Puchar Polski Laser (2021)

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
IX Regaty Kacper Sailor
Puchar Lata 2021
Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA MIASTA POZNANIA
Puchar Beskidów INTERPUCHAR
PUCHAR NYSY
Puchar Miasta Gdyni
Puchar KS Spójnia Warszawa
Mistrzostwa Pomorza
Lotos Nord Cup Gdańsk
II Dzierżno Cup
Otwarte Mistrzostwa Małopolski
Puchar PZŻ cz.2
Puchar PSKL
Puchar Polski Centralnej 2021 im. trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka
ILCA Europa Cup Poland
1
Jacek Kalinowski
CHKŻ Chojnice
2006
271.10
-
-
1 (25)
-
-
-
1 (25)
-
2 (47.83)
1 (50)
-
-
1 (50)
5 (95.18)
1 (100)
4 (96.1)
-
2
Filip Jarosiewicz
YKP Gdynia
2006
264.96
-
-
7 (21.05)
-
-
-
7 (20)
-
6 (39.13)
-
-
-
3 (48.21)
3 (97.59)
2 (98.11)
11 (87.01)
-
3
Igor Rudek
YKP Gdynia
2006
261.64
-
-
2 (24.34)
-
-
-
6 (20.83)
-
1 (50)
-
-
-
2 (49.11)
4 (96.39)
21 (62.26)
8 (90.91)
-
4
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
252.43
-
-
-
3 (21.43)
-
-
3 (23.33)
-
-
8 (43.14)
-
-
5 (46.43)
10 (89.16)
-
6 (93.51)
23 (38.89)
5
Jakub Aleksander Rusiniak
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2007
251.78
-
1 (25)
8 (20.39)
-
-
-
-
-
-
18 (33.33)
-
-
11 (41.07)
25 (71.08)
17 (69.81)
12 (85.71)
1 (100)
6
IGOR MIROWSKI
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
251.27
-
-
-
-
-
-
-
2 (23.75)
-
-
-
-
9 (42.86)
21 (75.9)
5 (92.45)
7 (92.21)
-
7
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
2007
243.92
-
-
5 (22.37)
-
-
-
8 (19.17)
-
5 (41.3)
10 (41.18)
-
-
13 (39.29)
8 (91.57)
7 (88.68)
15 (81.82)
-
8
Maciej Dudek
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2008
243.21
-
2 (22.73)
4 (23.03)
-
-
-
-
-
-
11 (40.2)
-
-
18 (34.82)
23 (73.49)
23 (58.49)
10 (88.31)
4 (91.67)
9
Iwo Barański
AZS Uniwersytet Warszawski
2006
242.29
-
-
-
-
-
-
-
9 (15)
-
15 (36.27)
-
-
12 (40.18)
7 (92.77)
4 (94.34)
18 (77.92)
-
10
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
238.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (49.02)
-
-
4 (47.32)
17 (80.72)
6 (90.57)
5 (94.81)
3 (94.44)
11
Michał "Kornik" Skawiński
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING
2007
237.66
-
3 (20.45)
6 (21.71)
-
-
-
-
-
-
5 (46.08)
-
-
16 (36.61)
12 (86.75)
18 (67.92)
14 (83.12)
21 (44.44)
12
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
2006
229.08
-
-
17 (14.47)
-
-
-
9 (18.33)
-
3 (45.65)
14 (37.25)
-
-
7 (44.64)
19 (78.31)
8 (86.79)
21 (74.03)
-
13
Antoni Kiliszek
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
223.82
-
-
-
-
-
-
-
5 (20)
-
13 (38.24)
-
-
14 (38.39)
32 (62.65)
9 (84.91)
16 (80.52)
-
14
Gustaw Zalewski
TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2007
212.44
-
-
20 (12.5)
-
-
-
-
4 (21.25)
-
27 (24.51)
-
-
10 (41.96)
27 (68.67)
22 (60.38)
33 (58.44)
8 (80.56)
15
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
210.14
-
-
-
-
-
-
-
8 (16.25)
-
16 (35.29)
-
-
20 (33.04)
15 (83.13)
14 (75.47)
24 (70.13)
-
16
Antoni Lipiński
CHKŻ Chojnice
2006
207.27
-
-
3 (23.68)
-
-
-
12 (15.83)
-
7 (36.96)
7 (44.12)
-
-
24 (29.46)
-
20 (64.15)
20 (75.32)
-
17
Stanisław Wojda
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
198.57
-
-
-
-
-
-
13 (15)
-
-
19 (32.35)
-
-
-
18 (79.52)
