Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Lotos Nord Cup Gdańsk
Laser Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
Mistrzostwa Polski
1
Stanisław Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
1992
474.43
-
6 (39.13)
16 (59.46)
-
3 (93.94)
1 (150)
8 (131.9)
2
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
448.28
-
11 (28.26)
-
1 (100)
13 (63.64)
2 (140)
14 (116.38)
3
Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
398.43
2 (45)
16 (17.39)
15 (62.16)
2 (95.24)
20 (42.42)
7 (90)
18 (106.03)
4
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
393.20
-
13 (23.91)
21 (45.95)
5 (80.95)
16 (54.55)
4 (120)
15 (113.79)
5
Tadeusz Kubiak
Pogoń Szczecin
1994
392.42
-
2 (47.83)
3 (94.59)
-
1 (100)
-
1 (150)
6
Kuba Rodziewicz
SEJK "Pogoń" Szczecin
1998
381.34
-
1 (50)
2 (97.3)
-
2 (96.97)
-
6 (137.07)
7
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
378.16
3 (40)
14 (21.74)
17 (56.76)
4 (85.71)
19 (45.45)
6 (100)
22 (95.69)
8
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
325.19
-
5 (41.3)
9 (78.38)
-
8 (78.79)
-
10 (126.72)
9
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
323.35
-
7 (36.96)
6 (86.49)
-
9 (75.76)
-
11 (124.14)
10
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
308.20
-
9 (32.61)
13 (67.57)
-
14 (60.61)
-
2 (147.41)
11
Michał Krasodomski
AZS AWFiS Gdansk
2003
284.16
-
3 (45.65)
25 (35.14)
-
7 (81.82)
-
12 (121.55)
12
Maciej Grabowski
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
1978
244.83
-
-
1 (100)
-
-
-
3 (144.83)
13
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
239.22
-
10 (30.43)
30 (21.62)
3 (90.48)
18 (48.48)
-
32 (69.83)
14
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
220.52
-
-
-
-
-
3 (130)
24 (90.52)
15
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
212.94
-
17 (15.22)
34 (10.81)
15 (33.33)
28 (18.18)
5 (110)
45 (36.21)
16
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
195.53
-
19 (10.87)
-
10 (57.14)
26 (24.24)
8 (80)
50 (23.28)
17
Michał Maciaszczyk
Centrum Żeglarskie Szczecin
1997
192.72
-
-
18 (54.05)
7 (71.43)
22 (36.36)
-
33 (67.24)
18
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
2002
186.77
-
15 (19.57)
-
9 (61.9)
24 (30.3)
-
30 (75)
19
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
1970
167.62
-
-
-
12 (47.62)
27 (21.21)
10 (60)
44 (38.79)
20
Filip Ciszkiewicz
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
1995
139.66
-
-
-
-
-
-
5 (139.66)
21
Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2003
134.48
-
-
-
-
-
-
7 (134.48)
22
Łukasz Machowski
MKS Dwójka Warszawa
2001
129.31
-
-
-
-
-
-
9 (129.31)
23
Kacper Ludwiński
UKŻ "Wiking" Toruń
2000
122.56
-
18 (13.04)
-
6 (76.19)
23 (33.33)
-
-
24
Przemysław Machowski
2003
118.97
-
-
-
-
-
-
13 (118.97)
25
Filip Rajchert
MKS Dwójka Warszawa
2003
111.21
-
-
-
-
-
-
16 (111.21)
26
Jędrzej Bering
Centrum Żeglarskie Szczecin
2001
109.34
-
-
35 (8.11)
14 (38.1)
25 (27.27)
-
42 (43.97)
27
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
108.05
-
-
-
8 (66.67)
-
-
43 (41.38)
28
Jakub Dumara
AZS AWFiS Gdansk
1986
103.68
-
12 (26.09)
-
-
-
-
29 (77.59)
29
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
103.45
-
-
-
-
-
-
19 (103.45)
30
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
101.03
-
-
-
-
-
9 (70)
47 (31.03)
31
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
85.34
-
-
-
-
-
-
26 (85.34)
