Upwind24
Home
Regattas
Rankings
Search
Offer
Sign in
New account
open navigation menu
LXV Puchar Arki
20 - 21 June 2020
Gdynia, Polska
View regatta results
Information
Entries
Results
Regatta entries list
Class
Open Skiff
Search
#
No
Crew
Dob
Sailing club
Entry date
1
1
Natasza Tarnawska
2008
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
2
2
Aniela Frąckowiak
2008
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
3
3
Julianna Ponto
2008
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
4
4
Maksymilian Betlejewski
2007
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
5
5
Max Berliński
2006
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
6
6
Jan Suchocki
2007
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
7
7
Mikołaj Nędza
2010
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
8
8
Laura Kwiatkowska
2009
MKŻ Arka Gdynia
06/09/2020, 11:47 PM
9
9
Józef Krasowski
2009
KS Spójnia Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
10
10
Witold Woźnicki
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
11
11
Maja Woźnicka
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
12
12
Wojciech Henryk Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
13
13
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
14
14
Jan Muszyński
2007
KS Spójnia Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
15
15
Jan Szerling
2007
Sail & Ski Klub Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
16
16
Krzysztof Królik
2006
Sail & Ski Klub Warszawa
06/15/2020, 6:34 PM
17
17
Aleksander Siwiec
2008
AKŻ '90 Wałcz
06/19/2020, 7:08 PM
18
18
Julka Biernacka
2007
AKŻ '90 Wałcz
06/19/2020, 7:10 PM
19
19
Jan Włudyka
2008
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:12 PM
20
20
Adam Fengler
2008
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:13 PM
21
21
Teresa Milbaler
2007
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:17 PM
22
22
Julia Jędrzejczyk
2008
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:18 PM
23
23
Bernard Marecki
2007
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:21 PM
24
24
Kajetan Poziemski
2007
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:27 PM
25
25
Katarzyna Wajdowska
2004
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:29 PM
26
26
Maciej Obarski
2006
KŻ Horn Kraków
06/19/2020, 7:30 PM
27
27
Liwia Liszkiewicz
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:31 PM
28
28
Dominika Godlewska
2007
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:32 PM
29
29
Daria Pedowska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:33 PM
30
30
Jagna Smolińska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:34 PM
31
31
Barbara Reimer
2010
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:35 PM
32
32
Jagoda Wiśniewska
2009
Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
06/19/2020, 7:36 PM
33
33
Marika Zielińska
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:06 AM
34
34
Wiktor Welenc
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:06 AM
35
35
Milan Utschik
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:07 AM
36
36
Maksym Kowalewski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:07 AM
37
37
Franciszek Słomczewski
2007
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:07 AM
38
38
Patryk Glinka
2008
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:08 AM
39
39
Róża Boons
2010
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:08 AM
40
41
Mikołaj Ankiewicz
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:10 AM
41
42
Lena Adamska
2009
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:11 AM
42
43
Jakub Rozwadowski
2006
Akademia Żeglarstwa Prestige
06/20/2020, 9:20 AM