Puchar Polski Laser (2022)

Last update:


ILCA 4 M U16
# Crew Sailing club Dob Points Wiosenny Puchar JKW PUCHAR NYSY XXVIII MIĘDZYNARODOWE REGATY „PUCHAR BESKIDÓW INTERPUCHAR" Puchar WOZŻ X Regaty Kacper Sailor Otwarte Mistrzostwa Śląska OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA Otwarte Mistrzostwa LOK Puchar ARKI - Otwarte Mistrzostwa Pomorza w klasach O’PEN SKIFF, ILCA4, ILCA6, ILCA7 Puchar TS KUŹNIA RYBNIK Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasie ILCA Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego cz. I Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 Puchar PSKL Puchar Pucka ILCA Europa Cup Poland
1 Mikołaj Majchrzycki ŻLKS Poznań 2007 259.03 13* - - - - 1
(25.00)
- - - - 4*
(45.16)
3
(46.30)
4
(96.30)
7
(91.43)
-
2 Maciej Dudek Nauticus YC Olsztyn 2008 247.53 - - - - - - - - - - 1
(50.00)
- 3
(97.53)
1
(100.00)
54*
(36.90)
3 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 2007 235.15 - 3*
(22.73)
- - 2*
(23.91)
- 1
(25.00)
- 6
(41.07)
- - - 11
(87.65)
14
(81.43)
-
4 Jakub Aleksander Rusiniak Nauticus YC Olsztyn 2007 228.01 - - - - - - - - - - 3*
(46.77)
2
(48.15)
15
(82.72)
3
(97.14)
35*
(59.52)
5 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007 226.89 - - - - - - - - 2*
(48.21)
- 2
(48.39)
- 8
(91.36)
10
(87.14)
21*
(76.19)
6 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 2007 225.95 - - - - - - - 1*
(50.00)
- - 8*
(38.71)
1
(50.00)
24*
(71.60)
2
(98.57)
20
(77.38)
7 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 2007 218.77 - - - - - - - - 5
(42.86)
- - - 2
(98.77)
17
(77.14)
27*
(69.05)
8 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 2007 218.63 - - - 17 - - - - - - 6
(41.94)
- 6
(93.83)
13
(82.86)
50*
(41.67)
9 Krzysztof Szklarski AZS UW Warszawa 2008 210.37 - - - 4
(20.31)
- - - - - - 15
(27.42)
- 22
(74.07)
9
(88.57)
37*
(57.14)
10 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008 208.47 - - - - - - - - - - 11
(33.87)
- 10
(88.89)
11
(85.71)
42*
(51.19)
11 Michał Kornik Skawiński UKŻ Wiking Toruń 2007 206.62 - - - 10
(10.94)
- - - - - - 9
(37.10)
- - 5
(94.29)
31
(64.29)
12 Maksymilian Luto Nauticus YC Olsztyn 2008 204.96 - - - - - - - - - - 10
(35.48)
- 13
(85.19)
12
(84.29)
34*
(60.71)
13 Michał Godlewski LOK Garland Gliwice 2008 197.85 - 10*
(14.77)
3
(21.43)
- - - 4*
(19.64)
- - - - - 12
(86.42)
8
(90.00)
-
14 Szymon Kroczek Nauticus YC Olsztyn 2007 192.86 - - - - - - - - - - - - 1
(100.00)
6
(92.86)
33*
(61.90)
15 Jędrzej Anioła JKW Poznań 2007 191.81 4
(18.75)
- - - - 12*
(3.85)
- - 25*
(7.14)
- - 8
(37.04)
32
(61.73)
19
(74.29)
-
16 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj 2009 183.81 - 4*
(21.59)
2
(23.21)
- 5*
(20.65)
- 10*
(8.93)
- 10
(33.93)
- - - 28
(66.67)
29
(60.00)
-
17 Hubert Nowicki KS AZS AWFiS Gdańsk 2007 177.60 - - - - - - - 5*
(39.47)
- - - 6
(40.74)
29
(65.43)
21
(71.43)
-
18 Filip Szczepankowski KS Spójnia Warszawa 2007 174.71 - - - - - - - - - - - 17
(20.37)
16
(81.48)
20
(72.86)
-
19 Hieronim Hendler CHKŻ Chojnice 2008 173.64 - - - - - - - 4
(42.11)
- - - - 31
(62.96)
23
(68.57)
53*
(38.10)
20 Tobiasz Zabiegałowski MKŻ Arka Gdynia 2008 159.24 - - - - - - - 11
