Puchar Warszawy OPTIMIST

31st May - 2nd Jun 2019 Nieporęt, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Nett
do lat 9
1
POL 1937
Maciej Szawkowski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
1
1
3
1
UFD*
2
8.00
2
POL 2151
Jan Rohde
2008
SSW MOS Iława
1
4
3
9*
5
3
16.00
3
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
3
12
1
14*
2
1
19.00
4
POL 2500
Julia Kaczmarska
2008
Yacht Club Bergline
4
11*
11
1
3
6
25.00
5
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
2
1
4
12
8
15*
27.00
6
POL 3409
Bartosz Bilicki
2007
SSW MOS Iława
11
7
2
29*
9
8
37.00
7
POL 1939
Dante Luciani
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
17
3
6
20*
7
4
37.00
8
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
5
15
4
11
8
22*
43.00
9
POL 1614
Wit Dmuchowski
2009
SSW MOS Iława
3
2
7
10
25
30*
47.00
10
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW LOK "Garland" Gliwice
43*
11
5
4
11
16
47.00
11
POL 133
Wojtek Wójcik
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
14
16
14
4
2
18*
50.00
12
POL 1763
Zuzanna Liedtke
2008
SSW MOS Iława
8
8
12
3
19
41*
50.00
13
POL 2126
Alexandre Vidal
2008
WTW Warszawa
6
6
34*
31
4
7
54.00
14
POL 162
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
8
5
18
33*
1
29
61.00
15
POL 167
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
6
18
21
13
4
33*
62.00
16
POL 1700
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
53*
31
18
7
3
5
64.00
17
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
5
15
16
25*
16
12
64.00
18
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
7
6
17
29*
20
14
64.00
19
POL 3402
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
9
13
5
19
20
39*
66.00
20
POL 1624
Wiktoria Sajdak
2006
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
16
14
9
22*
6
21
66.00
21
POL 12036
Lidia Łukasik
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
24
UFD*
24
5
5
9
67.00
22
POL 2075
Iwo Barański
2006
AZS UW Warszawa
19
5
13
19
11
24*
67.00
23
POL 1655
Maciej Cioczek
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
10
9
19
20
13
40*
71.00
24
POL 2048
Igor Mirowski
2006
AZS UW Warszawa
7
20
13
15
31*
25
80.00
25
POL 1296
Eryk Majewski
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
28*
7
20
14
24
17
82.00
26
POL 1297
Daniel Łachacz
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
9
3
37
BFD*
1
34
84.00
27
POL 2157
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
BFD*
4
9
44
14
13
84.00
28
POL 825
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
14
31*
21
2
22
27
86.00
29
POL 1246
Hanna Gębicka
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
15
34
22
5
10
49*
86.00
30
POL 1284
Jan Psiuk
2008
TS "Kuźnia" Rybnik
15
20
22
23
10
62*
90.00
31
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
4
19
12
52*
37
19
91.00
32
POL 907
Milena Siczek
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
27
2
23
2
UFD*
38
92.00
33
POL 2044
Jakub Kaszewiak
2005
AZS UW Warszawa
13
23
7
DSQ*
23
28
94.00
34
POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
23
10
20
48*
34
10
97.00
35
POL 1244
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
12
24
31
15
16
46*
98.00
36
POL 925
Nina Zygo
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
16
41*
14
26
32
11
99.00
37
POL 2119
Karol Gaj
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
31
23
24
7
17
36*
102.00
38
POL 1713
Jakub Jaworski
2007
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
10
27
28
8
29
52*
102.00
39
POL 951
Wojciech Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
20
26
42
6
9
DNF*
103.00
40
POL 3403
Hieronim Hendler
2008
TKŻ Toruń
12
21
11
41
18
65*
103.00
41
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
17
8
15
BFD*
27
37
104.00
42
POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
11
18
16
DNF*
25
35
105.00
43
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
20
17
30
28
12
56*
107.00
44
POL 4112
Aleksander Łukanowski
2007
TS "Kuźnia" Rybnik
36
28
33
17
6
47*
120.00
45
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
22
17
19
43
21
45*
122.00
46
POL 2100
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
18
32
10
45
19
50*
124.00
47
POL 2007
Jakub Darkowski
2008
SSW MOS Iława
BFD*
UFD
2
12
21
20
125.00
48
