Puchar PZŻ cz. II

18th-20th May 2018 Puck, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
Jr Mł.
Mł.
1
POL 212589
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
1
1
1
1
1
1
6
14*
12.00
1
2
POL 218947
Przemek Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
3
2
10*
4
2
6
10
6
33.00
2
3
POL 209471
Gerard Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
8
10
4
3
5
7
1
RET*
38.00
3
4
POL 185791
Igor Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
10
9
6
5
3
15*
2
4
39.00
4
5
POL 209036
Filip Miłoszewski
KSW Elbląg
12
13*
3
8
4
3
11
2
43.00
5
6
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2
4
13
23*
14
2
15
1
51.00
6
7
POL 208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
6
11
2
9
6
4
19
26*
57.00
7
8
POL 210009
Adam Sokołowski
Nauticus YC Olsztyn
15
6
8
16*
11
9
12
3
64.00
8
9
POL 168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
9
BFD*
9
2
9
8
20
10
67.00
9
10
POL 11
Jan Krawczyk
CHKŻ Chojnice
7
15
21*
11
12
5
4
16
70.00
10
1
11
POL 17448
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
5
17
7
12
8
11
33*
24
84.00
11
12
POL 186218
Stanisław Konarzewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
4
BFD*
5
6
10
13
30
20
88.00
12
2
13
POL 208738
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
14
7
19
10
15
16
22*
17
98.00
13
14
POL 210002
Bartosz Andrzejak
Nauticus YC Olsztyn
30*
5
26
14
27
20
3
5
100.00
14
3
15
POL 203179
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
26
BFD*
11
7
7
14
17
19
101.00
15
4
16
POL 210007
Igor Barcikowski
Nauticus YC Olsztyn
20
3
18
21*
17
18
21
7
104.00
16
5
17
POL 174480
Rafał Szubert
ŻMKS-Poznań
21
12
15
20
13
23*
18
13
112.00
18
POL 201561
Leon Gniadek
KŻ "Horn" Kraków
11
20
16
18
19
19
13
21*
116.00
17
6
19
POL 204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
19
8
12
13
24
17
24
28*
117.00
18
20
POL 205851
Jakub Wiedeheft
MKŻ Arka Gdynia
17
24
27
36*
16
24
7
9
124.00
19
21
POL 188824
David Goetz
AZS Poznań
16
BFD*
14
24
22
10
28
23
137.00
20
22
POL 190544
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
24
14
17
15
20
12
37*
36
138.00
21
7
23
ITA 20334
Wojciech Kikmunter
CHKŻ Chojnice
18
19
28*
22
21
27
25
18
150.00
22
24
POL 204557
Michał Mazurowski
Nauticus YC Olsztyn
22
29
42*
31
25
31
5
8
151.00
23
8
25
ITA 203349
Maciej Panaś
CHKŻ Chojnice
23
22
22
25
23
25
14
BFD*
154.00
24
9
26
POL 203271
Paweł Trella
MKŻ Arka Gdynia
37*
25
31
19
29
21
9
27
161.00
25
10
27
POL 214119
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
13
BFD*
23
17
18
UFD
27
12
167.00
26
11
28
POL 203072
Stanisław Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
32
18
35*
35
26
29
23
22
185.00
27
29
POL 186831
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
25
23
30
26
32
28
49*
29
193.00
28
30
POL 194896
Maciej Karsznia
MKŻ Arka Gdynia
34*
27
25
34
28
22
32
32
200.00
29
31
POL 183364
Szymon Oleksiuk
MKS "Dwójka" Warszawa
27
31
29
38*
36
37
26
15
201.00
30
12
32
POL 160402
Adam Słodownik
KS Spójnia Warszawa
28
21
24
30
38*
30
35
38
206.00
31
13
33
POL 201940
Kamil Lenczowski
KŻ "Horn" Kraków
36
30
DNC*
27
41
44
39
11
228.00
32
14
34
POL 3
Szymon Maruszczak
OKŻ Olsztyn
35
26
40
39
31
32
51*
31
234.00
33
15
35
POL 185708
Mateusz Balicki
UKS Żeglarz Wrocław
33
DNF*
44
42
42
45
8
25
239.00
34
16
36
POL 170199
Antoni Borkowski
AZS Poznań
31
BFD*
32
29
39
35
31
43
240.00
35
37
POL 166279
Robert Berliński
YKP Gdynia
42
28
41
40
30
34
44*
35
250.00
36
17
38
POL 207572
Michał Paciorek
DNC*
33
37
32
40
26
41
47
256.00
37
18
39
POL 20758
Dominik Popielarz
TKŻ Toruń
38
32
34
51
DNC*
DNC
16
30
258.00
38
40
POL 1
Mikołaj Warot
JKW Poznań
41
38
39
28
37
33
52*
49
265.00
39
19
41
POL 202655
Oskar Maguda
OKŻ Olsztyn
39
BFD*
33
37
35
38
45
46
273.00
42
POL 193512
Gabriel Małecki
40
34
36
47
44
40
47
DNC*
288.00
40
20
43
POL 178466
Tytus Czajkowski
MKŻ Arka Gdynia
43
DNF*
45
33
34
51
43
40
289.00
41
21
44
POL 186836
Konrad Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
47
36
43
43
46
36
40
48*
291.00
42
22
45
POL 186221
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie
29
16
20
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
293.00
43
23
46
POL 166584
Cezary Popielski
AZS Poznań
50*
37
47
49
50
47
34
34
298.00
44
24
47
POL 173379
Kacper Walęga
49
40
50*
48
48
49
29
37
300.00
45
25
48
POL 160405
Hugo Marciniak
JKW Poznań
45
DNC*
DNC
44
47
41
38
33
305.00
46
26
49
POL 173542
Maciej Cękała
SEJK "Pogoń" Szczecin
48
BFD*
48
DNC
33
42
42
39
309.00
47
27
50
POL 200981
Gracjan Niczyj
UKŻ "Wiking" Toruń
46
39
46
46
51*
48
50
42
317.00
48
28
51
POL 213349
Szymon Kędzierski
OKŻ Olsztyn
53
35
49
45
DNC*
46
48
45
321.00
49
29
52
POL 180767
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
44
DNC*
DNC
DNC
43
39
46
44
330.00
50
30
53
POL 169707
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
52
BFD*
38
41
45
43
DNC
DNC
333.00
51
31
54
POL 202397
Franciszek Niesiobędzki
OKŻ Olsztyn
51
BFD*
DNC
DNC
DNC
DNC
36
41
356.00
52
32
55
POL 186834
Mateusz Kaup
CŻ szczecin
54
DNC*
DNC
50
49
50
DNC
DNC
374.00
53
33
56
POL -
Piotr Vogel
JKW Poznań
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
399.00
54
34