(23.68)
- - 22*
(16.13)
- 37
(55.56)
15
(80.00)
-
21 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 2008 158.94 - - - - 7*
(18.48)
- 3
(21.43)
- - - - - 25
(70.37)
24
(67.14)
-
22 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 2008 154.48 - - - - - - - - 21*
(14.29)
- 31*
(1.61)
14
(25.93)
23
(72.84)
32
(55.71)
-
23 Ksawery Soćko KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 151.01 - - - - - - - 13*
(18.42)
- - 30*
(3.23)
7
(38.89)
34
(59.26)
34
(52.86)
-
24 Oskar Szpręglewski KST Elektryk Grudziądz 2007 148.36 - - - - 9
(16.30)
- - - 19
(17.86)
- - - 30
(64.20)
36
(50.00)
-
25 Konrad Marlewski TKŻ Toruń 2008 134.73 - - - - - - - - 18
(19.64)
- - - 42
(49.38)
25
(65.71)
-
26 Jan Konkol YKP Gdynia 2008 130.49 - - - - - - - 7
(34.21)
- - 29*
(4.84)
- 26
(69.14)
52
(27.14)
81*
(4.76)
27 Maksymilian Kleszcz UKS Żeglarz Wrocław 2008 127.78 - 9
(15.91)
- - - - - - - - - - 18
(79.01)
48
(32.86)
-
28 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 2007 127.78 - - - - - - - - - 1
(50.00)
21*
(17.74)
- 19
(77.78)
- -
29 KACPER MICHALSKI KŻ Nysa 2008 122.14 - 5*
(20.45)
1
(25.00)
- - - - - 9
(35.71)
- - - - 28
(61.43)
-
30 Franciszek Miłosz YKP Gdynia 2009 114.56 - - - - - - - 9
(28.95)
- - 19*
(20.97)
- 52
(37.04)
37
(48.57)
72*
(15.48)
31 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 2007 110.63 - 8
(17.05)
- - - - - - 7
(39.29)
- 12*
(32.26)
9*
(35.19)
- 33
(54.29)
-
32 Mateusz Biały TKŻ Toruń 2009 109.70 - - - - - - - - 13
(28.57)
- 32* - 51
(38.27)
41
(42.86)
-
33 Maciej Kowalski LOK Garland Gliwice 2007 108.11 - 14
(10.23)
10*
(8.93)
- - - 11*
(7.14)
- 17
(21.43)
- - - 49
(40.74)
46
(35.71)
-
34 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009 107.13 - - - - - - - 16*
(10.53)
- - 20
(19.35)
- 35
(58.02)
62*
(12.86)
60
(29.76)
35 MICHAŁ KACZMAREK KŻ Nysa 2007 101.75 - 7
(18.18)
- - 10*
(15.22)
- 8*
(12.50)
- 11
(32.14)
- - - - 35
(51.43)
-
36 Michał Trzpis LOK Garland Gliwice 2008 100.02 - - 6
(16.07)
- - - - - - - - - 14
(83.95)
- -
37 Mikołaj Madejak AZS UW Warszawa 2008 98.97 - - - 8
(14.06)
- - - - - - - - 41
(50.62)
47
(34.29)
-
38 Kacper Stęplowski LOK Garland Gliwice 2009 96.50 - 11*
(13.64)
7
(14.29)
- - - 12*
(5.36)
- 24
(8.93)
- - - 40
(51.85)
56
(21.43)
-
39 Kacper Kadłubowski LOK Garland Gliwice 2007 93.22 - - - - - - 7
(14.29)
- 8
(37.50)
- - - - 42
(41.43)
-
40 Stanisław Nadolski SSW MOS Iława 2009 93.17 - - - - - - - - - - 28
(6.45)
- 43
(48.15)
44
(38.57)
83*
(2.38)
41 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 2009 90.26 8
(10.42)
- - - - 9*
(9.62)
- - - - - 22
(11.11)
46
(44.44)
54
(24.29)
-
42 Alexander Nowak Sindbad Sailing 2009 88.75 - - - 5
(18.75)
- - - - - - - - - 22
(70.00)
-
43 Kacper Kostarz UKS Silesia Opty 2007 88.15 - 2
(23.86)
- - 4*
(21.74)
- 9*
(10.71)
- - - - - - 26
(64.29)
-
44 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 2009 86.93 - - - - - - - - 20
(16.07)
- 32* 21*
(12.96)
57
(30.86)
43
(40.00)
-
45 Igor Kinasz KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 84.36 - - - - - - - - - 2
(45.00)
- - 64
(22.22)
59
(17.14)
-
46 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 2007 84.32 - - - - - - - - - 5
