III Dzierżno Cup 2021

2nd-3rd Oct 2021 Rzeczyce, Polska

Regatta entries list

#
Class
Sail number
Crew
Dob
Sailing club
1
OPP B
POL 1606
Tomasz Sobota
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
2
OPP B
POL 244
Konstanty Koziarski
2010
KW LOK "Garland" Gliwice
3
OPP B
POL 3550
Kamila Maziarz
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
4
OPP B
POL 1241
Michał Johan
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
5
OPP B
POL 1340
Zuzanna Siergiej
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
6
OPP B
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
2009
KW LOK "Garland" Gliwice
7
OPP B
POL 1387
Piotr Malitowski
2011
KW LOK "Garland" Gliwice
8
OPP B
POL 1682
Mikołaj Farana
2009
UKŻ MORiS PSZCZYNA
9
OPP B
POL 1690
Henryk Farana
2012
UKŻ MORiS PSZCZYNA
10
OPP B
POL 1023
Gustaw Kowalski
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
11
OPP B
POL 1079
Grzegorz Górecki
2010
TS "Kuźnia" Rybnik
12
OPP B
POL 131
Piotrek Słomka
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
13
OPP B
POL 1540
Wojciech Kluczniok
2011
TS "Kuźnia" Rybnik
14
OPP B
POL 1906
Marta Wójciak
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
15
OPP B
POL 2177
Amelia Bac-Cardenas
2009
TS "Kuźnia" Rybnik
16
OPP B
POL 1784
Blanka Mrugalska
2011
TS "Kuźnia" Rybnik
17
OPP B
POL 20801
Krzysztof Knasiecki
2009
PKM LOK Poznań
18
OPP B
POL 1640
Paweł Kuchowicz
2011
PKM LOK Poznań
19
OPP B
POL 1474
Mateusz Kayser
2009
PKM LOK Poznań
20
OPP B
POL 2142
Lena Kasperczyk
2011
PKM LOK Poznań
21
OPP B
POL 1621
Anna Zaczkowska
2010
Stowarzyszenie Marina Poraj
22
OPP B
POL 1227
Krzysztof Zawadzki
2009
Stowarzyszenie Marina Poraj
23
OPP B
POL 1369
Tomasz Guzik
2010
Stowarzyszenie Marina Poraj
24
OPP B
POL 1338
Jan Celeban
2012
KS Energetyk
25
OPP B
POL 1086
Stanisław Cygan
2011
KS Energetyk
26
OPP B
POL 1084
Aleksander Tabor
2012
KS Energetyk
27
OPP B
POL 1087
Julia Rębisz
2011
KS Energetyk
28
OPP B
POL 1998
Anna Chrobak
2011
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
29
OPP B
POL 2080
Patrycja Jałoszyńska
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
30
OPP B
POL 825
Wincenty Sanecki
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
31
OPP B
POL 226
Michał Szota
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
32
OPP B
POL 1678
Adam Orzeszko
2010
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
33
OPP B
POL 084
Maria Pazera
2010
KS Energetyk
34
OPP B
POL 1667
Marcel Waszkiewicz
2011
Jacht Klub Nisko
35
OPP B
POL 3487
Aleksander Szczepara
2009
UKS AKŻ Leszcz Kraków
36
OPP B
POL 007
Lena Houda
2011
UKS AKŻ Leszcz Kraków
37
OPP B
POL 86
Sergiusz Gromowski
2010
KS Energetyk
38
OPP B
POL 1911
Jan Waśkiewicz
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
39
OPP B
POL 3569
Mikołaj Grabowski
2009
UKS AKŻ Leszcz Kraków
40
OPP B
POL 1011
Helena Radziwon
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
41
OPP B
POL 101
Jakub Burnus
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
42
OPP B
POL 1703
Marianna Jasińska
2012
UKS AKŻ Leszcz Kraków
43
OPP B
POL 2061
Lena Musialska
2012
Klub Żeglarski Horn Kraków
44
OPP B
POL 34091
Ida Młynarczyk
2009
UKS AKŻ Leszcz Kraków
45
OPP B
POL 1518
Zofia Szczypka
2012
UKS AKŻ Leszcz Kraków
46
OPP B
POL 1626
Jakub Stański
2011
UKŻ Pirat Bolesławiec
47
OPP B
POL 1310
Michał Durniat
2009
UKŻ Pirat Bolesławiec
48
OPP B
POL 1110
Marika Konieczna
2009
UKŻ Pirat Bolesławiec
49
OPP B
POL 1066
Karol Zając
2009
UKŻ Pirat Bolesławiec
50
OPP B
POL 2036
Adam Kędzierski
2012
UKŻ Pirat Bolesławiec
51
OPP B
POL 1133
Samuel Bac-Cardenas Bac-
2021
TS "Kuźnia" Rybnik