Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

17th-19th Sep 2021 Bojerowców, Krynica Morska, Polska

Regatta results

#
Sail number
Crew
Dob
Gender
Sailing club
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Nett
1
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
2
2
2
4
3
1
7
16*
21.00
2
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
5
5
5
11*
2
4
4
2
27.00
3
POL 10082
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
M
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
16*
12
4
1
1
3
1
8
30.00
4
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
4
18*
9
3
4
6
6
4
36.00
5
POL 9254
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
M
MKS "Dwójka" Warszawa
3
13
DSQ*
2
8
8
3
1
38.00
6
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
12*
9
8
7
5
2
5
9
45.00
7
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
M
MKS "Dwójka" Warszawa
7
7
14*
12
7
7
2
10
52.00
8
POL 10083
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
UFD*
10
1
5
11
12
9
6
54.00
9
POL 9972
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
1
1
6
9
10
RET*
20
12
59.00
10
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
F
MKS "Dwójka" Warszawa
6
16
3
17*
6
5
15
15
66.00
11
POL 10034
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
F
UKŻ Ostróda
17*
4
12
14
9
9
11
7
66.00
12
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
F
M
MKS "Dwójka" Warszawa
UFD*
15
7
19
12
11
10
3
77.00
13
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
9
6
18
8
16
RET*
13
14
84.00
14
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
F
M
MKS "Dwójka" Warszawa
25*
17
10
13
13
10
19
5
87.00
15
POL 9849
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
M
UKS Żeglarz Wrocław
15
8
17
31*
15
13
22
11
101.00
16
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
F
MKS "Dwójka" Warszawa
11
20
11
20
18
26*
8
22
110.00
17
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
13
29
16
DSQ*
17
18
14
24
131.00
18
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Bartosz Lorenc
2006
2011
F
M
MKŻ Mikołajki
19
19
25*
15
14
22
24
20
133.00
19
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
F
ŻUKS Stężyca
23
11
21
24
23
16
25*
19
137.00
20
POL 9127
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
18
23
30*
23
20
21
21
13
139.00
21
POL 9857
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
2007
2010
M
UKS Żeglarz Wrocław
DSQ*
31
27
10
25
15
12
21
141.00
22
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
M
MKS "Dwójka" Warszawa
20
14
13
18
19
14
DNF*
DNS
141.00
23
POL 9512
Karol Płaczkowski
Laura Kosińska
2005
2013
M
F
UKS Żeglarz Wrocław
22
24
20
16
31*
24
17
26
149.00
24
POL 9971
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
M
UKŻ Ostróda
10
26
19
26
24
23
27
UFD*
155.00
25
POL 10071
Jędrzej Majewski
Michał Ptaszkiewicz
2006
2009
M
UKŻ Ostróda
14
21
24
27
28
29*
26
18
158.00
26
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
8
3
15
6
DNS*
DNS
DNS
DNS
161.00
27
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
M
ŻUKS Stężyca
30
32
26
29
UFD*
19
16
17
169.00
28
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
34
33
37*
25
27
20
18
23
180.00
29
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
M
kst Włókniarz Chełmża
29
30*
23
22
30
28
23
25
180.00
30
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
F
UKŻ Ostróda
21
28
33*
30
26
25
28
29
187.00
31
POL 9901
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
M
ŻUKS Stężyca
UFD*
27
22
34
29
17
31
31
191.00
32
POL 9603
Laura Szymborska
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
F
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
33
35*
28
21
21
30
30
30
193.00
33
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Bartosz Smoleński
2006
2010
M
UKŻ Ostróda
24
22
31
32
33*
31
33
27
200.00
34
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
F
UKS WODNIACY GARCZYN
26
38*
29
28
32
36
29
28
208.00
35
POL 9756
Katarzyna Wolska
Olivier Grabow
2004
2007
F
M
UKS WODNIACY GARCZYN
28
RET*
38
33
22
27
35
DNS
226.00
36
POL 9957
Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
2006
2013
M
MKŻ Mikołajki
36
37
32
37
39*
34
32
32
240.00
37
POL 9959
Natalia Pieńkowska
Kornel Gajkowski
2009
2010
F
M
MKŻ Mikołajki
32
UFD*
35
36
34
32
34
DNS
246.00
38
POL 9134
Paulina Schütz
Zofia Przybyła
2007
2008
F
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
35
36
39*
38
35
37
36
33
250.00
39
POL 9463
Zofia Schütz
Oliwia Martwicka
2006
2009
F
UKS WODNIACY GARCZYN
38
34
34
35
38
33
DNF*
DNS
255.00
40
POL 9958
Łucja Falęcik
Maia Manuse
2009
2010
F
MKŻ Mikołajki
31
39
36
40
37
38
37
DNS*
258.00
41
POL 9602
Tymoteusz Roszkowski
Michał Pawela
2006
2009
M
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
27
25
DNS*
DNS
DNS
DNS
DNS
DNS
267.00
42
POL 9460
Weronika Wiadro
Kajetan Chmielewski
2006
2012
F
M
UKŻ Ostróda
37
40
40
39
36
35
DNF*
DNS
270.00