Klasa Laser - Puchar Polski 2020

Last update:

#
Name
Sailing club
Dob
Points
Dzierżno Cup
Puchar WOZŻ
Puchar Lata
Ustka Charlotta Sailing Days
XX Puchar Żubra
Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy
Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania
XI regaty żeglarskie o Puchar UKS Żeglarz
Mistrzostwa Warszawy (Finał WOM i MWJ)
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
Jesienny Puchar Prezydenta Miasta Gdyni (Mistrzostwa Pomorza)
Lotos Nord Cup Gdańsk
Laser Europa Cup Poland
Puchar Polski Centralnej 2020 im. Trenera Wiesława Kopra
Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser
1
Janina Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
2006
248.82
-
-
-
4 (20.83)
-
-
-
-
-
-
-
6 (30.77)
4 (44.83)
5 (76.47)
4 (91.67)
5 (91.49)
2
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
2005
247.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1 (50)
-
1 (100)
2 (97.87)
3
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
247.73
1 (25)
-
-
-
-
1 (25)
-
-
6 (38.1)
-
-
-
-
-
5 (88.89)
3 (95.74)
4
Karolina Gała
KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA
2005
246.42
-
4 (17.5)
-
-
-
-
-
-
8 (33.33)
-
-
-
10 (34.48)
-
3 (94.44)
1 (100)
5
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2006
244.75
-
-
-
-
-
-
2 (23.53)
-
-
-
1 (50)
-
-
3 (88.24)
10 (75)
9 (82.98)
6
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
239.42
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
3 (45.24)
-
-
-
8 (37.93)
-
8 (80.56)
4 (93.62)
7
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
2006
228.58
2 (23.91)
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 (39.66)
8 (58.82)
9 (77.78)
7 (87.23)
8
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
2005
224.56
-
-
-
6 (18.06)
-
-
-
-
-
5 (31.82)
-
-
3 (46.55)
6 (70.59)
24 (36.11)
6 (89.36)
9
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
2006
219.45
-
-
-
9 (13.89)
-
-
-
-
-
-
-
4 (38.46)
6 (41.38)
9 (52.94)
7 (83.33)
10 (80.85)
10
Aleksandra Mac
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2004
215.09
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 (32.76)
-
2 (97.22)
8 (85.11)
11
NATALIA Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
2005
210.30
-
-
4 (18.75)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 (48.28)
-
13 (66.67)
12 (76.6)
12
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia
2006
204.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 (36.21)
4 (82.35)
6 (86.11)
13 (74.47)
13
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2007
192.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 (41.07)
-
12 (31.03)
7 (64.71)
11 (72.22)
11 (78.72)
14
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
170.82
-
-
3 (20.83)
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
13 (29.31)
-
15 (61.11)
20 (59.57)
15
Gita Van Der Voort
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW
2007
163.79
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 (24.14)
-
12 (69.44)
15 (70.21)
16
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
2006
155.13
-
-
-
-
-
-
13 (7.35)
-
-
-
13 (28.57)
-
26 (6.9)
12 (35.29)
14 (63.89)
22 (55.32)
17
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
2006
154.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (27.59)
10 (47.06)
16 (58.33)
16 (68.09)
18
Alicja Spruch
MKS "Dwójka" Warszawa
2001
140.48
-
-
-
-
-
-
-
-
5 (40.48)
-
-
-
-
1 (100)
-
-
19
Aleksandra Mańkowska
TKŻ Toruń
2005
135.31
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (13.79)
-
17 (55.56)
17 (65.96)
20
Matylda Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
2007
117.24
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21 (15.52)
-
18 (52.78)
25 (48.94)
21
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
2005
116.12
-
-
-
-
-
-
9 (13.24)
-
-
-
29 (0)
-
17 (22.41)
13 (29.41)
-
24 (51.06)
22
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
2005
107.45
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19 (50)
21 (57.45)
23
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
2006
105.95
-
-
6 (14.58)
-
2 (22.5)
-
-
-
-
-
-
-
19 (18.97)
-
36 (2.78)
19 (61.7)
24
Karolina Skwarek
Nauticus YC Olsztyn
2005
103.45
-
-
8 (10.42)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18 (20.69)
-
-
14 (72.34)
25
Zuzanna Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
2005
100.99
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 (9.09)
-
-
-
-
20 (47.22)
27 (44.68)
26
Zofia Wójcik
AZS UW Warszawa
2005
96.07
-
5 (15)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20 (17.24)
-
-
18 (63.83)
27
Zuzanna Rodzeń
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2004
84.87
