PORTA Puchar Polski - Omega (2021)

Last update:

#
Crew
Sailing club
Points
Omega Cup Jeziorak 2021
Regaty z Pasją
Memoriał Juliusza Sieradzkiego
Puchar Polski Południowej
1
Grzegorz Bitner
Jarosław Bitner
Daniel Suchobieski
Bitnair Nowa Sól
374.00
2 (95)
1 (100)
3 (91)
4 (88)
2
Krzysztof Łazarski
Edyta Grzelak
Piotr Liczbiński
Robert's Port
359.00
3 (91)
7 (84)
7 (84)
1 (100)
3
Waldemar Biały
Wojciech Kubas
Kamila Kubas
Monster Sailing Wrocław
Monster Sailing Team
346.00
7 (84)
5 (86)
6 (85)
3 (91)
4
Przemysław Witkowski
Hubert Selmoser
Łukasz Talikadze
LIRA KKŻ Kościan
339.00
4 (88)
4 (88)
10 (81)
9 (82)
5
Krzysztof Grajewski
Maciek Wiśniak
Waldemar Stec
Dach System Sailing Team
323.00
9 (82)
8 (83)
12 (79)
12 (79)
6
Tomasz Staśkiewicz
Maciej Ganc
Arkadiusz Kozimiński
KŻ Petrochemia Płocka
319.00
14 (77)
6 (85)
9 (82)
16 (75)
7
Radosław Stachurski
Joanna Pestyk
Mateusz Kaczmarowski
KSW Fregata - Pogoria 1
285.00
-
2 (95)
2 (95)
2 (95)
8
Karol Nawrot
Eugeniusz Nawrot
Krystian Królewicz
Nawrot sport
252.00
6 (85)
-
8 (83)
7 (84)
9
Michał Smuszkiewicz
Marcin Piątek
Wojciech Batorski
Stowarzyszenie "Z Wiatrem i pod Wiatr"
233.00
15 (76)
-
14 (77)
11 (80)
10
Artur Pęksyk
Szymon Kwaśnik
Marzena Pawłowska
Porta Sailing Team
230.00
13 (78)
13 (78)
17 (74)
-
11
Jędrzej Charłampowicz
Bartosz Mach
Maciej Skiba
Yacht Club Rewa
186.00
-
-
1 (100)
5 (86)
12
Michal Gajda
Wojciech Lewiński
Bartosz Mach
YC Rewa
171.00
11 (80)
3 (91)
-
-
13
Zbigniew Długaszewski
Daniel Motłoch
Bartosz Skrzypczak
LUBUSKI KLUB ŻEGLARSKI IM. MARIUSZA ZARU
164.00
10 (81)
-
-
8 (83)
14
Krzysztof Orwaldi
Natalia Pruchnik
Mateusz Patrzałek
KS Spójnia Warszawa
161.00
-
-
11 (80)
10 (81)
15
Jarosław Cieślak
Piotr Koziorowski
Piotr Hupa
Klub Wodny ENIF Częstochowa
UKS Morka
155.00
12 (79)
-
15 (76)
-
16
Sebastian Krauze
Tomasz Kempiński
Norbert Garbacz
Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Budowlani" przy LOB S.A.
154.00
-
10 (81)
-
18 (73)
17
Michał Oberski
Ewa Man-Witańska
Sławomir Białożyt
Fundacja żeglarska DAR ŚLĄSKA
149.00
-
-
19 (72)
14 (77)
18
Arkadiusz Bezara
Marek Bornejko
Kuba Bornejko
J K Opty Otmuchow
147.00
-
-
18 (73)
17 (74)
19
Emil Bałdyga
Bartosz HAJDUKIEWICZ
Robert Śliwiński
Roberts Port
100.00
1 (100)
-
-
-
20
Tomasz Siwiński
Zbigniew Hayn
Arkadiusz Srokowski
Ch S S HALS
88.00
-
-
4 (88)
-
21
Jan Springer
Bogusław Waszkiewicz
Krzysztof Nurowski
JKM "RODA" Gdynia
86.00
-
-
5 (86)
-
22
Maciej Skiba
Kamil Chara
Jakub Ankes
AZS Politechnika Rzeszowska
86.00
5 (86)
-
-
-
23
Marcin Kozubowicz
AWF KATOWICE
85.00
-
-
-
6 (85)
24
Marcin Markiewicz
Agata Tołłoczko
Michał Salamon
83.00
8 (83)
-
-
-
25
Maciej Garniewski
Bartek Ksok
Adam Konecki
DŻYGIT Białystok
82.00
-
9 (82)
-
-
26
Przemysław Brzeziński
Przemysław Lewosz
Paweł Bronowicz
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
80.00
-
11 (80)
-
-
27
Jerzy Górko
Maciej Żarkowski
Wojciech Kołosoch
Korab
79.00
-
12 (79)
-
-
28
Andrzej Dembiński
Zuzanna Raff
Mikołaj Szczudło
Jacht Andrzej Dembiński
78.00
-
-
-
13 (78)
29
MARCIN DRUŻKOWSKI
JULIA DRUŻKOWSKA
FILIP DRUŻKOWSKI
KORSIL
78.00
-
-
13 (78)
-
30
Wojciech Dziurdź
Adam Dziurdź
Katarzyna Czarniecka
Klub Żeglarski ŻAGIEL Sokółka
77.00
-
14 (77)
-
-
31
Rafał Sajkowski
Jarosław Anczakowski
Wojciech Mandela
Jacht Klub Opolski
76.00
-
-
-
15 (76)
32
Jakub Jarocki
Maciej Drozdowski
Karol Suchodoła
UKŻ Michałowo
76.00
-
15 (76)
-
-
33
Stefan Kalinowski
Marek Artur Stefaniuk
Pei Yu
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
GIŻYCKA GRUPA REGATOWA / MIĘDZYSZKOLNY K
75.00
-
-
16 (75)
-
34
Wojciech Chomik
Michał Luto
Kamil Musielak
75.00
-
16 (75)
-
-
35
Jakub Jurczak
Jakub Dolecki
Karol Podolski
MOS SSW Iława
75.00
16 (75)
-
-
-
36
Tomasz Kański
Artur Woźniak
Sławomir Truszkowski
74.00
17 (74)
-
-
-
37
Adrian Lewandowski
Monika Dębowska
Piotr Bachman
KŻ Petrochemia Płock
72.00
-
-
-
19 (72)
38
Krzysztof Juras
Grzegorz Strzemecki
Janusz Mirek
Jacht Klub Opty Otmuchów
71.00
-
-
-
20 (71)
39
ADAM ŁOBODZIŃSKI
WOJCIECH OGRODNIK
JERZY OGRODNIK
YK STAL GDYNIA
71.00
-
-
20 (71)
-
40
Sylwester Lach
Wojciech Bezara
Bogusław Sawicki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
70.00
-
-
-
21 (70)
41
HENRYK SIERZCHUŁA
TOMASZ PANIĄCZYK
TADEUSZ MIĘŻALSKI
KŻ KOTWICA
70.00
-
-
21 (70)
-
42
Andrzej Kaliga
Adam Orzechowski
Michał Kaliga
HKŻ Turawa
69.00
-
-
-
22 (69)
43
Szymon Winiarski
Dominika Karkus
Wiktor Worobiec
Yacht Klub Polski Kraków
68.00
-
-
-
23 (68)
44
Piotr Hupa
Piotr Koziorowski
Wiktor Leśkiewicz
UKS Morka
67.00
-
-
-
24 (67)