(30.00)
- - 38
(54.32)
- -
47 Jakub Kuźmiński YKP Gdynia 2009 79.36 - - - - - - - 15*
(13.16)
- - 23
(14.52)
- 48
(41.98)
55
(22.86)
78*
(8.33)
48 Szymon Łysik MKŻ Arka Gdynia 2008 77.26 - - - - - - - 8
(31.58)
- - - 16*
(22.22)
45
(45.68)
- -
49 Ryszard Grochowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 75.48 - - - - - - - - - - - 20
(14.81)
56
(32.10)
51
(28.57)
-
50 Wojciech Sikorski AZS UW Warszawa 2008 71.27 - - - 13
(6.25)
- - - - - - 26
(9.68)
- 58
(29.63)
53
(25.71)
-
51 Antoni Kramer JKW Poznań 2009 71.01 6
(14.58)
- - - - 11*
(5.77)
- - 15
(25.00)
- - - - 49
(31.43)
-
52 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007 68.89 - - - - - - - - - - 7
(40.32)
- - - 61
(28.57)
53 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 2009 68.68 - - - - - 8
(11.54)
- - - - - - - 31
(57.14)
-
54 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 2009 67.90 - - - - - - - - - - - - 27
(67.90)
- -
55 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty 2007 66.71 - 6*
(19.32)
- - 6
(19.57)
- 5*
(17.86)
- - - - - - 38
(47.14)
-
56 Filip Brzostowski AZS UW Warszawa 2007 65.94 - - - 12
(7.81)
- - - - - - - - 65
(20.99)
45
(37.14)
79*
(7.14)
57 Tomasz Wojtkowiak KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 64.40 - - - - - - - - - 7
(20.00)
- - 47
(43.21)
- 84
(1.19)
58 Jakub Gulczyński ŻMKS Poznań 2007 63.58 - - - - - - - - - - - 13
(27.78)
53
(35.80)
- -
59 Jerzy Gałęza JKW Poznań 2007 62.86 - - - - - - - - - - - - - 27
(62.86)
-
60 Mateusz Kajanek LOK Garland Gliwice 2008 61.78 - 12*
(12.50)
- - 18*
(6.52)
- 6
(16.07)
- - - - - - 39
(45.71)
-
61 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 2008 53.32 10
(6.25)
- - - - - - - 22
(12.50)
- - - 54
(34.57)
- -
62 Ignacy Jabłkowski MKS Dwójka Warszawa 2009 53.26 - - - - - - - - 23
(10.71)
- 27*
(8.06)
- 62
(24.69)
61*
(14.29)
70
(17.86)
63 Wiktor Gajda Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 49.95 - 13
(11.36)
15* - 15*
(9.78)
- 13*
(3.57)
- - - - - 60
(27.16)
63
(11.43)
-
64 Borys Łabędzki Sindbad Sailing 2008 48.98 - - - 14
(4.69)
- - - - - - - - - 40
(44.29)
-
65 Wiktor Raszka MKS Dwójka Warszawa 2009 46.91 - - - - - - - - - - - - 44
(46.91)
- -
66 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 2009 44.20 - - - - - - - - - - - 23
(9.26)
78
(4.94)
50
(30.00)
-
67 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 2007 39.51 - - - - - - - - - - - - 50
(39.51)
- -
68 Mateusz Kundzier KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 38.29 - - - - - - - - - - 18
(22.58)
- - 60
(15.71)
-
69 Maksymilian Wróbel KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 35.00 - - - - - - - - - 6
(25.00)
- - - 64
(10.00)
-
70 Jan Sawicki JKW Poznań 2008 33.95 7*
(12.50)
- - - - 6
(15.38)
- - - - - - - 58
(18.57)
-
71 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 2010 33.33 - - - - - - - - - - - - 55
(33.33)
- -
72 Kacper Niewiadomski LOK Garland Gliwice 2007 32.50 - - 8
(12.50)
- 17*
(7.61)
- - - - - - - - 57
(20.00)
-
73 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 2011 32.45 - - - - - - - - 27*
(3.57)
- 32* 25
(5.56)
66
(19.75)
66
(7.14)
-
