM
38 Amelia Wica UKŻ Lamelka Kartuzy 8/7/21, 8:50 AM
39 Karolina Połocka UKŻ Lamelka Kartuzy 8/7/21, 8:51 AM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.