Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
PUCHAR BURMISTRZA MIASTA PUCK
15 - 16 May 2021
Puck, Polska
View regatta results
Information
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Open Skiff
Search
#
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
2
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
3
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
4
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
5
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
6
Tymoteusz Siutkowski
2009
Opti CWM Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
7
Aleksander Paczos
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
8
Szymon Łysik
2008
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
9
Krzysztof Łucyk
2007
MKŻ Arka Gdynia
05/07/2021, 6:54 PM
10
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/10/2021, 10:51 PM
11
Daria Pedowska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/11/2021, 7:47 AM
12
Jagna Smolińska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/12/2021, 5:58 AM
13
Hanna Smolińska
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
05/12/2021, 6:16 AM
14
Piotr Kuźniarski
2007
KŻ Horn Kraków
05/12/2021, 3:31 PM
15
Hanna Kusztejko
2008
KŻ Horn Kraków
05/12/2021, 3:41 PM
16
Antonina Liro
2008
KŻ Horn Kraków
05/12/2021, 3:41 PM
17
Laura Kowalska
2009
KŻ Horn Kraków
05/12/2021, 3:41 PM
18
Julia Jędrzejczyk
2008
KŻ Horn Kraków
05/12/2021, 3:41 PM
19
Franciszek Kucharski
2010
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:35 PM
20
Nicol Lietzau
2007
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
21
Tymoteusz Gołyszny
2010
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
22
Kacper Sprengler
2008
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
23
Maciej Barć
2009
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
24
Kornelia Soćko
2007
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
25
Ksawery Soćko
2009
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
26
Zuzanna Gałecka
2008
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
27
Wojciech Wilczyński
2010
SKŻ Sopot
05/12/2021, 5:43 PM
28
Małgosia Zielińska
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/12/2021, 6:41 PM
29
Fryderyk Julke
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/12/2021, 7:28 PM
30
Kacper Płoszaj
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/12/2021, 10:07 PM
31
Aleks Kowalewski
2010
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/12/2021, 10:18 PM
32
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/13/2021, 9:34 AM
33
Aleksander Siwiec
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/13/2021, 7:24 PM
34
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/13/2021, 9:43 PM
35
Wiktor Sebastiański
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
05/14/2021, 9:05 PM