Dzierżno Cup

5th-6th Oct 2019

Rzeczyce, Polska

Regatta entries list
Laser 4.7
# Sail Crew Sailing club Entry date
1 POL 206282 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 9/16/19, 10:31 PM
2 POL 208421 Mateusz Śledzik LOK Garland Gliwice 9/19/19, 3:46 PM
3 POL 129986 Alicja Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 9/29/19, 6:04 PM
4 POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 9/30/19, 11:57 AM
5 POL 209914 Dominik Masłoń SYC Zefir Drakkar Poraj 9/30/19, 8:47 PM
6 POL 180714 Dominik Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 9/30/19, 9:36 PM
7 POL 215171 Adelina Wietki MKS Dwójka Warszawa 9/30/19, 9:44 PM
8 POL 164430 Oliwier Rubinkowski LOK Garland Gliwice 10/1/19, 2:46 PM
9 POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty 10/1/19, 8:16 PM
10 POL 150260 Zosia Jachymska TS Kuźnia Rybnik 10/1/19, 8:23 PM
11 POL 197815 Piotr Hofman LOK Garland Gliwice 10/1/19, 8:34 PM
12 POL 203009 Aleksander Szczygielski LOK Garland Gliwice 10/1/19, 11:57 PM
13 POL 205651 Igor Fałowski YC PTTK Beskid Nowy Sącz 10/2/19, 8:01 AM
14 POL 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 10/2/19, 3:17 PM
15 POL 171258 Marcel Skubański KŻ Nysa 10/2/19, 4:00 PM
16 POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ Nysa 10/2/19, 4:05 PM
17 POL 195386 Antoni Kasprzyk KN Lider Kraków 10/2/19, 5:30 PM
18 POL 1192769 Alicja Bujas KN Lider Kraków 10/2/19, 5:30 PM
19 POL 192832 Aleksandra Szczepańska KN Lider Kraków 10/2/19, 5:30 PM
20 POL 180338 Bartłomiej Heksel KN Lider Kraków 10/2/19, 5:30 PM
21 POL 20110 Igor Tomczyk TS Kuźnia Rybnik 10/2/19, 8:27 PM
22 POL 210287 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 10/2/19, 11:23 PM
23 POL BN Jakub Oblonk TS Kuźnia Rybnik 10/5/19, 9:00 AM
Laser Radial
# Sail Crew Sailing club Entry date
1 POL 195867 Karol Głąbik LOK Garland Gliwice 9/16/19, 6:02 PM
2 POL 166705 Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 9/18/19, 7:36 PM
3 POL 190829 Tomasz Procek LOK Garland Gliwice 9/29/19, 12:01 PM
4 POL 211258 Damian Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 9/29/19, 6:06 PM
5 POL 211312 Michał Szymaszek UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 9/30/19, 12:01 PM
6 POL 172347 Michał Bednarczyk UKS Pogoria Dąbrowa-Górnicza 9/30/19, 12:02 PM
7 POL 177820 Grzegorz Malitowski LOK Garland Gliwice 10/1/19, 10:12 PM
8 POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 10/2/19, 8:01 AM
9 POL 192682 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 10/2/19, 9:18 PM
10 POL 195782 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 10/3/19, 5:43 PM
11 POL 210571 Bernard Krajewski MKŻ Arka Gdynia 10/5/19, 8:42 AM
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2024 Upwind24. All rights reserved.