POL 943
Michał Trzpis
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
35
42
31
6
12
58*
126.00
49
POL 1982
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
33
9
8
BFD*
33
44
127.00
50
POL 226
Julia Nosal
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
30
14
17
44
23
64*
128.00
51
POL 1637
Nina Mirowska
2008
AZS UW Warszawa
24
13
23
22
47
60*
129.00
52
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
34
47*
37
10
27
23
131.00
53
POL 2197
Nathan Vidal
2009
WTW Warszawa
25
22
29
31
39*
26
133.00
54
POL 1910
Pola Wdowiak
2008
KS Spójnia Warszawa
28
29
41*
25
24
32
138.00
55
POL 246
Wiktoria Grima
2005
TS "Kuźnia" Rybnik
BFD*
25
6
9
36
67
143.00
56
POL 1448
Wiktor Wróbel
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
22
26
29
38
28
57*
143.00
57
POL 250
Maksymilian Kleszcz
2008
Yacht Club Bergline
41
37
15
UFD*
7
48
148.00
58
POL 1334
Ewa Główka
2009
KS Spójnia Warszawa
19
36
25
23
45
54*
148.00
59
POL 1833
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
33
37
39
11
42*
31
151.00
60
POL 1225
Jan Lemański
2008
TKŻ Toruń
21
29
32
BFD*
14
55
151.00
61
POL 1892
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
52*
22
38
35
15
43
153.00
62
POL 1879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
2
12
1
DNE
13*
DNE
155.00
63
POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
32
38
26
18
41
63*
155.00
64
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
41
10
41
40
26
53*
158.00
65
POL 20
Oliwia Kaczyńska
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
23
33
40
32
30
66*
158.00
66
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
25
30
28
54*
33
42
158.00
67
POL 1028
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
26
35
27
45
29
59*
162.00
68
POL 2226
Tymon Mielnikiewicz
2008
Yacht Club Bergline
54*
44
32
17
22
51
166.00
69
POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
37
35
10
26
59
61*
167.00
70
POL 11244
Piotrek Harnasz
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
38
32
25
32
40*
2
129.00
71
POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
29
62
35
3
UFD*
1
130.00
1
72
POL 20351
Maciej Lewiński
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
44*
39
36
39
17
4
135.00
73
POL 1076
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
42
57*
38
24
30
16
150.00
74
POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
29
UFD*
8
BFD
42
3
152.00
75
POL 1139
Alicja Kurpiewska
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
56*
34
53
16
45
6
154.00
76
POL 1773
Ryszard Ruban
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
50
19
52*
28
46
12
155.00
77
POL 186
Magdalena Ostrowska
2005
AZS UW Warszawa
49
36
27
59*
28
17
157.00
78
POL 424
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
13
46
52*
35
49
15
158.00
79
POL 1106
Bartosz Janusek
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
37
48
DNF*
41
18
14
158.00
80
POL 1766
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
BFD*
24
26
BFD
37
5
162.00
81
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
39
33
51
BFD*
34
7
164.00
2
82
POL 1788
Wiktor Raszka
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
18
21
57*
30
54
41
164.00
83
POL 1563
Krzysztof Rysz
2008
KN Lider Kraków
59*
45
55
21
38
8
167.00
84
POL 1387
Piotr Malitowski
2011
KW LOK "Garland" Gliwice
27
47*
46
42
31
23
169.00
3
85
POL 120
Kacper Stęplowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
44
16
33
34
46*
43
170.00
86
POL 964
Kacper Kadłubowski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
43
25
34
53*
39
30
171.00
87
POL 12971
Julia Płocharczyk
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
40
40
35
48*
15
44
174.00
88
POL 1470
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
BFD*
27
53
16
51
27
174.00
4
89
POL 1671
Kalina Zalewska
2009
TKŻ Toruń
51
55*
44
36
26
19
176.00
90
POL 395
Wiktor Strugała
2008
Yacht Club Bergline
34
44
45
55*
36
18
177.00
91
POL 1765
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
30
30
46
56*
49
22
177.00
5
92
POL 1662
Jan Pawłowicz
2009
KN Lider Kraków
45
43
50*
13
44
38
183.00
93
POL 1408
Paweł Kornke
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
21
41
45
BFD*
55
21
183.00
94
POL 1275
Karol Grabowski
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
