Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
Puchar Spójni
26 - 27 June 2020
Nieporęt, Polska
View regatta results
Information
Notice board
Entries
Results
Regatta entries list
Class
OPP B
Search
#
No
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
1
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
2
1
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
3
1
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
4
1
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
5
1
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
6
1
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
7
1
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
8
1
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
9
1
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
10
1
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
11
1
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
12
1
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
13
1
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
06/23/2020, 4:55 PM
14
2
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
15
2
HANNA GĘBICKA
2008
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
16
2
ROZALIA ROZUM
2007
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
17
2
NINA ZYGO
2008
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
18
2
TOMASZ RUBAN
2010
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
19
2
WIKTOR RASZKA
2009
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
20
2
BARTOSZ JANUSEK
2008
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
21
2
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
22
2
JAN CHYLARECKI
2007
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
23
2
DAWID BRZESKI
2010
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
24
2
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
25
2
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS Dwójka Warszawa
06/24/2020, 7:29 AM
26
3
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
27
3
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
28
3
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
29
3
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
30
3
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
31
3
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
32
3
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 11:56 AM
33
4
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 8:09 PM
34
5
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
06/24/2020, 8:14 PM
35
6
Wojciech Wołczyk
2009
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
36
6
Jakub Pisarek
2011
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
37
6
Amelia Dahms
2009
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
38
6
Ignacy Sobczak
2012
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
39
6
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
40
6
Hanna Gruziel
2010
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
41
6
Bartosz Sybilski
2010
UKS Szkwał Legionowo
06/24/2020, 8:40 PM
42
7
Filip Szczepankowski
2007
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
43
7
Jakub Krysiński
2007
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
44
7
Paweł Włodarczyk
2008
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
45
7
Filip Brzostowski
2007
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
46
7
Piotr Kowalewski
2010
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
47
7
Kamil Czajkowski
2010
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
48
7
Krzysztof Szklarski
2008
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
49
7
Juliusz Bartczak
2008
UKS Kliwer
06/25/2020, 8:45 AM
50
8
Filip Sroczyński
2008
UKS Sindbad
06/25/2020, 9:38 AM
51
8
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad
06/25/2020, 9:38 AM
52
9
Michał Guszcza
2011
UKS Sindbad
06/25/2020, 2:07 PM
53
10
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS Nad Jeziorkiem
06/25/2020, 8:01 PM
54
11
Maja Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
55
11
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
56
11
Stanisław Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
57
11
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
58
11
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
59
11
Jędrzej Strzelczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
60
11
Pola Wójcik
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
61
11
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
62
11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
63
11
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
64
11
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
65
11
Karol Sikorski
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:03 PM
66
12
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
06/25/2020, 11:27 PM
67
13
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
06/26/2020, 11:09 AM