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (17.65)
21 (44.44)
29 (40.43)
28
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
2008
84.30
-
-
12 (2.08)
-
10 (2.5)
-
-
-
-
-
-
-
24 (10.34)
-
22 (41.67)
34 (29.79)
29
Alicja Wróblewska
YKP Gdynia
2007
81.00
-
-
-
13 (8.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (25.86)
-
-
26 (46.81)
30
Nina Łypaczewska
KW LOK "Garland" Gliwice
2003
73.19
10 (15.22)
-
-
-
-
4 (20)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (53.19)
31
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
2006
68.87
13 (11.96)
-
-
-
-
10 (10)
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (25)
33 (31.91)
32
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
2007
66.33
-
-
-
-
-
-
-
-
14 (19.05)
-
-
-
23 (12.07)
17 (5.88)
33 (11.11)
31 (36.17)
33
Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
2005
65.02
-
-
-
-
-
-
10 (11.76)
-
-
-
23 (10.71)
-
-
-
-
28 (42.55)
34
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
2004
63.69
-
-
-
-
-
-
4 (20.59)
-
-
-
7 (39.29)
-
5 (43.1)
-
-
-
35
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław
2006
62.21
-
-
-
-
-
-
-
6 (12.5)
-
-
-
-
-
-
26 (30.56)
39 (19.15)
36
Agnieszka Klingiert
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
2000
54.61
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (33.33)
38 (21.28)
37
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
2006
47.66
-
-
-
-
-
-
-
3 (20)
-
-
-
-
-
-
-
35 (27.66)
38
Hanna Michałeczko
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2005
46.92
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25 (8.62)
-
-
30 (38.3)
39
Alicja Maciąg
Klub Żeglarski Horn Kraków
2007
39.01
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29 (1.72)
16 (11.76)
32 (13.89)
37 (23.4)
40
Julia Bochenek
YKP Kraków
2004
38.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23 (38.89)
-
41
Liwia Tomikowska
ŻLKS Poznań
2003
34.58
-
-
-
-
-
-
14 (5.88)
-
-
-
29 (0)
-
27 (5.17)
14 (23.53)
-
-
42
Oliwia SIEDLECKA
Giżycka Grupa Regatowa
2007
34.10
-
-
11 (4.17)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28 (3.45)
-
29 (22.22)
46 (4.26)
43
Emilia Maziarz
KS Energetyk
2008
34.04
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32 (34.04)
44
Zosia Jachymska
TS "Kuźnia" Rybnik
2006
31.00
23 (1.09)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
27 (27.78)
47 (2.13)
45
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
2007
27.94
-
-
-
-
-
-
18 (0)
-
-
-
26 (5.36)
-
-
-
35 (5.56)
40 (17.02)
46
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
2008
27.66
-
8 (7.5)
-
-
-
-
-
-
18 (9.52)
-
-
-
-
-
-
43 (10.64)
47
Julia Maziarz
KS Energetyk
2006
25.53
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36 (25.53)
48
Zofia Pospieszna
AZS OŚ Poznań
2007
25.00
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 (25)
-
-
-
-
-
49
Anna Michalska
UKŻ 7 Białystok
1999
25.00
-
-
-
-
1 (25)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50
Weronika Kocieniewska
KST "Elektryk" Grudziądz
2006
19.44
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30 (19.44)
-
51
Klara Matysik
YKP Kraków
2005
16.67
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31 (16.67)
-
52
Aleksandra Zastawna
YKP Gdynia
2006
16.62
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 (3.85)
-
-
-
42 (12.77)
53
Alicja Bujas
KN Lider Kraków
2003
16.30
9 (16.3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54
Kornelia Klimas
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
2007
15.27
-
-
-
-
-
14 (3.33)
-
-
-
-
-
-
-
-
35 (5.56)
45 (6.38)
55
Malwina Kowalczyk
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
2003
14.89
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
41 (14.89)
56
Zofia Prędki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2006
13.51
-
-
-
-
-
13 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44 (8.51)
57
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
2005
12.50
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22 (12.5)
-
-
-
-
-
58
Olga Mijakowska
RKS Lasery Zegrze
1997
11.90
-
-
-
-
-
-
-
-
17 (11.9)
-
-
-
-
-
-
-
59
Róża Stolarska
UKS FIR Warszawa
2005
9.76
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
20 (4.76)
-
-
-
-
-
-
-
60
Martyna Twarogowska
KST "Elektryk" Grudziądz
2006
8.33
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34 (8.33)
-
61
Aleksandra Szczepańska
KN Lider Kraków
2003
6.52
18 (6.52)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
62
Natasza Idkowiak
UKŻ Pirat Bolesławiec
2007
5.00
-
-
-
-
-
-
-
9 (5)
-
-
-
-
-
-
-
-
63
Julia Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
2004
4.35
20 (4.35)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-