26
52*
49
46
32
31
184.00
95
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2010
KW LOK "Garland" Gliwice
32
UFD*
50
46
43
20
191.00
6
96
POL 2816
Tomasz Ruban
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
61
56
BFD*
18
48
10
193.00
7
97
POL 1967
Michał Godlewski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
42
38
43
27
43
DNF*
193.00
98
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
BFD*
28
51
33
57
26
195.00
99
POL 142
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
47
57
58*
27
40
32
203.00
8
100
POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
45
51
49
24
52*
36
205.00
101
POL 23
Igor Murach
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
47
53*
40
21
50
48
206.00
102
POL 1626
Torkil Smółka
2004
AZS UW Warszawa
31
49
30
DNF*
DNF
28
208.00
103
POL 603
Amelia Ferenc
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
40
40
47
BFD*
60
25
212.00
9
104
POL 1813
Rozalia Rozum
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
8
44
24
216.00
105
POL 1964
Maciej Malitowski
2008
KW LOK "Garland" Gliwice
DNF*
DNF
DNF
36
35
13
224.00
106
POL 1714
Antoni Malicki
2009
WTW Warszawa
48
55
56*
34
53
35
225.00
107
POL 1839
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
BFD*
52
47
37
51
39
226.00
108
POL 21
Jakub Jabłoński
2008
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
52*
46
39
52
50
40
227.00
109
POL 1787
Karim Kopański
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
60*
48
60
49
38
33
228.00
110
POL 1249
Zofia Prędki
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
46
39
42
61
41
UFD*
229.00
111
POL 1193
Dawid Pachuta
2009
KN Lider Kraków
36
53
55
39
UFD*
51
234.00
112
POL 1077
Maciej Kowalski
2007
KW LOK "Garland" Gliwice
48
51
48
47
62*
45
239.00
113
POL 560
Piotr Tuszyński
2007
Yacht Club Bergline
58*
42
56
42
54
46
240.00
114
POL 27
Matylda Rodziewicz
2009
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
57
54
58
38
UFD*
34
241.00
115
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
WTW Warszawa
DNF*
DNF
DNF
43
48
11
242.00
10
116
POL 652
Antoni Chojnowski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
39
43
DNF*
49
53
59
243.00
117
POL 2041
Lena Wonka
2008
AZS UW Warszawa
46
59
54
30
61
DNF*
250.00
118
POL 1020
Amelia Dahms
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
49
54
54
47
57*
47
251.00
119
POL 1880
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
38
58*
57
57
56
50
258.00
120
POL 1769
Marcel Tyczyński
2009
KS Spójnia Warszawa
55
58
62
DNF*
60
29
264.00
121
POL 860
Róża Hochman
2007
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
63*
61
59
40
52
55
267.00
122
POL 126
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
35
50
43
DNF*
DNF
DNF
268.00
123
POL 1678
Michał Kaczmarek
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
BFD*
49
44
BFD
35
DNF
268.00
124
POL 1455
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ 7 Białystok
BFD*
56
48
BFD
58
37
269.00
125
POL 1137
Adam Margasiński
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
51
UFD
9
270.00
126
POL 1776
Maria Kmin
2008
UKS FIR Warszawa
53
60
62
BFD*
56
42
273.00
127
POL 95
Julian Tomczak
2019
Yacht Club Bergline
51
50
59
60*
59
58
277.00
11
128
POL 1908
Jan Szerling
2007
KS Spójnia Warszawa
DNF*
DNF
DNF
37
47
56
280.00
129
POL 1075
Magdalena Traczyńska
2010
KS Spójnia Warszawa
50
DNF*
61
58
55
57
281.00
12
130
POL 1786
Jan Chylarecki
2007
KS Spójnia Warszawa
62
60
61
51
63*
53
287.00
131
POL 1436
Krzysztof Jasny
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNE
45
36
DNF*
DNF
DNF
291.00
132
POL 1674
Wiktor Mariański
2009
WTW Warszawa
DNF*
DNF
DNF
50
64
49
303.00
133
POL 1331
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
64
DNF*
63
54
65
61
307.00
13
134
POL 321
Filip Sroczyński
2008
WTW Warszawa
DNF*
DNF
DNF
53
66
52
311.00
135
POL 1332
Alicja Łozińska
2008
KS Spójnia Warszawa
DNF*
DNF
DNF
50
UFD
54
314.00
136
POL 1136
Marcel Wilanowski
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
62
58
62
322.00
137
POL 59
Helena Grykin
2011
KS Spójnia Warszawa
BFD*
59
60
DNF
DNF
UFD
329.00
14
138
POL 1551
Stanisław Tracz
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
DNE
UFD*
DNF
DNF
DNF
60
340.00
15