Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Zimowym

22nd-23rd Feb 2021

Krynica Morska, Polska

Regatta entries list
Windsurfing zimowy
# Crew Dob Sailing club Entry date
1 Wiktoria Giec 2006 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
2 Zofia Zarzecka 2008 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
3 Hugo Campistro 2006 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
4 Aleksandra Campistro 2008 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
5 Iga Stępczyńska 2004 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
6 Zuzanna Żmuda 2004 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
7 Bartłomiej Zarzecki 1978 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
8 Karol Chudyba 2003 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
9 Maja Kubaszewska 2009 YKP Warszawa 2/18/21, 5:19 PM
10 Hanna Cejko 2007 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 11:06 AM
11 Kacper Karbownik 2006 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 11:46 AM
12 Ida Wojtas 2010 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 1:33 PM
13 Michał Warzocha 1999 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 3:21 PM
14 Oliwia Maciejska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 3:35 PM
15 Jan Suliński 1989 SKŻ Sopot 2/19/21, 5:36 PM
16 Maja Pomierska 2007 SKŻ Sopot 2/19/21, 5:47 PM
17 Gustaw Trybek 2008 SKŻ Sopot 2/19/21, 5:50 PM
18 Olaf Podbielski 2008 SKŻ Sopot 2/19/21, 5:53 PM
19 Nemi Anusiewicz 2008 SKŻ Sopot 2/19/21, 5:55 PM
20 Kajetan Wygnańczuk 2007 2/19/21, 5:58 PM
21 KACPER SOKOŁOWSKI 2006 KS Świt Skolwin 2/19/21, 7:21 PM
22 Ryszard Zemfler 2007 KŻ Gdańsk 2/19/21, 8:05 PM
23 Maria Gushchina 2007 KŻ Gdańsk 2/19/21, 8:07 PM
24 Julia Dawicka 2006 KŻ Gdańsk 2/19/21, 8:42 PM
25 Mikołaj Strupiński 2008 Giżycka Grupa Regatowa 2/19/21, 9:05 PM
26 Paweł Gusmann 2005 KŻ Gdańsk 2/19/21, 9:18 PM
27 Antoni Przybylski 2007 OŚ AZS Poznań 2/19/21, 9:44 PM
28 Łukasz Buderaski 1993 SKŻ Sopot 2/19/21, 9:46 PM
29 Mikołaj Kopczacki 2006 KS Świt Skolwin 2/19/21, 9:52 PM
30 Jakub Guźlecki 2007 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2/19/21, 10:47 PM
31 Leonard Krzemień 2008 OŚ AZS Poznań 2/19/21, 11:38 PM
32 Jeremi Wojtas 2007 Giżycka Grupa Regatowa 2/20/21, 12:47 AM
33 Diana Kucher 2006 KS Świt Skolwin 2/20/21, 1:09 AM
34 Tomasz FRANCZAK 1969 UKS Osiemnastka Szczecin 2/20/21, 7:00 AM
35 Kamil Endler-Kozlowski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 2/20/21, 9:16 AM
36 MACIEJ DĄBEK 2007 OŚ AZS Poznań 2/20/21, 10:27 AM
37 ŁUKASZ Sadowinski 1984 YKP Warszawa 2/20/21, 10:44 AM
38 Krzysztof Czuryło 2010 KŻ Gdańsk 2/20/21, 10:55 AM
39 Filip Damięcki 2005 KŻ Gdańsk 2/20/21, 10:57 AM
40 Tomasz Damięcki 2009 KŻ Gdańsk 2/20/21, 11:00 AM
41 Jędrzej Cituk 2001 AZS WAT Warszawa 2/20/21, 11:08 AM
42 Maja Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 2/20/21, 11:17 AM
43 Kalina Szostek 2010 KŻ Gdańsk 2/20/21, 11:19 AM
44 Filip Antoniewski 2008 KŻ Gdańsk 2/20/21, 2:03 PM
45 Leon Jankowski 2008 OŚ AZS Poznań 2/21/21, 10:46 AM
46 ALAN KURZAWA 2008 OŚ AZS Poznań 2/21/21, 10:46 AM
47 Amadeusz Stobinski 2006 OŚ AZS Poznań 2/21/21, 5:47 PM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2023 Upwind24. All rights reserved.