74 Fryderyk Julke Akademia Żeglarstwa Prestige 2007 31.03 - - - - - - - 19
(2.63)
- - - - 59
(28.40)
- -
75 Jan Suchocki 2007 30.95 - - - - - - - - - - - - - - 59
(30.95)
76 HUBERT KAJMOWICZ YC PTTK Beskid Nowy Sącz 2007 30.36 - - - - - - - - 12
(30.36)
- - - - - -
77 Aleksander Paczos MKŻ Arka Gdynia 2008 29.63 - - - - - - - - - - 32* 12
(29.63)
- 71 -
78 Piotr Radziej KS AZS AWFiS Gdańsk 2008 27.36 - - - - - - - - - - - - 61
(25.93)
70
(1.43)
-
79 Antoni Michalik UKS FIR Warszawa 2007 25.40 - - - 9
(12.50)
- - - - - - 24
(12.90)
- - - -
80 Franciszek Kamola KS AZS AWFiS Gdańsk 2009 24.07 - - - - - - - - - - - 15
(24.07)
- - -
81 Krzysztof Możejko KN Lider Kraków 2009 23.19 - - 11
(7.14)
- - - - - - - - - 69
(16.05)
- -
82 Julian Bogacz UKS Żeglarz Wrocław 2009 20.40 - 17
(6.82)
- - - - - - - - - - 71
(13.58)
- -
83 Jakub Krysiński KS Spójnia Warszawa 2007 20.08 - - - 16
(1.56)
- - - - - - - 18
(18.52)
- - -
84 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 2007 19.77 11
(4.17)
- - - - 13*
(1.92)
- - - - - - 79
(3.70)
- 75
(11.90)
85 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 2009 18.89 - - 9
(10.71)
- 19*
(5.43)
- - - - - - - 80
(2.47)
67
(5.71)
-
86 Jakub Rajmer KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2007 18.57 - - - - - - - - - 9
(10.00)
- - - 65
(8.57)
-
87 Krzysztof Krauze MKŻ Arka Gdynia 2008 18.52 - - - - - - - - - - - - 67
(18.52)
- -
88 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 2009 18.51 - - - - - - - - - - - 26
(3.70)
70
(14.81)
- -
89 Hubert Frączkowski SEJK Pogoń Szczecin 2009 17.35 - - - - - - - - - 10
(5.00)
- - 72
(12.35)
- -
90 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 2009 17.28 - - - - - - - - - - - - 68
(17.28)
- -
91 Jan Tomaszewski UKS Żeglarz Wrocław 2007 16.59 - 16
(7.95)
- - - - - - - - - - 75
(8.64)
- -
92 Aleksander Ossowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 16.43 - - - - - - - - - 8
(15.00)
- - - 70
(1.43)
-
93 Adam Werner KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2008 15.40 - - - - - - - - - - - - 73
(11.11)
68
(4.29)
-
94 Alessandro Di Bugno KŻ Nysa 2010 14.45 - 15
(9.09)
- - - - - - 26
(5.36)
- - - - - -
95 Olgierd Staszkiewicz UKŻ Siódemka Białystok 2009 12.12 - - - - - - - - 28*
(1.79)
- 32* 27
(1.85)
76
(7.41)
69
(2.86)
-
96 Paweł Szelachowski UKS FIR Warszawa 2007 11.29 - - - 17 - - - - - - 25
(11.29)
- - - -
97 Marek Pawełczak Stowarzyszenie Marina Poraj 2008 9.58 - 20
(3.41)
14*
(1.79)
- 23*
(1.09)
- 14*
(1.79)
- - - - - 77
(6.17)
- -
98 Filip Sroczyński Sindbad Sailing 2008 9.38 - - - 11
(9.38)
- - - - - - - - - - -
99 Filip Przybyła JK Pogoria Dąbrowa Górnicza 2009 5.36 - - 12
(5.36)
- 22*
(2.17)
- - - - - - - - - -
100 Miłosz Orszulak 2008 3.57 - - 13
(3.57)
- - - - - - - - - - - -
101 Walerij Stanisławski KS Energetyk Jaworzno 2007 2.27 - 21
(2.27)
- - - - - - - - - - - - -
102 Jakub Cynowski KS Centrum Żeglarskie Szczecin 2010 1.23 - - - - - - - - - - - - 81
(1.23)
- -
103 Maksym Osiński ŻLKS Poznań 2008 0.00 13* - - - - 14 - - - - 32 - - - -
104 Kajetan Linow KŻ Mewa Poznań 2007 0.00 - - - - - 14 - - - - - - - - -
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.