32
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
2001
83.43
-
8 (34.78)
20 (48.65)
-
-
-
-
33
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie
2003
82.76
-
-
-
-
-
-
27 (82.76)
34
Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
68.62
4 (35)
-
-
-
-
-
46 (33.62)
35
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
64.66
-
-
-
-
-
-
34 (64.66)
36
Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
2002
62.07
-
-
-
-
-
-
35 (62.07)
37
Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2003
59.48
-
-
-
-
-
-
36 (59.48)
38
Gabriel Małecki
KS Centrum Żeglarskie
2004
58.38
-
22 (4.35)
-
17 (23.81)
30 (12.12)
-
52 (18.1)
39
Dominik Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
2003
56.90
-
-
-
-
-
-
37 (56.9)
40
Wojciech Antoniak
Centrum Żeglarskie
2002
54.31
-
-
-
-
-
-
38 (54.31)
41
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
52.38
-
-
-
11 (52.38)
-
-
-
42
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
51.72
-
-
-
-
-
-
39 (51.72)
43
Kajetan Gliniecki
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
50.82
-
-
-
21 (4.76)
32 (6.06)
12 (40)
-
44
Wojciech Wionczek
Fala Brzeg
1973
50.00
-
-
-
-
-
11 (50)
-
45
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
50.00
1 (50)
-
-
-
-
-
-
46
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
2000
49.14
-
-
-
-
-
-
40 (49.14)
47
Krzysztof Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
1979
44.20
-
-
-
18 (19.05)
29 (15.15)
15 (10)
-
48
Konrad Berezowski
RKS Lasery Zegrze
1977
42.86
-
-
-
13 (42.86)
-
-
-
49
Maciej Jarosz
Stowarzyszenie Marina Poraj
2002
39.39
-
-
-
-
21 (39.39)
-
-
50
Andrzej Czokajło
RKS Lasery Zegrze
1969
30.00
-
-
-
-
-
13 (30)
-
51
Aleksander Unruh
AZS Poznań
2000
30.00
5 (30)
-
-
-
-
-
-
52
Grzegorz Wionczek
Fala Brzeg
1971
29.09
-
-
-
-
31 (9.09)
14 (20)
-
53
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
28.57
-
-
-
16 (28.57)
-
-
-
54
David Gdaniec
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2002
27.62
-
20 (8.7)
31 (18.92)
-
-
-
-
55
Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2003
25.86
-
-
-
-
-
-
49 (25.86)
56
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
25.00
6 (25)
-
-
-
-
-
-
57
Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
20.69
-
-
-
-
-
-
51 (20.69)
58
Piotr Vogel
JKW Poznań
2005
20.34
9 (10)
-
-
-
-
-
55 (10.34)
59
David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
20.00
7 (20)
-
-
-
-
-
-
60
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
15.52
-
-
-
-
-
-
53 (15.52)
61
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
15.00
8 (15)
-
-
-
-
-
-
62
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
14.29
-
-
-
19 (14.29)
-
-
-
63
Franek Kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2005
12.93
-
-
-
-
-
-
54 (12.93)
64
Piotr Sakowski
Jacht Klub Koszalin
1980
9.52
-
-
-
20 (9.52)
-
-
-
65
Mikołaj Warot
JKW Poznań
2005
7.90
-
23 (2.17)
37 (2.7)
-
33 (3.03)
-
-
66
Mikołaj Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2005
7.76
-
-
-
-
-
-
56 (7.76)
67
Radosław Jankowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1999
6.52
-
21 (6.52)
-
22 (0)
-
-
-
68
Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2004
5.17
-
-
-
-
-
-
57 (5.17)
69
krystian nawrat
KW Garland LOK Gliwice
1961
5.00
10 (5)
-
-
-
-
-
-
70
Maciej Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2003
2.59
-
-
-
-
-
-
58 (2.59)