Żeglarski Puchar Miasta Poznania (2022)

Last update:


ILCA 6
# Crew Sailing club Dob Points Regaty Warte Poznania Żeglarski Puchar Miasta Poznania OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Puchar Starosty Poznańskiego Regaty Pamięci Wiosenny Puchar JKW Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w klasie ILCA 6, Finn, Snipe
1 Tomasz Bendlewski ŻLKS Poznań 2004 189.00 1
(27.00)
- 1
(33.00)
- - 1
(39.00)
1
(90.00)
2 Alicja Akulicz ŻLKS Poznań 2006 149.40 - - 3
(27.00)
- 5
(30.00)
6
(24.00)
7
(68.40)
3 Nawojka Ślusarska PKM LOK Poznań 2003 142.80 - - 6
(18.00)
- 1
(42.00)
- 3
(82.80)
4 Antoni Nazimek JKW Poznań 2005 130.20 - - 4
(24.00)
2
(27.00)
- - 4
(79.20)
5 Teodor Kasprzyk ŻMKS Poznań 2005 129.60 3
(21.00)
5*
(12.00)
- 9*
(6.00)
2
(39.00)
4
(30.00)
15
(39.60)
6 Paweł Sikora PKM LOK Poznań 2004 126.00 - - 8
(12.00)
4
(21.00)
8
(21.00)
- 6
(72.00)
7 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 2005 118.80 6*
(12.00)
8*
(3.00)
5
(21.00)
5
(18.00)
10
(15.00)
10*
(12.00)
8
(64.80)
8 Jeremi Ślusarski PKM LOK Poznań 2006 112.20 4
(18.00)
- - 3
(24.00)
9*
(18.00)
5
(27.00)
14
(43.20)
9 Jan Kamieński JKW Poznań 2006 110.40 - 6*
(9.00)
10*
(6.00)
1
(30.00)
4
(33.00)
9
(15.00)
17
(32.40)
10 NATALIA MALINOWSKA JKW Poznań 2006 109.80 - 2
(21.00)
- 6
(15.00)
6
(27.00)
- 13
(46.80)
11 Maria Majchrzycka ŻLKS Poznań 2004 102.00 5
(15.00)
3
(18.00)
7*
(15.00)
- 3
(36.00)
3
(33.00)
-
12 Igor Haufa ŻLKS Poznań 2003 98.40 2
(24.00)
- - - 7
(24.00)
- 12
(50.40)
13 Aleksandra Borucka OŚ AZS Poznań 2006 93.60 - - - - - 2
(36.00)
10
(57.60)
14 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 86.40 - - - - - - 2
(86.40)
15 Maksymilian Kruczyński OŚ AZS Poznań 2006 84.00 - - 2
(30.00)
- - - 11
(54.00)
16 Yaroslav Libenko OŚ AZS Poznań 2000 75.60 - - - - - - 5
(75.60)
17 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 2003 61.20 - - - - - - 9
(61.20)
18 Julia Tomaszewska OŚ AZS Poznań 2000 57.00 - - - - - 7
(21.00)
16
(36.00)
19 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 2006 56.40 7
(9.00)
4
(15.00)
- - 13*
(6.00)
8
(18.00)
22
(14.40)
20 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 45.60 8
(6.00)
7*
(6.00)
- 8
(9.00)
14*
(3.00)
11
(9.00)
20
(21.60)
21 Andrzej Nycz JKW Poznań 2006 30.00 - - 9
(9.00)
7
(12.00)
12
(9.00)
- -
22 Julia Wawrzyniak JKW Poznań 2007 28.80 - - - - - - 18
(28.80)
23 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań 2006 25.20 - - - - - - 19
(25.20)
24 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 2003 24.00 - 1
(24.00)
- - - - -
25 George Lashko PKM LOK Poznań 2002 19.20 - - - - 11
(12.00)
- 24
(7.20)
26 Martyna Seroka ŻLKS Poznań 2008 18.00 - - - - - - 21
(18.00)
27 Amelia Kałużyńska PKM LOK Poznań 2007 12.60 9
(3.00)
- - 10
(3.00)
- 13
(3.00)
25
(3.60)
28 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 2008 10.80 - - - - - - 23
(10.80)
29 Josh Kurzawa PKM LOK Poznań 2006 6.00 - - - - - 12
(6.00)
-
30 Sarah Goetz OŚ AZS Poznań 2005 3.00 - - 11
(3.00)
- - - -
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.