Puchar Polski Cadet (2022)

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej
Puchar PMOS Pisz
Puchar Prezydenta Miasta Suwałk w klasie Cadet
1
Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2012
143.25
2 (63)
1 (41.25)
2 (39)
2
Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2011
132.25
5 (54.5)
3 (34.75)
1 (43)
3
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2010
122.50
3 (59.5)
4 (33)
6 (30)
4
Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2007
2009
120.00
4 (57)
8 (27)
3 (36)
5
Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2011
115.00
7 (49.5)
2 (37.5)
7 (28)
6
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
UKŻ Ostróda
2005
2010
105.25
12 (42)
5 (31.25)
5 (32)
7
Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2012
101.50
1 (67.5)
-
4 (34)
8
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2008
101.25
9 (46.5)
7 (27.75)
8 (27)
9
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2005
2008
95.25
6 (52)
21 (17.25)
9 (26)
10
Jan Kopyra
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2010
93.25
10 (45)
9 (26.25)
13 (22)
11
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2006
2009
77.50
8 (48)
6 (29.5)
-
12
Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki
2006
2013
73.50
15 (37.5)
20 (18)
17 (18)
13
Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
UKŻ Ostróda
2006
2013
73.25
13 (40.5)
11 (24.75)
27 (8)
14
Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2010
71.00
19 (31.5)
18 (19.5)
15 (20)
15
Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
UKŻ Ostróda
2008
2012
70.75
16 (36)
15 (21.75)
22 (13)
16
Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2008
68.50
11 (43.5)
-
10 (25)
17
Jakub Klasa
Igor Chabowski
ŻUKS Stężyca
2006
2008
57.00
18 (33)
12 (24)
-
18
Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2012
56.00
28 (18)
16 (21)
18 (17)
19
Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2010
54.00
29 (16.5)
14 (22.5)
20 (15)
20
Filip Nowak
Olaf Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
53.25
17 (34.5)
19 (18.75)
-
21
Maksymilian Konkel
Michał Pawela
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2007
2009
48.75
14 (39)
31 (9.75)
-
22
Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2007
48.50
-
10 (25.5)
12 (23)
23
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
ŻUKS Stężyca
2005
2008
47.25
22 (27)
17 (20.25)
-
24
Julia Gref
Hanna Sadowska
UKŻ GROT Suwałki
2008
2010
45.25
30 (15)
29 (11.25)
16 (19)
25
Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki
2009
2013
45.25
23 (25.5)
23 (15.75)
31 (4)
26
Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
2008
2008
41.75
21 (28.5)
41 (2.25)
24 (11)
27
Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
UKŻ GROT Suwałki
2007
2011
40.25
31 (13.5)
27 (12.75)
21 (14)
28
Krzysztof Woźniak
Jan Nowakowski
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2010
39.25
-
13 (23.25)
19 (16)
29
Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
kst Włókniarz Chełmża
2005
2010
38.25
20 (30)
33 (8.25)
-
30
Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
UKS Żeglarz Wrocław
2007
2013
37.50
-
26 (13.5)
11 (24)
31
Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
kst Włókniarz Chełmża
2006
2013
33.00
26 (21)
28 (12)
-
32
Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
MKS "Dwójka" Warszawa
2005
2013
31.50
-
30 (10.5)
14 (21)
33
Łucja Falęcik
Kiara Keller
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki
2009
2013
31.00
37 (4.5)
22 (16.5)
25 (10)
34
Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
Mazurski Klub Żeglarski Mikołajki
Maz
2006
2014
31.00
24 (24)
-
28 (7)
35
Marysia Sajewicz
Pola Czerwińska
UKS Żeglarz Wrocław
2008
2008
27.00
-
24 (15)
23 (12)
36
Igor Foltyn
Aleksander Konkel
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
2008
2009
26.25
32 (12)
25 (14.25)
-
37
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
UKS WODNIACY GARCZYN
2006
2010
22.50
25 (22.5)
-
-
38
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
ŻUKS Stężyca
2005
2009
19.50
27 (19.5)
-
-
39
Paweł Brezgieł
Miłosz Lachowski
UKŻ GROT Suwałki
2006
2009
12.75
-
35 (6.75)
29 (6)
40
Marcel Kowalewski
Filip Szyperek
UKŻ GROT Suwałki
2007
2008
10.50
-
42 (1.5)
26 (9)
41
Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
UKŻ Ostróda
2008
2011
10.50
33 (10.5)
-
-
42
Laura Szymborska
Kalina Sienkiewicz
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2012
9.00
-
32 (9)
-
43
Paulina Schütz
Blanka Barełkowska
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
9.00
34 (9)
-
-
44
Jan Cimiengo
Franciszek Makurat
ŻUKS Stężyca
2009
2010
7.50
-
34 (7.5)
-
45
Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2009
2009
7.50
35 (7.5)
-
-
46
Alicja Filipowicz
Kalina Stępień
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2006
2010
6.00
-
36 (6)
-
47
Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
UKŻ Ostróda
2007
2010
6.00
36 (6)
-
-
48
Lena Nesterowicz
Lena Lisowska
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2009
2008
5.25
-
37 (5.25)
-
49
Miłosz Lachowski
Grzegorz Sawicki
UKŻ GROT Suwałki
2009
2010
5.00
-
-
30 (5)
50
Julia Czapiewska
Zofia Makurat
ŻUKS Stężyca
2008
2013
4.50
-
38 (4.5)
-
51
Daria Jabłońska
Wiktor Nowak
UKŻ GROT Suwałki
2007
2008
3.75
-
39 (3.75)
-
52
Antoni Gabryszewski
Franciszek Bednarski
UKS Żeglarz Wrocław
2009
2009
3.50
-
42 (1.5)
33 (2)
53
Zuzanna Kamińska
Olga Lasota
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
2010
3.00
-
-
32 (3)
54
Ireneusz Szumowski
Szymon Gryczan
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
2009
2009
3.00
-
40 (3)
-
55
Weronika Wiadro
Anna Wiadro
UKŻ Ostróda
2006
2012
3.00
38 (3)
-
-
56
Karola Markowska
Aleksander Hinc
UKS WODNIACY GARCZYN
2007
2009
1.50
39 (1.5)
-
-
57
Krzysztof Kowalewski
Antoni Kordaszewski
UKŻ GROT Suwałki
2008
2010
1.00
-
-
34 (1)