16 (71.7)
-
-
18
Szymon Rossa
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
197.78
-
-
-
5 (17.86)
-
-
-
-
-
22 (29.41)
-
-
25 (28.57)
31 (63.86)
-
22 (72.73)
9 (77.78)
19
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
2007
196.54
-
-
-
-
-
-
21 (8.33)
-
11 (28.26)
31 (20.59)
-
-
26 (27.68)
28 (67.47)
29 (47.17)
19 (76.62)
7 (83.33)
20
Maciej Cymerman
Centrum Żeglarskie Szczecin
2006
196.23
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (87.95)
3 (96.23)
1 (100)
-
21
Oskar Sawicki
Centrum Żeglarskie Szczecin, RRS
2006
196.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (98.8)
38 (30.19)
3 (97.4)
-
22
Krzysztof Szklarski
AZS Uniwersytet Warszawski
2008
186.25
-
-
-
-
-
-
-
10 (13.75)
-
-
-
-
31 (23.21)
29 (66.27)
10 (83.02)
39 (50.65)
-
23
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
2006
184.84
3 (20.45)
-
-
-
4 (21.25)
4 (20.59)
-
-
-
-
-
-
-
14 (84.34)
12 (79.25)
36 (54.55)
-
24
Andrzej Nycz
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
183.76
-
-
-
4 (19.64)
-
-
15 (13.33)
-
-
32 (19.61)
-
-
47 (8.93)
24 (72.29)
19 (66.04)
30 (62.34)
11 (72.22)
25
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
182.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (34.31)
-
3 (45.45)
15 (37.5)
-
11 (81.13)
38 (51.95)
17 (55.56)
26
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
2006
180.54
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (28.43)
-
-
-
20 (77.11)
15 (73.58)
-
10 (75)
27
Jakub Gil
CHKŻ Chojnice
2006
171.98
-
-
24 (9.87)
-
-
-
14 (14.17)
-
10 (30.43)
21 (30.39)
-
-
19 (33.93)
34 (60.24)
24 (56.6)
29 (63.64)
-
28
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
169.51
-
-
-
-
-
-
-
11 (12.5)
-
20 (31.37)
-
-
-
22 (74.7)
27 (50.94)
45 (42.86)
-
29
Bartosz Bilicki
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2007
165.68
-
-
-
-
-
-
17 (11.67)
-
-
28 (23.53)
-
-
34 (20.54)
44 (48.19)
-
31 (61.04)
12 (69.44)
30
Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
2006
164.82
-
-
-
7 (14.29)
-
-
-
-
-
25 (26.47)
-
-
32 (22.32)
36 (57.83)
-
27 (66.23)
22 (41.67)
31
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
2006
162.27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24 (27.45)
-
-
-
26 (69.88)
-
28 (64.94)
-
32
Jakub Lipowski
KLUB NARCIARSKI LIDER
2007
161.29
-
-
-
-
5 (20)
-
-
-
-
33 (18.63)
5 (35.71)
2 (47.73)
38 (16.96)
43 (49.4)
-
44 (44.16)
-
33
Jan Suchocki
MKŻ Arka Gdynia
2007
141.52
-
-
26 (8.55)
-
-
-
25 (5)
-
13 (23.91)
34 (17.65)
-
-
22 (31.25)
47 (44.58)
-
34 (57.14)
24 (36.11)
34
Miłosz Królikowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2006
141.25
-
-
-
-
-
-
10 (17.5)
-
-
9 (42.16)
-
-
-
67 (20.48)
-
-
15 (61.11)
35
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
2006
128.97
-
-
21 (11.84)
-
-
-
16 (12.5)
-
-
40 (11.76)
-
-
33 (21.43)
45 (46.99)
32 (41.51)
41 (48.05)
-
36
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
2006
125.99
-
-
-
-
-
-
22 (7.5)
-
-
36 (15.69)
-
-
-
30 (65.06)
34 (37.74)
49 (37.66)
-
37
Maksymilian Luto
NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY
2008
113.59
-
6 (13.64)
29 (6.58)
-
-
-
-
-
-
30 (21.57)
-
-
28 (25.89)
69 (18.07)
28 (49.06)
66 (15.58)
28 (25)
38
Jakub Krysiński
