Puchar MKŻ Arka Gdynia

9th-11th Jun 2017 Władysławowo, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
POL 209024
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
2
1
1
1
1
2
4*
11.00
2
LTU 162582
Laurynas Ivanauskas
BANGPUTYS
1
1
6
18*
13
8
1
2
32.00
3
POL 205645
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
17*
3
4
5
5
5
5
7
34.00
4
POL 211258
Maciej Jarosz
Stowarzyszenie Port Mechelinki
16
5
3
2
3
3
3
25*
35.00
5
POL 191831
Filip Rajchert
KNS
UFD*
6
2
4
4
4
4
17
41.00
6
POL 204557
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
7
14
21*
3
2
2
10
8
46.00
7
POL 210947
Przemek Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
10
9
5
9
6
6
12*
5
50.00
8
POL 208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
19*
8
8
12
9
7
19
68.00
9
POL 201105
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
27*
12
7
6
8
7
16
13
69.00
10
POL 168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
9
16*
12
11
9
14
15
12
82.00
11
POL 209471
Gerard Polaczyk
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
8
21*
9
17
17
13
21
1
86.00
12
POL 205180
Wiktor Ciołkowski
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
4
7
10
15
19
15
17
RET*
87.00
13
POL 209036
Filip Miłoszewski
UKS Barnim Goleniów
11
11
25*
24
10
17
6
9
88.00
14
POL 173542
Kacper Fabian
SEJK "Pogoń" Szczecin
6
17
15
DNC*
21
18
8
11
96.00
15
POL 169707
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
19
8
14
21
24
30*
9
16
111.00
16
POL 197722
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
2
27*
27
14
11
12
20
26
112.00
17
POL 208421
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
24
10
22
13
20
24
14
31*
127.00
18
POL 180767
Rafał Szubert
AZS Poznań
12
15
11
25
26
33*
11
29
129.00
19
LTU 182613
Vakaris Paulavicius
BANGPUTYS
26*
24
26
12
18
11
18
21
130.00
20
POL 204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
23
22
17
28*
25
20
13
14
134.00
21
POL 190544
Alan Kocieda
MKŻ Arka Gdynia
13
20
16
31
35*
27
25
3
135.00
22
POL 188824
Goetz Dawid
AZS Poznań
25
13
18
19
33*
26
24
20
145.00
23
POL 184592
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
21
18
24
26
28*
25
23
10
147.00
24
POL 180716
Michał Krawczyk
OKŻ Olsztyn
38
40*
23
10
7
10
28
33
149.00
25
POL 180738
Roch Osiński
MKŻ Arka Gdynia
31
23
20
32*
16
19
26
15
150.00
26
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
20
4
13
29
DNC*
DNC
19
27
162.00
27
POL 197723
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
18
26
BFD*
20
15
16
27
41
163.00
28
POL 183484
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
30
DSQ*
19
22
22
31
22
30
176.00
29
POL 160419
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
39
28
29
16
23
21
40*
23
179.00
30
POL 188234
Jakub Kazukiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
15
38
30
23
29
29
39*
22
186.00
31
POL 155036
Miłosz Gabryszewski
UKS Żeglarz Wrocław
14
25
35
37
39*
36
36
6
189.00
32
POL 188550
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
22
31
34*
33
30
22
29
28
195.00
33
POL 186229
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
41
33
36
7
14
UFD*
33
35
199.00
34
POL 159482
Jedrzej Marciniak
JK KOSZALIN
32
30
BFD*
40
31
23
38
18
212.00
35
POL 166279
Iwo Filipowicz
MKŻ Arka Gdynia
37*
32
28
30
27
32
32
34
215.00
36
POL 196964
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
36
45*
39
27
36
28
34
36
236.00
37
POL 165720
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
40*
34
31
35
34
34
31
39
238.00
38
POL 166237
Jędrzej Kąsinowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
29
37
33
34
32
DNC*
37
37
239.00
39
POL 189084
Hubert Roszyk
AZS Poznań
43*
36
37
36
37
37
43
24
250.00
40
POL 186831
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
44*
29
38
38
41
38
30
44
258.00
41
POL 207586
Tomasz Kowalski
TKŻ Toruń
33
44
32
DNC*
DNC
DNC
35
32
276.00
42
POL 191839
Jan Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
42
42
BFD*
39
38
35
41
40
277.00
43
POL 190905
Antoni Borkowski
AZS Poznań
28
35
BFD*
41
40
39
DNC
DNC
283.00
44
POL 160405
Bartłomiej Nowak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
35
41
40
DNC*
DNC
DNC
42
42
300.00
45
POL 197949
Igor Haufa
AZS Poznań
34
46
41
DNC*
DNC
DNC
44
38
303.00
46
POL 16806
Oskar Maguda
OKŻ Olsztyn
45
39
42
DNC*
DNC
DNC
46
43
315.00
47
POL 3
Franciszek Niesiobędzki
OKŻ Olsztyn
46
43
43
DNC*
DNC
DNC
47
45
324.00
48
POL 16629
Mikołaj Warot
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
47
47
DNC*
DNC
DNC
DNC
45
DNC
339.00
49
POL 191834
Dominik Konieczny
AZS Poznań
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
350.00