Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Crew
Sailing club
Dob
Points
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Lotos Nord Cup Gdańsk
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
Laser Europa Cup Poland
Mistrzostwa Polski
Finał Pucharu Polski Klasy Laser
1
Kacper Błaszczyk
TS "Kuźnia" Rybnik
2000
448.28
-
11 (28.26)
1 (100)
13 (63.64)
-
14 (116.38)
2 (140)
2
Tomasz Misiak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2001
398.43
2 (45)
16 (17.39)
2 (95.24)
20 (42.42)
15 (62.16)
18 (106.03)
7 (90)
3
Kostanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
393.20
-
13 (23.91)
5 (80.95)
16 (54.55)
21 (45.95)
15 (113.79)
4 (120)
4
Hubert Polaczyk
KŻ "Mewa" Poznań
2001
378.16
3 (40)
14 (21.74)
4 (85.71)
19 (45.45)
17 (56.76)
22 (95.69)
6 (100)
5
Kacper Stanisławski
YKP Gdynia
2000
325.19
-
5 (41.3)
-
8 (78.79)
9 (78.38)
10 (126.72)
-
6
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
2002
323.35
-
7 (36.96)
-
9 (75.76)
6 (86.49)
11 (124.14)
-
7
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
2001
308.20
-
9 (32.61)
-
14 (60.61)
13 (67.57)
2 (147.41)
-
8
Michał Krasodomski
AZS AWFiS Gdansk
2003
284.16
-
3 (45.65)
-
7 (81.82)
25 (35.14)
12 (121.55)
-
9
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
2003
239.22
-
10 (30.43)
3 (90.48)
18 (48.48)
30 (21.62)
32 (69.83)
-
10
Jakub Wiedeheft
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2003
220.52
-
-
-
-
-
24 (90.52)
3 (130)
11
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
2002
212.94
-
17 (15.22)
15 (33.33)
28 (18.18)
34 (10.81)
45 (36.21)
5 (110)
12
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
2003
195.53
-
19 (10.87)
10 (57.14)
26 (24.24)
-
50 (23.28)
8 (80)
13
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
2002
186.77
-
15 (19.57)
9 (61.9)
24 (30.3)
-
30 (75)
-
14
Filip Miłoszewski
STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ
2003
134.48
-
-
-
-
-
7 (134.48)
-
15
Łukasz Machowski
MKS Dwójka Warszawa
2001
129.31
-
-
-
-
-
9 (129.31)
-
16
Kacper Ludwiński
UKŻ "Wiking" Toruń
2000
122.56
-
18 (13.04)
6 (76.19)
23 (33.33)
-
-
-
17
Przemysław Machowski
2003
118.97
-
-
-
-
-
13 (118.97)
-
18
Filip Rajchert
MKS Dwójka Warszawa
2003
111.21
-
-
-
-
-
16 (111.21)
-
19
Jędrzej Bering
Centrum Żeglarskie Szczecin
2001
109.34
-
-
14 (38.1)
25 (27.27)
35 (8.11)
42 (43.97)
-
20
Kacper Żywiczka
CHKŻ Chojnice
2003
108.05
-
-
8 (66.67)
-
-
43 (41.38)
-
21
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
2003
103.45
-
-
-
-
-
19 (103.45)
-
22
Karol Eriksson
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
101.03
-
-
-
-
-
47 (31.03)
9 (70)
23
Maciej Grabowski
100.00
-
-
-
-
1 (100)
-
-
24
Tadeusz Kubiak
94.59
-
-
-
-
3 (94.59)
-
-
25
Stanisław Konarzewski
Giżycka Grupa Regatowa
2004
85.34
-
-
-
-
-
26 (85.34)
-
26
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
2001
83.43
-
8 (34.78)
-
-
20 (48.65)
-
-
27
Maksymilian Burdziej
Centrum Żeglarskie
2003
82.76
-
-
-
-
-
27 (82.76)
-
28
Antoni Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
68.62
4 (35)
-
-
-
-
46 (33.62)
-
29
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
2003
64.66
-
-
-
-
-
34 (64.66)
-
30
Maksymilian Cymerman
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
2002
62.07
-
-
-
-
-
35 (62.07)
-
31
Wiktor Robaczewski
STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
2003
59.48
-
-
-
-
-
36 (59.48)
-
32
Stanislaw Klimaszewski
59.46
-
-
-
-
16 (59.46)
-
-
33
Gabriel Małecki
KS Centrum Żeglarskie
2004
58.38
-
22 (4.35)
17 (23.81)
30 (12.12)
-
52 (18.1)
-
34
Dominik Śliwiński
KLUB SPORTOWY AZS AWFIS
2003
56.90
-
-
-
-
-
37 (56.9)
-
35
Wojciech Antoniak
Centrum Żeglarskie
2002
54.31
-
-
-
-
-
38 (54.31)
-
36
Mateusz Balicki
CHKŻ Chojnice
2004
52.38
-
-
11 (52.38)
-
-
-
-
37
Filip Kapała
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
51.72
-
-
-
-
-
39 (51.72)
-
38
Kajetan Gliniecki
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
2002
50.82
-
-
21 (4.76)
32 (6.06)
-
-
12 (40)
39
Hubert Roszyk
ŻLKS Poznań
2005
50.00
1 (50)
-
-
-
-
-
-
40
Piotr Ostrowski
AZS UW Warszawa
2000
49.14
-
-
-
-
-
40 (49.14)
-
41
Maciej Jarosz
Stowarzyszenie Marina Poraj
2002
39.39
-
-
-
21 (39.39)
-
-
-
42
Aleksander Unruh
AZS Poznań
2000
30.00
5 (30)
-
-
-
-
-
-
43
Maciej Reck
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
28.57
-
-
16 (28.57)
-
-
-
-
44
David Gdaniec
Ks AZS AWFIS GDAŃSK
2002
27.62
-
20 (8.7)
-
-
31 (18.92)
-
-
45
Przemysław Okoński
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2003
25.86
-
-
-
-
-
49 (25.86)
-
46
Igor Haufa
ŻLKS Poznań
2003
25.00
6 (25)
-
-
-
-
-
-
47
Alan Kocięda
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
20.69
-
-
-
-
-
51 (20.69)
-
48
Piotr Vogel
JKW Poznań
2005
20.34
9 (10)
-
-
-
-
55 (10.34)
-
49
David Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2003
20.00
7 (20)
-
-
-
-
-
-
50
Jan Melzer
Giżycka Grupa Regatowa
2005
15.52
-
-
-
-
-
53 (15.52)
-
51
Dominik Konieczny
ŻMKS-Poznań
2005
15.00
8 (15)
-
-
-
-
-
-
52
Dobromir Sokołowski
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2004
14.29
-
-
19 (14.29)
-
-
-
-
53
Franek Kotlarek
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2005
12.93
-
-
-
-
-
54 (12.93)
-
54
Mikołaj Warot
JKW Poznań
2005
7.90
-
23 (2.17)
-
33 (3.03)
37 (2.7)
-
-
55
Mikołaj Kmin
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR
2005
7.76
-
-
-
-
-
56 (7.76)
-
56
Radosław Jankowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
1999
6.52
-
21 (6.52)
22 (0)
-
-
-
-
57
Bartosz Dąbrowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2004
5.17
-
-
-
-
-
57 (5.17)
-
58
Maciej Małachowski
UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA
2003
2.59
-
-
-
-
-
58 (2.59)
-