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2007
111.85
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (16.07)
46 (45.78)
50 (7.55)
54 (31.17)
19 (50)
39
Piotr Kosowski
CHKŻ Chojnice
2008
111.05
-
-
-
-
-
-
-
-
12 (26.09)
-
-
-
23 (30.36)
-
25 (54.72)
58 (25.97)
-
40
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2008
108.87
6 (13.64)
-
-
-
3 (22.5)
3 (22.06)
-
-
-
-
-
-
-
71 (15.66)
33 (39.62)
42 (46.75)
-
41
Mateusz Kolba
KLUB NARCIARSKI LIDER
2006
94.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 (43.18)
54 (2.68)
41 (51.81)
-
-
-
42
Kajetan Poziemski
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2007
94.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
43 (8.82)
-
11 (27.27)
48 (8.04)
52 (38.55)
39 (28.3)
72 (7.79)
-
43
Jerzy Gałęza
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
93.36
-
-
-
10 (8.93)
-
-
-
-
-
-
-
-
45 (10.71)
51 (39.76)
36 (33.96)
-
34 (8.33)
44
Jakub Gąsienica-Wawrytko
Klub Sportowy Wiaterni
2007
92.20
-
-
-
-
-
14 (5.88)
-
-
-
50 (1.96)
-
17 (13.64)
-
42 (50.6)
-
61 (22.08)
-
45
Wiktor Łasak
YKP Gdynia
2006
91.55
-
-
23 (10.53)
-
-
-
-
-
15 (19.57)
42 (9.8)
-
-
37 (17.86)
33 (61.45)
-
-
-
46
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2008
87.71
-
-
-
-
15 (7.5)
10 (11.76)
-
-
-
-
9 (21.43)
-
-
76 (9.64)
43 (20.75)
52 (33.77)
-
47
Krzysztof Dzilne
ŻLKS Poznań
2006
86.83
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (17.39)
-
-
-
49 (7.14)
49 (42.17)
-
57 (27.27)
30 (19.44)
48
Kacper Wojtyna
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2006
84.45
-
-
32 (4.61)
-
-
-
-
-
-
48 (3.92)
-
-
-
35 (59.04)
-
65 (16.88)
-
49
Maksym Kowalewski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2006
81.33
-
-
33 (3.95)
-
-
-
19 (10)
-
14 (21.74)
39 (12.75)
-
-
30 (24.11)
-
-
-
20 (47.22)
50
Igor Fałowski
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
77.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (36.36)
-
55 (34.94)
-
73 (6.49)
-
51
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
2007
77.67
-
-
-
-
-
-
30 (0.83)
-
-
45 (6.86)
-
-
-
-
41 (24.53)
43 (45.45)
-
52
Marek Sokołowski
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW
2006
77.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (9.82)
53 (37.35)
48 (11.32)
55 (29.87)
-
53
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2006
75.64
8 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 (25)
6 (38.64)
-
77 (8.43)
-
63 (19.48)
-
54
Mateusz Kundzier
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2008
75.55
-
-
37 (1.32)
-
-
-
-
-
-
37 (14.71)
-
-
44 (11.61)
54 (36.14)
-
60 (23.38)
-
55
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2009
66.58
9 (6.82)
-
-
-
13 (10)
13 (7.35)
-
-
-
-
-
-
-
48 (43.37)
47 (13.21)
-
-
56
Emil Rutkowski
TKŻ Toruń
2006
65.64
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50 (40.96)
-
59 (24.68)
-
57
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
64.06
-
-
-
-
12 (11.25)
8 (14.71)
-
-
-
-
7 (28.57)
-
-
-
-
62 (20.78)
-
58
Hubert Kajmowicz
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2007
63.54
-
-
-
-
11 (12.5)
12 (8.82)
-
-
-
-
-
16 (15.91)
-
57 (32.53)
-
76 (2.6)
-
59
Filip Szczepankowski
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2007
