Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

12th-13th Sep 2020 Nieporęt, Polska

Regatta entries list

#
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
POL 1451
Filip Sroczyński
2008
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
2
POL 1909
Michał Guszcza
2011
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
3
POL 2029
Alexander Nowak
2009
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
4
POL 2025
Borys Łabędzki
2008
UKS Sindbad Legionowo
5
POL 3419
Krzysztof Junczyk
2008
UKS Sindbad Legionowo
6
POL 1525
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
7
POL 951
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
8
POL 1570
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
9
POL 1999
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
10
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
11
POL 2201
Stanislaw Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
12
POL 448
Marcin Lewków
2008
MKS "DWÓJKA"
13
POL 11139
Monika Firek
2010
MKS "DWÓJKA"
14
POL 7
Marta Kowalczyk
2010
MKS "DWÓJKA"
15
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
16
POL 1578
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
17
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
18
POL 1800
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
19
POL 958
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
20
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
21
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
22
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
23
POL 3450
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
24
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
25
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
26
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
27
POL 3451
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
28
POL 3446
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
29
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
30
POL 1888
TOMASZ RUBAN
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
31
POL 1851
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
32
POL 1139
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
33
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
34
POL 1788
JAN CHYLARECKI
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
35
POL 925
NINA ZYGO
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
36
POL 1246
BARTOSZ JANUSEK
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
37
POL 1988
WIKTOR RASZKA
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
38
POL 1813
ROZALIA ROZUM
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
39
POL 3404
HANNA GĘBICKA
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
40
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
41
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
42
POL 156
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
43
POL 1819
Filip Brzostowski
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
44
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
45
POL 2041
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
46
POL 11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
47
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
48
POL 1628
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
49
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
50
POL 1674
Wiktor Mariański
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
51
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
52
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
53
POL 71
Juliusz Bartczak
2008
SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA
54
POL 1020
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
55
POL 126
Hanna Gruziel
2010
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
56
POL 1436
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
57
POL 777
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
58
POL 2071
Amelia Dahms
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
59
POL 1787
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
60
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
61
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
62
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
63
POL 2157
Hubert Matz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
64
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
K.S Spójnia - Warszawa
65
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
66
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K.S Spójnia - Warszawa
67
POL 1114
Anna Ścisłowska
2008
UKS Żegluj Lublin
68
POL 1853
Jan Żuchowski
2011
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
69
POL 2222
Zuzanna Żuchowska
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
70
POL 11926
Filip Kowal
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
71
POL 18301
Hubert Głowala
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
72
POL 2036
Michalina Krociel
2011
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
73
POL 1143
Nina Starzyńska
2009
UKS Żegluj Lublin
74
POL 1700
Franciszek Goleń
2008
UKS Żegluj Lublin
75
POL 1700
Pola Pacewicz
2009
UKS Żegluj Lublin
76
POL 1265
Jagoda Klisowska
2009
UKS Żegluj Lublin
77
POL 1560
Aleksandra Błońska
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
78
POL 11939
Vincent Drożdż
2011
UKS Żegluj Lublin
79
POL 308
Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
80
POL 1834
Mikołaj Łukasik
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
81
POL 11867
Maciej Misiuk
2010
UKS Żegluj Lublin
82
POL 1830
Tymon Szkołut
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
83
POL 2
Mikołaj Cieślak
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
84
POL 1939
Maciej Cioczek
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
85
POL 3420
Adam Aljabali
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
86
POL 907
Hieronim Pazur
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
87
POL 1801
Bartek Miszczuk
2009
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
88
POL 18
Wojciech Konopiński
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
89
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
90
POL 1201
Szymon Stański
2009
Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
91
POL 923
Michał Małagocki
2011
Yacht Klub Polski Warszawa
92
POL 1714
Antoni Malicki
2009
AZS Uniwersytet Warszawski
93
POL 59
Katarzyna Biernacka
2011
UKS FIR Warszawa
94
POL 1601
Zofia Ksieżniak
UKS Żegluj Lublin