Puchar Polski Cadet (2022)

Last update:


Open
# Crew Sailing club Dob Points Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej Puchar PMOS Pisz Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet Puchar jeziora Raduńskiego Górnego III Puchar Gminy Kościerzyna Puchar jeziora Roś w klasie Cadet Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Cadet
1 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
MKS Dwójka Warszawa 2005
2012
215.25 2
(63.00)
1
(41.25)
2
(39.00)
- - 4*
(51.00)
3
(72.00)
2 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS Dwójka Warszawa 2005
2010
198.50 3
(59.50)
4
(33.00)
6
(30.00)
- - 5*
(48.50)
2
(76.00)
3 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2011
198.25 5
(54.50)
3
(34.75)
1
(43.00)
- - 9*
(40.50)
5
(66.00)
4 Maciej Cesarz
Zofia Szaryńska
MKS Dwójka Warszawa 2007
2010
189.00 4
(57.00)
8
(27.00)
3
(36.00)
- - 7*
(43.50)
4
(69.00)
5 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ Lamelka Kartuzy 2006
2009
186.50 8
(48.00)
6
(29.50)
- 3*
(22.00)
1
(28.00)
- 1
(81.00)
6 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
MKS Dwójka Warszawa 2006
2011
178.00 7
(49.50)
2
(37.50)
7
(28.00)
- - - 6
(63.00)
7 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda 2005
2010
174.25 12*
(42.00)
5
(31.25)
5
(32.00)
4*
(20.25)
2*
(24.00)
2
(57.00)
10
(54.00)
8 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
PMOS Pisz 2005
2008
162.25 6*
(52.00)
21*
(17.25)
9
(26.00)
2
(24.75)
- 3
(53.50)
8
(58.00)
9 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2013
159.00 - 26
(13.50)
11
(24.00)
- - 1
(61.50)
7
(60.00)
10 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
PMOS Pisz 2006
2008
158.00 9
(46.50)
7*
(27.75)
8
(27.00)
1
(28.50)
- 13*
(34.50)
9
(56.00)
11 Anna Łyczko
Wiktoria Krauza
ŻUKS Stężyca 2005
2011
133.25 22*
(27.00)
17
(20.25)
- 13*
(10.50)
3
(21.00)
8
(42.00)
12
(50.00)
12 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
131.25 10
(45.00)
9
(26.25)
13
(22.00)
- - 11*
(37.50)
18
(38.00)
13 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda 2008
2012
126.75 16
(36.00)
15
(21.75)
22*
(13.00)
11*
(12.00)
5
(17.00)
14*
(33.00)
11
(52.00)
14 Jakub Klasa
Igor Chabowski
ŻUKS Stężyca 2006
2008
116.00 18
(33.00)
12
(24.00)
- 9*
(13.50)
9
(11.00)
17*
(28.50)
13
(48.00)
15 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
MKŻ Mikołajki 2006
2013
113.00 15*
(37.50)
20
(18.00)
17*
(18.00)
- 4
(19.00)
6
(46.00)
22
(30.00)
16 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS Dwójka Warszawa 2006
2008
112.50 11
(43.50)
- 10
(25.00)
- - 15*
(31.50)
15
(44.00)
17 Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
105.25 17
(34.50)
19
(18.75)
- 7*
(15.00)
8
(12.00)
- 17
(40.00)
18 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
MKS Dwójka Warszawa 2005
2012
101.50 1
(67.50)
- 4
(34.00)
- - - -
19 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2010
97.00 19
(31.50)
18
(19.50)
15
(20.00)
- - 31*
(7.50)
24
(26.00)
20 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
90.00 29
(16.50)
14
(22.50)
20
(15.00)
- - 32*
(6.00)
19
(36.00)
21 Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław 2007
2010
85.25 - 13
(23.25)
19
(16.00)
- - - 14
(46.00)
22 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
MKŻ Mikołajki 2009
2014
80.25 23
(25.50)
23
(15.75)
31*
(4.00)
12*
(11.25)
13
(7.00)
24*
(18.00)
21
(32.00)
23 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2005
2013
76.00 - 30
(10.50)
14
(21.00)
- - 21
(22.50)
26
(22.00)
24 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
UKŻ Ostróda 2006
2013
75.25 13
(40.50)
11
(24.75)
27
(8.00)
5*
(18.50)
19*
(1.00)
- 36
(2.00)
25 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca 2005
2009
74.25 27
(19.50)
- - 10
(12.75)
- 23*
(19.50)
16
(42.00)
26 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
PMOS Pisz 2006
2007
74.00 - 10
(25.50)
12
(23.00)
6*
(16.75)
- 19
(25.50)
-
27 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
MKS Dwójka Warszawa 2008
2008
69.75 21
(28.50)
41
(2.25)
24
(11.00)
- - 18*
(27.00)
23
(28.00)
28 Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
69.25 30*
(15.00)
29
(11.25)
16
(19.00)
- - 10
(39.00)
-
29 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
UKŻ Ostróda 2008
2011
