Puchar Ziemi Sądeckiej

20th-22nd Sep 2019

Znamirowice, Polska

Regatta entries list
Europa
# Sail Crew Sailing club Entry date
1 POL 41 Zosia Derwich WKŻ Wolsztyn 9/6/19, 6:21 PM
2 POL 143 Leon Dura WKŻ Wolsztyn 9/18/19, 5:30 PM
3 POL 128 Bartosz Miziewicz WKŻ Wolsztyn 9/18/19, 7:34 PM
4 POL 1115 Joanna Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9/19/19, 6:29 AM
5 POL 132 Maksymilian Markow YKP Kraków 9/20/19, 12:05 AM
6 POL 52 Katarzyna Derwich WKŻ Wolsztyn 9/20/19, 8:38 AM
7 POL 44 Alicja Siputa WKŻ Wolsztyn 9/20/19, 8:40 AM
8 POL 1785 Magda Winiarska YKP Kraków 9/20/19, 8:41 AM
9 POL 6 Jacek Guzik YKP Kraków 9/20/19, 8:54 AM
Laser 4.7
# Sail Crew Sailing club Entry date
1 POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków 9/6/19, 3:11 PM
2 POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze 9/8/19, 10:58 PM
3 POL 215688 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 9/10/19, 11:11 AM
4 POL 205650 Aleksandra Bobula JK Kotwica Tarnobrzeg 9/16/19, 12:11 PM
5 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK Kotwica Tarnobrzeg 9/16/19, 12:11 PM
6 POL 205180 Aleksandra Mac JK Kotwica Tarnobrzeg 9/16/19, 12:11 PM
7 POL 206282 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 9/16/19, 10:30 PM
8 POL 8 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 9/16/19, 10:38 PM
9 POL 2 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 9/17/19, 3:27 PM
10 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 9/17/19, 11:45 PM
11 POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 9/18/19, 7:28 PM
12 POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 9/18/19, 7:28 PM
13 POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 9/19/19, 8:56 PM
14 POL 209834 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:38 PM
15 POL 191839 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:39 PM
16 POL 171303 Konrad Ciernia KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:41 PM
17 POL 166479 Tymoteusz Mika KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:41 PM
18 POL 155035 Andrzej Pochopień KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:44 PM
19 POL 171258 Marcel Skubański KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9/19/19, 9:51 PM
20 POL 97749 Kacper Kulawiak KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9/19/19, 9:52 PM
21 POL 206283 Paweł Szota KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9/19/19, 9:54 PM
22 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KLUB ŻEGLARSKI NYSA 9/19/19, 9:55 PM
23 POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 9/19/19, 10:18 PM
24 POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria 9/20/19, 8:45 AM
25 POL 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 9/20/19, 9:29 AM
Laser Radial
# Sail Crew Sailing club Entry date
1 POL 191838 Grzegorz Rusecki KS Energetyk 9/10/19, 10:25 AM
2 POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 9/17/19, 1:16 PM
3 POL 179375 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 9/17/19, 3:26 PM
4 POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 9/17/19, 11:48 PM
5 POL 195574 Anna Michalska UKŻ 7 Białystok 9/18/19, 11:44 AM
6 POL 166705 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 9/18/19, 7:35 PM
7 POL 174566 Piotr Kubica KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:45 PM
8 POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:46 PM
9 POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 9/19/19, 9:46 PM
10 POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria 9/20/19, 8:43 AM
OPP B
# Sail Crew Sailing club Entry date
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.