Puchar Jeziora Roś w klasie Cadet

3rd-5th Sep 2021

aleja Turystów 22, Pisz, Polska

Regatta entries list
Cadet
# Crew Dob Sailing club Entry date
1 Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
UKS Żeglarz Wrocław 8/26/21, 1:51 PM
2 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 8/26/21, 1:51 PM
3 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 8/26/21, 1:51 PM
4 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
5 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
6 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
7 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
8 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
2006
2012
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
9 Alicja Filipowicz
Jan Nowakowski
2006
2010
PMOS Pisz
UKS Żeglarz Wrocław
8/27/21, 7:43 PM
10 Zofia Sienkiewicz
Gabriela Bednarska
2007
2009
PMOS Pisz 8/27/21, 7:43 PM
11 Zuzanna Markowska
Kajetan Chmielewski
2008
2012
UKŻ Ostróda 8/30/21, 12:39 PM
12 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda 8/30/21, 12:39 PM
13 Jędrzej Majewski
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda 8/30/21, 12:39 PM
14 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 8/30/21, 12:39 PM
15 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 8/31/21, 1:52 PM
16 Natalia Pieńkowska
Maia Manuse
2009
2010
MKŻ Mikołajki 8/31/21, 2:00 PM
17 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
MKŻ Mikołajki 8/31/21, 2:17 PM
18 Kornel Gajkowski
Alex Sękiel
2010
2012
MKŻ Mikołajki 8/31/21, 2:25 PM
19 Jan Kopyra
Maciej Karpiński
2006
2006
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
20 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
21 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
22 Jagoda Glinecka
Aleksander Łabanowski
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
23 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
24 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
25 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
26 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
27 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa 9/1/21, 9:54 AM
28 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 9/1/21, 10:35 AM
29 Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
UKS Wodniacy Graczyn 9/1/21, 10:38 AM
30 Paulina Schütz
Kuba Świtalski
2007
2011
UKS Wodniacy Graczyn 9/1/21, 10:41 AM
31 Julia Mielewczyk
Jekaterina Bianki
2006
2009
PMOS Pisz
UKS MOS Ełk
9/1/21, 7:56 PM
32 Zofia Wolska
Wiktoria Krauza
2004
2011
ŻUKS Stężyca 9/1/21, 8:53 PM
33 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 9/1/21, 8:53 PM
34 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 9/1/21, 8:53 PM
35 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 9/1/21, 8:53 PM
36 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 9/1/21, 10:48 PM
37 Paweł Brezgieł
Milosz Lachowski
2006
2009
UKŻ Grot OSiR Suwałki 9/1/21, 10:48 PM
38 Julia Gref
Hania Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 9/1/21, 10:48 PM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.