59.75 33
(10.50)
- - 20
(5.25)
10
(10.00)
- 20
(34.00)
30 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS Wodniacy Graczyn 2006
2010
57.25 25*
(22.50)
- - 8
(14.25)
7
(13.00)
16
(30.00)
-
31 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 2008
2012
56.00 28
(18.00)
16
(21.00)
18
(17.00)
- - - -
32 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
KST Włókniarz Chełmża 2006
2013
51.00 26
(21.00)
28
(12.00)
- 14*
(9.75)
- - 28
(18.00)
33 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2006
2012
48.75 - 35
(6.75)
29
(6.00)
- - 12
(36.00)
-
34 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
UKŻ Lamelka Kartuzy 2007
2009
48.75 14
(39.00)
31
(9.75)
- - - - -
35 Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
PMOS Pisz 2009
2008
48.00 - 37*
(5.25)
- 17
(7.50)
- 25
(16.50)
25
(24.00)
36 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2011
47.75 31*
(13.50)
27
(12.75)
21
(14.00)
- - 22
(21.00)
-
37 Kacper Gajkowski
Mateusz Pieńkowski
MKŻ Mikołajki 2006
2013
47.25 24
(24.00)
- 28*
(7.00)
16
(8.25)
6
(15.00)
26*
(15.00)
-
38 Łucja Falęcik
Kiara Keller
MKŻ Mikołajki 2009
2013
45.00 37
(4.50)
22
(16.50)
25
(10.00)
15*
(9.00)
12*
(8.00)
- 30
(14.00)
39 Paulina Schütz
Zofia Przybyła
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2008
44.75 34
(9.00)
- - 18
(6.75)
11
(9.00)
- 27
(20.00)
40 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
KST Włókniarz Chełmża 2005
2010
38.25 20
(30.00)
33
(8.25)
- 21*
(4.50)
- - -
41 Marcel Kowalewski
Tomasz Kowalewski
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2013
34.50 - 42
(1.50)
26
(9.00)
- - 20
(24.00)
-
42 Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
27.00 - 24
(15.00)
23
(12.00)
- - - -
43 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
UKŻ Lamelka Kartuzy 2008
2009
26.25 32
(12.00)
25
(14.25)
- - - - -
44 Julia Czapiewska
Hanna Wasilewska
ŻUKS Stężyca 2008
2008
25.50 - 38
(4.50)
- 22*
(3.75)
- 30
(9.00)
31
(12.00)
45 Weronika Wiadro
Piotr Marciniak
UKŻ Ostróda 2006
2009
18.00 38
(3.00)
- - 23
(3.00)
14
(6.00)
- 34
(6.00)
46 Pola Czerwińska
Marysia Sajewicz
UKS Żeglarz Wrocław 2008
2008
16.00 - - - - - - 29
(16.00)
47 Tomasz Stoltmann
Aleksander Hinc
UKS Wodniacy Graczyn 2009
2009
14.25 - - - 24
(2.25)
16
(4.00)
- 33
(8.00)
48 Daria Jabłońska
Hubert Jachimowicz
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2007
2010
14.25 - 39
(3.75)
- - - 29
(10.50)
-
49 Jakub Dąbrowski
Szymon Gryczan
PMOS Pisz 2010
2009
13.50 - - - - - 27
(13.50)
-
50 Maciej Karpiński
Stefan Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa 2006
2012
12.00 - - - - - 28
(12.00)
-
51 Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
PMOS Pisz 2006
2010
10.50 - 36
(6.00)
- - - 33
(4.50)
-
52 Mikołaj Olejniczak
Adam Wasilewski
KST Włókniarz Chełmża 2009
2011
10.00 - - - - - - 32
(10.00)
53 Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
ŻUKS Stężyca 2009
2010
9.50 - 34
(7.50)
- - 18
(2.00)
- -
54 Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
PMOS Pisz 2006
2012
9.00 - 32
(9.00)
- - - - -
55 Karola Markowska
Oliwia Martwicka
UKS Wodniacy Graczyn 2007
2009
8.50 39
(1.50)
- - - 17
(3.00)
- 35
(4.00)
56 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
PMOS Pisz 2009
2009
7.50 35
(7.50)
- - - - 34*
(3.00)
-
57 Zofia Przybyła
Blanka Barełkowska
UKS Wodniacy Graczyn 2008
2009
6.50 - - - 25
(1.50)
15
(5.00)
- -
58 Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
PMOS Pisz 2009
2009
6.00 - 40*
(3.00)
- 19
(6.00)
- - -
59 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda 2007
2010
6.00 36
(6.00)
- - - - - -
60 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
UKS Żeglarz Wrocław 2009
2010
5.00 - 42
(1.50)
33
(2.00)
- - 35
(1.50)
-
61 Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2009
2010
5.00 - - 30
(5.00)
- - - -
62 Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
MKS Dwójka Warszawa 2006
2010
3.00 - - 32
(3.00)
- - - -
63 Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
UKŻ Grot OSiR Suwałki 2008
2010
1.00 - - 34
(1.00)
- - - -
64 Leon Wróblewski
Ignacy Rambowski
ŻUKS Stężyca 2008
2011
0.75 - - - 26
(0.75)
- - -
Upwind24

Manage the regatta yourself with an easy-to-use online platform.

Sign up

© 2022 Upwind24. All rights reserved.