MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO ILCA7, ILCA4, 29ER, EUROPA

2nd-3rd Oct 2021 Wilków Morskich 13, Poznań, Poland

Regatta results

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Nett
Kobiety
Mężczyzna
U 18
1
POL 70
Damian Sieczkowski
1974
ŻLKS Kiekrz Poznań
1
1
2
1
1
1
3*
7.00
1
2
POL 6
Łukasz Włoch
1995
KŻ Mewa Poznań
2
2
3
5*
2
2
1
12.00
2
3
POL 115
Agnieszka Kiełczewska
1970
JKW Poznań
5
DSQ*
1
3
4
5
4
22.00
1
4
POL 87
Rafał Szubert
2002
ŻMKS-Poznań
3
5
4
8*
3
4
5
24.00
3
5
POL 128
Bartosz Miziewicz
2002
ŻLKS Kiekrz Poznań
9*
3
7
6
8
3
2
29.00
4
6
POL 36
Joanna Małyszka
1997
KŻ "Mewa" Poznań
4
7*
5
2
5
7
6
29.00
2
7
POL 10
Gerard Polaczyk
2003
KŻ "Mewa" Poznań
7*
6
6
4
7
6
7
36.00
5
8
POL 176
Gabriela Zawal
2002
ŻMKS-Poznań
8
4
8
12*
12
9
10
51.00
3
9
POL 158
Jacek Woźny
2001
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
11*
11
9
10
6
8
8
52.00
6
10
POL 159
Jan Pachla
2005
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
12*
8
10
7
10
10
11
56.00
7
1
11
POL 52
Filip Pańczyszyn
2007
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
13
10
12
14*
13
13
13
74.00
8
2
12
POL 51
Kacper Kaczmarek
1991
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
24*
21
14
11
9
15
9
79.00
9
13
POL 71
LAURA TOMIKOWSKA
2004
ŻLKS Poznań
14
9
19*
18
11
11
16
79.00
4
3
14
POL 141
OSKAR OTTO
2007
ŻLKS Poznań
18
16
13
9
15
19*
18
89.00
10
4
15
POL 24
Wiktoria Bazyli
2007
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
16
19*
16
15
19
14
12
92.00
5
5
16
POL 78
Marek Motała
2006
Kościański Klub Żeglarski
22
23*
11
22
14
12
17
98.00
11
6
17
POL 108
Adam Langner
2005
UKŻ ŚRODA
17
22*
17
20
17
18
14
103.00
12
7
18
POL 138
Bartosz Leżała
2006
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA
6
12
15
17
DNF*
DNF
DNF
104.00
13
8
19
POL 126
MARTYNA MARIAK
2005
ŻLKS Poznań
15
14
18
13
DNF*
DNF
DNF
114.00
6
9
20
POL 41
Jakub Bendowski
2009
WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
10
18
24
25
21
DNF*
20
118.00
14
10
21
POL 136
Mateusz Fiałkowski
2007
KŻ "Mewa" Poznań
25*
20
25
23
16
17
19
120.00
15
11
22
POL 95
Paweł Glumiński
2006
KKŻ Kościan
26*
25
21
26
18
16
15
121.00
16
12
23
POL 65
Barbara Bartkowiak
2008
OŚ AZS POZNAŃ
21
13
23
16
DNF*
DNF
DNF
127.00
7
13
24
POL 152
Julia Rawecka
2009
Akademia Żeglarstwa w Środzie Wielkopolskiej
23
24
22
19
20
DNF*
21
129.00
8
14
25
POL 150
Gabriela Dziamska
2009
KKŻ Kościan
19
15
26
21
DNF*
DNF
DNF
135.00
9
15
26
POL 145
MAGDALENA LASKOWSKA
2007
ŻLKS Poznań
20
17
20
24
DNF*
DNF
DNF
135.00
10
16