62.15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (18.75)
-
31 (43.4)
-
-
60
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
2006
60.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (9.09)
-
60 (28.92)
42 (22.64)
74 (5.19)
32 (13.89)
61
Igor Wierzbowski
KN Lider Kraków
2007
55.42
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38 (55.42)
-
-
-
62
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
2006
54.22
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
39 (54.22)
-
-
-
63
Kamil Szlachetka
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2006
52.17
10 (4.55)
-
-
-
10 (13.75)
-
-
-
-
-
12 (10.71)
-
-
61 (27.71)
-
-
-
64
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
51.99
7 (11.36)
-
-
-
9 (15)
11 (10.29)
-
-
-
-
-
-
-
63 (25.3)
-
69 (11.69)
-
65
Jan Sawicki
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2008
50.65
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (14.29)
-
-
50 (36.36)
-
66
Piotr Jakubowski
PKM LOK Poznań
2006
49.34
-
-
-
8 (12.5)
-
-
-
-
-
29 (22.55)
-
-
-
-
-
67 (14.29)
-
67
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
48.39
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
81 (3.61)
49 (9.43)
48 (38.96)
-
68
Kacper Niewiadomski
KW LOK "Garland" Gliwice
2007
45.74
11 (2.27)
-
-
-
14 (8.75)
15 (4.41)
-
-
-
-
-
-
-
58 (31.33)
51 (5.66)
-
-
69
Jan Zaporowski
KS Energetyk
2006
44.94
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (35.85)
71 (9.09)
-
70
Jan Pawlak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2006
44.50
-
-
-
-
16 (6.25)
-
-
-
-
-
-
12 (25)
-
73 (13.25)
-
-
-
71
Wiktor Sebastiański
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2007
44.46
-
-
34 (3.29)
-
-
-
28 (2.5)
-
-
44 (7.84)
-
-
50 (6.25)
-
-
-
25 (33.33)
72
Wojciech Sikorski
AZS UW Warszawa
2008
41.60
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
62 (26.51)
46 (15.09)
-
-
73
Maciej Placzke
UKS FIR Warszawa
2006
41.22
-
-
-
-
-
-
-
14 (8.75)
-
-
-
-
-
-
-
53 (32.47)
-
74
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
2009
40.90
-
-
-
-
-
-
26 (4.17)
19 (2.5)
-
-
-
-
52 (4.46)
68 (19.28)
-
68 (12.99)
-
75
Nikodem Machejko
Giżycka Grupa Regatowa
2008
40.06
-
-
35 (2.63)
-
-
-
27 (3.33)
-
-
38 (13.73)
-
-
51 (5.36)
80 (4.82)
-
64 (18.18)
-
76
Jakub Rozwadowski
Fundacja Akademia Żeglarstwa Prestige
2006
38.65
-
-
19 (13.16)
-
-
-
20 (9.17)
-
18 (13.04)
26 (25.49)
-
-
42 (13.39)
-
-
-
-
77
Daniel Śmiałowski
PKM LOK Poznań
2007
34.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
46 (5.88)
-
-
-
-
-
56 (28.57)
-
78
Ryszard Grochowski
KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR
2008
34.25
-
-
22 (11.18)
-
-
-
-
-
-
47 (4.9)
-
-
56 (0.89)
70 (16.87)
-
77 (1.3)
-
79
Ignacy Jabłkowski
MKS Dwójka Warszawa
2009
30.92
-
-
-
-
-
-
-
21 (0)
-
-
-
-
-
74 (12.05)
44 (18.87)
-
-
80
Tomasz Wojtkowiak
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
2008
30.12
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
59 (30.12)
-
-
-
81
Mikołaj Madejak
KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO
2008
27.67
-
-
-
-
-
-
-
20 (1.25)
-
-
-
-
-
84 (0)
40 (26.42)
-
-
82
Antoni Michalik
UKS FIR Warszawa
2007
26.64
-
-
-
-
-
-
29 (1.67)
18 (3.75)
