Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet

11th-13th Sep 2020 Krynica Morska, Polska

Regatta entries list

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
3
POL 9097
Jakub Podsiadlikowski
Adam Wasilewski
2005
2011
KS Włókniarz Chełmża
4
POL 9134
KATARZYNA WOLSKA
PAULINA SCHÜTZ
2004
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
5
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
6
POL 9254
Jagoda Glinecka
Zofia Wróbel
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
7
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
8
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
9
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
10
POL 9433
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
11
POL 9463
AGATA MARCINKOWSKA
KAROLA MARKOWSKA
2006
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
UKS WODNIACY GARCZYN
12
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
13
POL 9488
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
14
POL 9512
Karol Płaczkowski
Wojciech Bortkiewicz
2005
2010
UKS Żeglarz Wrocław
15
POL 9514
Amelia Piasecka
Michalina Hościłowicz
2003
2003
UKŻ Grot OSiR Suwałki
16
POL 9602
Agnieszka Kąkol
Olaf Plichta
2003
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
17
POL 9607
Stanisław Paczkowski
Jan Paczkowski
2006
2010
KS Włókniarz Chełmża
18
POL 9646
Maria Kisłowska
Aniela Nowak
2004
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
19
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
20
POL 9755
Julia Kundzicz
Klara Tyczkowska
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
21
POL 9801
Sara Browarczyk
Wiktoria Krauza
2007
2011
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
22
POL 9803
Patrycja Raszczyk
Zofia Sieńkiewicz
2003
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
23
POL 9809
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
24
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
25
POL 9849
Krzysztof Woźniak
Maciej Woźniak
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław
26
POL 9857
Mikołaj Marek
Mateusz Dudziński
2004
2013
UKS Żeglarz Wrocław
27
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
28
POL 9903
Malwina Walter
Anna Łyczko
2003
2005
ŻUKS Stężyca
29
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Łucja Falęcik
2006
2009
MKŻ Mikołajki
30
POL 9959
Jakub Adamski
Natalia Pieńkowska
2006
2009
MKŻ Mikołajki
31
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2008
UKŻ Ostróda
32
POL 9972
Weromika Marszalik
Pola Kostuch
2006
2006
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
33
POL 9996
Marcel Kurjańczyk
Filip Nowak
2004
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
34
POL 9999
Zuzanna Markowska
Weronika Wiadro
2008
2006
UKŻ Ostróda
35
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
36
POL 10034
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
2003
2008
UKŻ Ostróda
37
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
38
POL 10066
Mateusz Wasilewski
Vanessa Radzewicz
2005
2007
UKŻ Grot OSiR Suwałki
39
POL 10071
Jędrzej Majewski
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda
40
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa