Puchar BKŻ

Puchar BKŻ

Jezioro Koronowskie, Polska

BKŻ
Gmina Osielsko
Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski

About

W imieniu grupy pasjonatów żeglowania FINN'em znad Jeziora Koronowskiego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tej klasy na kolejne regaty pod nazwą
„III Puchar Bydgoskiego Klubu Żeglarskiego” w klasie FINN, które odbędą się w dniach 6/7 maja 2023. Organizatorem regat jest Bydgoski Klub Żeglarski przy współpracy z Gminą Osielsko i Kujawsko-Pomorskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim.
Miejscem organizacji regat będzie Przystań K-POZŻ w Pieczyskach, zaś wyścigi będą rozgrywane na wodach Jeziora Koronowskiego. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem regat lub z M.Wieszok (tel. 532 113 843)
Przystań Bydgoskiego Klubu Żeglarskiego położona jest w odległości 25 km od Bydgoszczy, na trasie do Koszalina w miejscowości Pieczyska oddalonej 8 km na północny-wschód od miasta Koronowa. Usytuowanie ośrodka nad samą wodą Zalewu Koronowskiego, lekko na uboczu od centrum Pieczysk, stanowi idealne miejsce dla rekreacji i wypoczynku, nie tylko dla żeglarzy ale również dla wszystkich pragnących wypocząć na łonie przyrody.

Venue:

Entry deadlines:

Finn
1 April - 7 May 2023
Finn
100 PLNcash

Information:

Classes:
Finn
Date:
6 - 7 May 2023
Venue:
Jezioro Koronowskie, Polska
Open technical support chat