-
-
-
-
-
65 (22.89)
-
-
-
83
Patryk Staluszka
YKP Gdynia
2006
25.88
-
-
25 (9.21)
-
-
-
23 (6.67)
-
19 (10.87)
35 (16.67)
-
-
-
-
-
-
-
84
Wiktor Welenc
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
2006
25.58
-
-
36 (1.97)
-
-
-
-
-
22 (4.35)
49 (2.94)
-
-
43 (12.5)
-
-
-
33 (11.11)
85
Filip Olszewski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
25.00
-
-
-
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
86
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
25.00
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
87
Szymon Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2006
24.27
-
8 (9.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
40 (15.18)
-
-
-
-
88
Szymon Grochowski
YKP Kraków
2006
22.73
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (22.73)
-
-
-
-
-
89
Marta Zwara
MKŻ Arka Gdynia
2007
21.69
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
66 (21.69)
-
-
-
90
Michał Kaczmarek
KŻ NYSA
2007
18.18
4 (18.18)
-
-
-
8 (16.25)
7 (16.18)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
91
JAKUB JAWORSKI
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2007
17.50
-
-
-
-
7 (17.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
92
Konstanty Skwarło
AKADEMIA ŻEGLARSKA PRESTIGE
2006
16.04
-
-
31 (5.26)
-
-
-
-
-
-
41 (10.78)
-
-
55 (1.79)
-
-
-
-
93
Filip Brzostowski
KLUB UCZELNIANY AZS UW
2007
14.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
75 (10.84)
52 (3.77)
-
-
94
Jakub Rajmer
Centrum Żeglarskie Szczecin
2007
14.46
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
72 (14.46)
-
-
-
95
Miłosz Orszulak
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2008
14.09
-
-
-
-
20 (1.25)
18 (0)
-
-
-
-
-
20 (6.82)
-
79 (6.02)
-
-
-
96
Sebastian Rzepa
YCPTTK BESKID Nowy Sącz
2009
12.23
-
-
-
-
17 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
78 (7.23)
-
-
-
97
Antoni Machaj
YKP Kraków
2006
11.36
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (11.36)
-
-
-
-
-
98
Jan Tesarowicz
UKŻ Pirat Bolesławiec
2008
10.71
-
-
-
9 (10.71)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
99
Jakub Oblonk
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
7.14
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (7.14)
-
-
-
-
-
-
100
Alessandro Di Bugno
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2010
3.75
-
-
-
-
18 (3.75)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
101
Jakub Pasieka
UKŻ Pirat Bolesławiec
2006
3.57
-
-
-
13 (3.57)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
102
Igor Bogusz
KN Lider Kraków
2.50
-
-
-
-
19 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
103
Igor Kinasz
KLUB SPORTOWY CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZECI
2007
2.41
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
82 (2.41)
-
-
-
104
Aleksander Ossowski
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
1.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
53 (1.89)
-
-
105
Adam Werner
Centrum Żeglarskie Szczecin
2008
1.20
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
83 (1.2)
-
-
-
106
Łukasz Zaleski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2008
0.00
-
12 (0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-